kriss67 Re: Maskotka Euro 2012``````(wasze propozycje) 19.04.07, 15:08 O kurde, nie pomyslałem o tym, juz siadam Skielciu i mysle A Ty jaki masz pomysł? Odpowiedz Link
rene8 Re: Maskotka Euro 2012``````(wasze propozycje) 19.04.07, 15:11 Może dwie kaczuszki? Odpowiedz Link
skiela1 Re: Maskotka Euro 2012``````(wasze propozycje) 19.04.07, 15:13 kriss67 napisał: > A Ty jaki masz pomysł? Daj pomyslec))) Odpowiedz Link
ygloo Re: Maskotka Euro 2012``````(wasze propozycje) 19.04.07, 15:51 na forum moich sasiadow jest konkurs: forum.chotomow.pl/viewtopic.php? t=808 Odpowiedz Link
nikita1001 Re: Maskotka Euro 2012``````(wasze propozycje) 19.04.07, 16:54 Za dwa lata może kaczuszki już nie będą na fali, więc może orlątko w barwach narodowych...) Odpowiedz Link
zuzia381 Re: Maskotka Euro 2012``````(wasze propozycje) 19.04.07, 17:46 wlasnie ciekawe orlatko moze byc) Odpowiedz Link
magoo_king Re: Maskotka Euro 2012``````(wasze propozycje) 19.04.07, 18:05 Zagłoba - czyli grubszy facio pod wąsem z dzbanem okowity w ręku ;]]]] Oczywiście z szabelką przy boku .... .... żal, żal po dziewczynie po zielonej Ukrainie żal, żal serce płacze już Cię nigdy nie zobacze .... a może sokół - jako, że .... HEY HEY HEY SOKOŁY .... Pozdrawiam Odpowiedz Link
nikita1001 Re: Maskotka Euro 2012``````(wasze propozycje) 19.04.07, 19:08 Zagłobę już mamy na piwku z Okocimia, nie wiem czy taki piwosz i grubasek by się nadawał na maskotkę, no może na maskote...) Odpowiedz Link
skiela1 Re: Maskotka Euro 2012``````(wasze propozycje) 19.04.07, 18:22 Proponuje syrenke w uscisku z kozakiem. Odpowiedz Link
lubba Re: Maskotka Euro 2012``````(wasze propozycje) 19.04.07, 22:09 o tak dobry trop nawiązanie do wielowiekowych stosunków polsko ukraińskich to musi być coś zwierzęco brutalnego Odpowiedz Link
cover_wielki Re: Kondonik! :)) 19.04.07, 21:23 miasta.gazeta.pl/kielce/1,35255,4070689.html chyba już jest Odpowiedz Link
nikita1001 Re: Orlątko w naszych barwach narodowych!!! :)) 19.04.07, 21:38 Obstaje za orlątkiem w barwach narodowych z logiem EURO 2012 na koszulce... Odpowiedz Link
skiela1 Re: Figurki 19.04.07, 22:30 kriss67 napisał: > Ciagle pomysłu nie mam kurdeeeeeeee A jak Ci sie podoba moj pomysl? Odpowiedz Link
skiela1 Re: Kondonik! :)) 19.04.07, 22:30 lubba napisała: > obecne przydrożne stosunki polsko-ukraińskie ooo to dobre)))) Odpowiedz Link
c.kapturek Re: Maskotka Euro 2012``````(wasze propozycje) 21.04.07, 14:55 kacze kupry;P a poważnie, na pewno coś zwiazane z symboliką naszego kraju i to ogolnie, bo miasta poszczególne to sobie pewnikiem swoje maskotki uczynią. zgodnie z wami myślę, ze orzełek bylby w sam raz Odpowiedz Link
skiela1 Re: Maskotka Euro 2012``````(wasze propozycje) 21.04.07, 15:37 c.kapturek napisała: > kacze kupry;P > > a poważnie, na pewno coś zwiazane z symboliką naszego kraju i Ukraina Odpowiedz Link
e._ Re: Maskotka Euro 2012``````(wasze propozycje) 21.04.07, 16:54 Taaa... Już słyszałam o pomysłach z tryzubami (nawiązanie do UPA) itp. A może przypomnijmy to, czym w świecie słyniemy? Kaczka, z wąsami Wałęsy, brzuszkiem Pendereckiego, okularkami Wajdy, fryzurką Szymborskiej w barwach Ukrainy, bo im się też coś należy?! Odpowiedz Link