jedynie femcap albo prezerwatywa :( czy któraś z Was używa tego kapturka? trudno się go wkłada? wkłada się go na max 48 godzin i po tym czasie ile trzeba odczekać aby znowu go założyć? nie rozumiem w pełni jeszcze na czym to polega... tak ogólnie-jak on się sprawuje?
Moja koleżanka go używa, ogólnie go sobie chwali. jeśli chodzi o użycie to przeczytałam tak "Kapturek antykoncepcyjny można założyć do 40 godzin przed stosunkiem, ale należy go wyjąć najszybciej 6 godzin po odbytym stosunku. " co do tych 48 godzin, to nie wiem jak to wygląda. Wydaje mi się, że tu
o Femringu nie slyszalam, kojarze Femidom (prezerwatywa dla kobiet) i FemCap. Lea to jest chyba wlasnie cos podobnego do FemCap, ale ze na forum niemieckim (www.gyn.de)jest o nim malo opini, zdecydowalam sie na Lee. teraz czekam na przesylke...
Moja koleżanka bardzo chwali sobie kapturek FemCap. Osobiście nie używałam, ale jej wierzę.
Wydaje mi się że takie coś może być odpowiednie: www.naturalna-plodnosc.pl/antykoncepcja-bez-hormonow/var/15,115,1,femcap-kapturek-antykoncepcyjny
Najprawdopodobniej szyjka macicy. www.femcap.com/Find%20your%20cervix%20Jpg%5B1%5D.jpg www.fertilityich.com/images/cervix.jpg
: www.femcap.com/directions.htm A szyjka macicy wygląda tak: www.rhtp.org/images/clip_image004.jpg Oczywiście trzeba pamietać o zachowaniu higieny. -- Mamy Czerwcowe 2008
Niestety też zaobserwowałam to promowanie hormonów. Byłam u 2 ginów ostatnio prosząc opinię na temat antykoncepcji niehormonalnej i ew. dopasowanie wkładki Femcap. Jeden namawiał mnie usilnie na Jaydess, druga z kolei na tabsy, mimo, że mówiłam, że już brałam i mam przykre skutki uboczne, a poza