Witam Wszystkich Forumowiczów, Chciałem ostrzec wszystkie osoby, które chciałyby rozpocząć swoją karierę z firmą Flexcom czy tam Flexkom (o tym poniżej) teraz funkcjonującą pod nazwą Weeconomy... opiszę parę kluczowych wątków i każdy sam oceni wiarygodność tej firmy. Proszę to potraktować poważnie
Witam Wszystkich Forumowiczów, Chciałem ostrzec wszystkie osoby, które chciałyby rozpocząć swoją karierę z firmą Flexcom czy tam Flexkom (o tym poniżej) teraz funkcjonującą pod nazwą Weeconomy... opiszę parę kluczowych wątków i każdy sam oceni wiarygodność tej firmy. Proszę to potraktować poważnie
Witam, Podchodze do tematu obiektywnie, dlatego potrzebuje faktów. Proszę o szczere odpowiedzi jak długo Pan jest partenerm flexkom? Ile Pan aktualnie na tym zyskał? Oczywiście nie potrzebuje kwot, wystarczą mi procenty? Proszę o odpowiedź