jak już kilka osób napisało bardzo łatwo rzucać bezpodstawne oskarżenia bez zbadania sprawy.Myślę że te osoby co plują na Flexkom to po prostu nieroby które zetknęły się z różnymi firmami MLM ale niestety wszędzie trzeba pracować, jak ktoś sobie myśli że wpłaci jakieś pieniądze i już do końca życia
- Kto z Was zna flexkom? - jaka jest zasada współpracy? - dlaczego widze w tym piramide? - czy to jest swiatowy grupon?
Witam Wszystkich Forumowiczów, Chciałem ostrzec wszystkie osoby, które chciałyby rozpocząć swoją karierę z firmą Flexcom czy tam Flexkom (o tym poniżej) teraz funkcjonującą pod nazwą Weeconomy... opiszę parę kluczowych wątków i każdy sam oceni wiarygodność tej firmy. Proszę to potraktować poważnie