12 wyników w czasie 49 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

flexkom

jak już kilka osób napisało bardzo łatwo rzucać bezpodstawne oskarżenia bez zbadania sprawy.Myślę że te osoby co plują na Flexkom to po prostu nieroby które zetknęły się z różnymi firmami MLM ale niestety wszędzie trzeba pracować, jak ktoś sobie myśli że wpłaci jakieś pieniądze i już do końca życia

flexkom, prawda czy fałsz?

- Kto z Was zna flexkom? - jaka jest zasada współpracy? - dlaczego widze w tym piramide? - czy to jest swiatowy grupon?

Re: Szukam dobrego MLM

Witam Wszystkich Forumowiczów, Chciałem ostrzec wszystkie osoby, które chciałyby rozpocząć swoją karierę z firmą Flexcom czy tam Flexkom (o tym poniżej) teraz funkcjonującą pod nazwą Weeconomy... opiszę parę kluczowych wątków i każdy sam oceni wiarygodność tej firmy. Proszę to potraktować poważnie