Niestety też zaobserwowałam to promowanie hormonów. Byłam u 2 ginów ostatnio prosząc opinię na temat antykoncepcji niehormonalnej i ew. dopasowanie wkładki Femcap. Jeden namawiał mnie usilnie na Jaydess, druga z kolei na tabsy, mimo, że mówiłam, że już brałam i mam przykre skutki uboczne, a poza
Moja koleżanka bardzo chwali sobie kapturek FemCap. Osobiście nie używałam, ale jej wierzę.
Moja koleżanka go używa, ogólnie go sobie chwali. jeśli chodzi o użycie to przeczytałam tak "Kapturek antykoncepcyjny można założyć do 40 godzin przed stosunkiem, ale należy go wyjąć najszybciej 6 godzin po odbytym stosunku. " co do tych 48 godzin, to nie wiem jak to wygląda. Wydaje mi się, że tu
jedynie femcap albo prezerwatywa :( czy któraś z Was używa tego kapturka? trudno się go wkłada? wkłada się go na max 48 godzin i po tym czasie ile trzeba odczekać aby znowu go założyć? nie rozumiem w pełni jeszcze na czym to polega... tak ogólnie-jak on się sprawuje?
Wydaje mi się że takie coś może być odpowiednie: www.naturalna-plodnosc.pl/antykoncepcja-bez-hormonow/var/15,115,1,femcap-kapturek-antykoncepcyjny
: www.femcap.com/directions.htm A szyjka macicy wygląda tak: www.rhtp.org/images/clip_image004.jpg Oczywiście trzeba pamietać o zachowaniu higieny. -- Mamy Czerwcowe 2008
Najprawdopodobniej szyjka macicy. www.femcap.com/Find%20your%20cervix%20Jpg%5B1%5D.jpg www.fertilityich.com/images/cervix.jpg
o Femringu nie slyszalam, kojarze Femidom (prezerwatywa dla kobiet) i FemCap. Lea to jest chyba wlasnie cos podobnego do FemCap, ale ze na forum niemieckim (www.gyn.de)jest o nim malo opini, zdecydowalam sie na Lee. teraz czekam na przesylke...