Dodaj do ulubionych

Maskotka Euro 2012``````(wasze propozycje)

19.04.07, 14:56
Macie ciekawe pomysly?
Obserwuj wątek
    • kriss67 Re: Maskotka Euro 2012``````(wasze propozycje) 19.04.07, 15:08
      O kurde, nie pomyslałem o tym, juz siadam Skielciu i myslesmilesmile
      A Ty jaki masz pomysł?
      • rene8 Re: Maskotka Euro 2012``````(wasze propozycje) 19.04.07, 15:11
        Może dwie kaczuszki?
        smile
      • skiela1 Re: Maskotka Euro 2012``````(wasze propozycje) 19.04.07, 15:13
        kriss67 napisał:

        > A Ty jaki masz pomysł?

        Daj pomyslecsmile)))
        • ygloo Re: Maskotka Euro 2012``````(wasze propozycje) 19.04.07, 15:51
          na forum moich sasiadow jest konkurs: forum.chotomow.pl/viewtopic.php?
          t=808
          • nikita1001 Re: Maskotka Euro 2012``````(wasze propozycje) 19.04.07, 16:54
            Za dwa lata może kaczuszki już nie będą na fali, więc może orlątko w barwach
            narodowych...smile)
            • zuzia381 Re: Maskotka Euro 2012``````(wasze propozycje) 19.04.07, 17:46
              wlasnie ciekawesmile
              orlatko moze bycsmile)
              • magoo_king Re: Maskotka Euro 2012``````(wasze propozycje) 19.04.07, 18:05
                Zagłoba - czyli grubszy facio pod wąsem z dzbanem okowity w ręku ;]]]]
                Oczywiście z szabelką przy boku ....

                .... żal, żal po dziewczynie po zielonej Ukrainie
                żal, żal serce płacze już Cię nigdy nie zobacze ....


                a może sokół - jako, że .... HEY HEY HEY SOKOŁY ....

                Pozdrawiam
                • nikita1001 Re: Maskotka Euro 2012``````(wasze propozycje) 19.04.07, 19:08
                  Zagłobę już mamy na piwku z Okocimia, nie wiem czy taki piwosz i grubasek by
                  się nadawał na maskotkę, no może na maskote...smile)
    • skiela1 Re: Maskotka Euro 2012``````(wasze propozycje) 19.04.07, 18:22
      Proponuje syrenke w uscisku z kozakiem.
      smile
      • lubba Re: Maskotka Euro 2012``````(wasze propozycje) 19.04.07, 22:09
        o tak dobry trop nawiązanie do wielowiekowych stosunków polsko ukraińskich
        to musi być coś zwierzęco brutalnego
    • margala dżdżownica 19.04.07, 19:12
      aby podkreślić odrębność językową
    • nelsonek Kondonik! :)) 19.04.07, 20:57

      • cover_wielki Re: Kondonik! :)) 19.04.07, 21:23
        miasta.gazeta.pl/kielce/1,35255,4070689.html
        chyba już jest
        • nikita1001 Re: Orlątko w naszych barwach narodowych!!! :)) 19.04.07, 21:38
          Obstaje za orlątkiem w barwach narodowych z logiem EURO 2012 na koszulce...
        • skiela1 Figurki 19.04.07, 21:46
          juz sa.
          Teraz pora na maskotkismile
          • kriss67 Re: Figurki 19.04.07, 21:53
            Ciagle pomysłu nie mamsad kurdeeeeeeeesad
            • skiela1 Re: Figurki 19.04.07, 22:30
              kriss67 napisał:

              > Ciagle pomysłu nie mamsad kurdeeeeeeeesad

              A jak Ci sie podoba moj pomysl?smile
      • skiela1 Re: Kondonik! :)) 19.04.07, 21:47
        No ale co taki kondonek ma symbolizowac?
        smile)
        • lubba Re: Kondonik! :)) 19.04.07, 22:10
          obecne przydrożne stosunki polsko-ukraińskie
          • skiela1 Re: Kondonik! :)) 19.04.07, 22:30
            lubba napisała:

            > obecne przydrożne stosunki polsko-ukraińskie

            ooo to dobresmile))))
    • c.kapturek Re: Maskotka Euro 2012``````(wasze propozycje) 21.04.07, 14:55
      kacze kupry;P

      a poważnie, na pewno coś zwiazane z symboliką naszego kraju i to ogolnie, bo
      miasta poszczególne to sobie pewnikiem swoje maskotki uczynią.
      zgodnie z wami myślę, ze orzełek bylby w sam razsmile
      • skiela1 Re: Maskotka Euro 2012``````(wasze propozycje) 21.04.07, 15:37
        c.kapturek napisała:

        > kacze kupry;P
        >
        > a poważnie, na pewno coś zwiazane z symboliką naszego kraju i

        Ukrainasmile
    • e._ Re: Maskotka Euro 2012``````(wasze propozycje) 21.04.07, 16:54
      Taaa... Już słyszałam o pomysłach z tryzubami (nawiązanie do UPA) itp.
      A może przypomnijmy to, czym w świecie słyniemy?
      Kaczka, z wąsami Wałęsy, brzuszkiem Pendereckiego, okularkami Wajdy, fryzurką
      Szymborskiej w barwach Ukrainy, bo im się też coś należy?!
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka