Czy dla Was kwota 1892zł netto oznacza dostatnie zycie? Tak sie zastanawiam, bo tu co prawda pisali o rodzinach, a jak wiadomo koszty zycia singla sa wyzsze i tak dumam czy mnie sie w glowie poprzestawialo czy faktycznie taka kwota jest ok? "Sondaż CBOS: Ile powinny wynosić miesięczne
> Czy dla Was kwota 1892zł netto oznacza dostatnie zycie? Nie bardzo. Kwota moich stałych wydatków to ok 1700zł, także zostałoby mi wtedy 200zł na żarcie i inne wydatki, to tak raczej biednie bym powiedziała. :-D > "Sondaż CBOS: Ile powinny wynosić miesięczne dochody na jedną osobę
skoro program RnS i tak idzie do likwidacji. Minister Finansów ma rację i nie chce generować kolejnych kosztów dla budżetu. -- eksmisja.wordpress.com/2009/
nie grozi niestety, finanse nie pozwalaja na podroze :-( -- Opłakiwałem gorycz fiaska, Zanim spostrzegłem, ze to łaska. Jan I Sztaudinger
swiat sie kreci tylko w okol mojego wlasnego czubka nosa. Moim zdaniem to wielu ludzi czesto pozostaje w zwiazku tylko dlatego ze tak jest latwiej (finanse itp), poza tym jest ta presja spoleczna i no i nuda. Czesto przecietny niezbyt rozwniety osobnik jakos nie ma pomyslu na to co robic sam
pracuję w finansach, a wklepywanie f-r całym dniem to uwierz ale nie jest za fajne, mozna zasnąc
kot.z.kosmosu napisała: > Osoba wyżej ma rację, jesteś straszną kutwą. Raczej trudno jej spiąć finanse, nieraz o tym wspominała Tym bardziej, że sporo wkłada w leczenie swojego kota
> ale chyba autorce nie tylko wylacznie o pieniadze chodzi Nie tylko, ale finanse sa konkretnym elementem w tej ukladance. Jesli autorka watku spojrzy krytycznie na domowy budzet, moze sie nagle okazac, ze nie jest tak zle. I - do autorki - to co ja osobiscie pisze wynika z doswiadczenia
Możesz trochę odpuścić, jeśli relacja ma być oparta głównie na seksie i czułości. Wtedy zawód, aspekt związany z pozycją i finansami ma mniejsze znaczenie, skoro realizować będziecie się głównie w sypialni. Może jest to tymczasowe wyjście, luźna relacja i brak oczekiwań, że facet ma mieć określony
> Jak się okazuje, to akurat posiadanie dzieci staje się przywilejem 😁 Zauważ, że nie pisałam akurat o finansach. Ale np. tradycyjne żony bogatych mezów rzeczywiście miewają sporo dzieci. Są też środowiska, w których dziecko jest jak piesek modnej rasy - wypada mieć. Różne rzeczy się
Chciałoby się tylko powiedzieć, że dziwny jest nasz kraj gdzie z jednej strony straszą ludzi podwyżkami Vat, kolejnymi zaostrzonymy rekomendacjami komisji odnosnie udzielania kredytów, kryzysem finansów publicznych - likwidacją ulg itd. a tu nagle okazuje sie ze będą dopłaty i to od 1 stycznia
przerabiałam to ( i niestety znów przerabiam...) taaak: bycie singlem jest fajne! do czasu! A wiecie do kiedy? Do momentu, gdy ludzie z otoczenia są wolni i nie maja zobowiazań. W momencie, gdy sa pożenieni zajmuja sie soba i własna rodzina: rodzeństwem, rodzicami, a nawet wizytowanie