Xifaxan , ryfaksymina - 4 paczki mam entocort , duze opakowanie 100szt Nystatyna 3 paczki Fluconazol Itrax Immuran Mannodis Gastro DaoFoodPlus Kontakt : alien523@wp.pl
Zastosować dwa razy dziennie pigmentum castellani na sucha czysta skore - dopiero na to dwa razy dziennie travocort. Fluconazol doustnie przez tydzień - unikać sytuacji gdzie się poci, niech dużo na powietrzu ta skora będzie w żadnych plastikowych ciuchach spoconych. Unikać cukru tydzień oraz
Witam, Przez 7 dni bralam Fluconazol 100mg.Ostatnia kapsulke wzielam w srode a w czwartek po zakonczeniu kuracji zaczelam sie dziwnie czuc.Jestem zmeczona,senna,boli mnie glowa,burczy mi w brzuchu,robie dziwne kupy zielone ze sluzem I jest mi zimno.Dzisiaj sobota wiec 3ci dzien od ostatniej dawki
. Zacząłem chodzić prywatnie , lekarze przepisywali mi leki typu fluconazol i itrakonazol zadny nie pomógł a wręcz odwrotnie przez itrakonazol mam od miesiąca problem z wątroba :(( załamany jestem ...przez ta grzybica Mam nieprzyjemny zapach z ust , i potu również...brałem też nystatyne i nic...Na pewno mam
boreliozę, ze na razie nie ma sensu robić innych badań, ze i tak będziemy ja leczyć. Biorę tak jak pisałam unidox, rimpampicyne i baktrim. Oprócz tego vivomix, silimarol, cholestin i fluconazol raz w tygodniu. Ogólnie czuje się dużo lepiej, choć do normalności jeszcze mi dużo brakuje. Ręce aż tak nie
>>było widać efekty ale tylko po tym antybiotyku przeciwgrzybiczym<< Flucofast/Fluconazol działa też na borrelię, więc to nie rozstrzyga ;)
cudnie i jest śliczny jak kiedyś. Także musisz kompleksowo podejsć do tematu jak chcesz uzyskać efekt. Z leków dostawał doustnie najpierw myconafine potem fluconazol. antybiotyk miał coś na literę K. już nie pamiętam. Kapany był w nizoralu, hexodermie i jakimś szamponie z chlorheksydyną. Ogolnie
nie są to herksy czy sama borelioza bo zaczeło sie to 3 tygodnie temu i natychmiast w ciągu 2 dni pomógł mi fluconazol . Miałem tylko jedno opakowanie i po tygodniu objawy wruciły i z dnia na dzień jest mi gożej . Od dwuch dni ledwo zipie . Jutro z rana umówie sie na wizyte u lekarza w Poznaniu by
Z grzybica piersi zmagam się już ponad rok. Odwiedziłam lekarza rodzinnego, położna i ginekolog z przychodni, dwie doradczynie laktacyjne, dermatologa od spraw grzybica. Brałam fluconazol, smarowalam pimafucinem, clotrimazolem, przemywalam gencjana na wodzie, naporem z szałwi, najbardziej pomaga
Jesteś szczęściara, Fluconazol na starcie nie działa już na 30% ludzi a raczej grzybów. Jeśli takie dawki działają to jest super. Kup sobie na allegro inulinę. Czystek można zawsze.Stosuj kiszonki.