Firmy Schleich, dwie Indianki: tiny.pl/jmk5 tiny.pl/jmkj :) Ogólnie - robią głównie różne zwierzeta, bardzo ładnie wykonane, realistyczne i dobrze pomalowane. Niestety - ceny raczej wyższe. Al
smerfeta jest debeściacka ;D
, takze wnetrz rzezbami. A one naprawde sa specjalne. Zajmuja przestrzen i to juz samo w sobie jest niezwykle (maja cos wspolnego z architektura). A jak swiatlo potrafi je rozruszac! Poza tym do rzezb latwo sie przywiazac. Szczegolnie male figurki moga byc bardzo niezwykle, a juz szalenczo
Qurza-burza, zapomnialem pozdrowic Marie od psa, renke (tez lubie narzedzia), melbe i innych popaprancow z tego pozytecznego watku. pzdrw PS Tak sie Wam podlizuje bo chce popularyzowac figurki w domach. Jak choc jedno z Was kupi to wygralem!!! __________
Jeden ustawia krasnale w trawie, drugi pomniczki . Najwazniejsze że spełnai swe hobby za państwowe pieniądze. Czyli jak zwykle okrada nas
Niektorzy wierza, ze figurki wazniejsze anizeli solidne badania i publikacje.
juz sa. Teraz pora na maskotki:-)
Ciagle pomysłu nie mam:( kurdeeeeeeee:( -- Warszawska Masa Krytyczna:) Przejazd pojazdów napędzanych siłą ludzikowych mięśni:) Każdy ostatni piątek miesiąca. Plac Zamkowy, godzina 18. Przybywajcie:)
Dziewczyny tak zachwalacie ten domek ze zdecydowałam się kupić go rocznemu synkowi:) Tylko powiedzcie proszę jakie tam są te figurki takie jak pozane na aukcji Pan i pani (stoją przed domkiem
my mamy takie figurki, one są idealne do LP https://photos04.allegroimg.pl/photos/oryginal/815/44/61/815446137 pan, pani, telewizor i fotel -- pozdrawiam.Pasik Przez pierwsze dwa lata uczysz dzieci chodzić i mówić a przez następne szesnaście lat marzysz o tym żeby usiadły spokojnie i się
Brawo sosnovy:) Można siedziec w aucie, albo na rowerze, ale trzeba WJECHAĆ :) -- majkowe fotki
jedna. skromnie, bo glina się skończyła.
wielka szkoda że zdjęcia są takie niewyraźne, bo figurka wygląda bardzo ciekawie -- "Komputer to logiczne ogniwo w rozwoju człowieka: inteligencja bez moralności" GG 1505595 GG
Nie odpowiem dlaczego zniszczyłem małżeństwo i nie opowiem jego historii. Wybacz, Twoje pytanie przekracza granice prywatności :))) Nie tylko mojej, zresztą.
nie spodziewałam się żadnej odpowiedzi na moje czysto retoryczne pytanie.
witam szukam tłumaczenia napisy znajdującego się na tym zdjęciu. będe wdzięczny za pomoc wgrajfoto.pl/pokaz/img0211/010220111410807.jpg
aniołkowe oko ma około 3 mm smokowa dziurka od nosa średnicę milimetra pełne kadry szop - levele i lekkie doostrzenie nikon pierdzionki pośrednie sigma o automatycznych nastawach ostrości zapomnij. manual focus -- it's just a game <