12 wyników w czasie 110 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Re: Szukam dobrego MLM

Witam Wszystkich Forumowiczów, Chciałem ostrzec wszystkie osoby, które chciałyby rozpocząć swoją karierę z firmą Flexcom czy tam Flexkom (o tym poniżej) teraz funkcjonującą pod nazwą Weeconomy... opiszę parę kluczowych wątków i każdy sam oceni wiarygodność tej firmy. Proszę to potraktować poważnie

Re: Pomożecie? Czy ktoś zna prawde?

Witam Wszystkich Forumowiczów, Chciałem ostrzec wszystkie osoby, które chciałyby rozpocząć swoją karierę z firmą Flexcom czy tam Flexkom (o tym poniżej) teraz funkcjonującą pod nazwą Weeconomy... opiszę parę kluczowych wątków i każdy sam oceni wiarygodność tej firmy. Proszę to potraktować poważnie

Re: Pomożecie? Czy ktoś zna prawde?

Witam, Podchodze do tematu obiektywnie, dlatego potrzebuje faktów. Proszę o szczere odpowiedzi jak długo Pan jest partenerm flexkom? Ile Pan aktualnie na tym zyskał? Oczywiście nie potrzebuje kwot, wystarczą mi procenty? Proszę o odpowiedź