378 wyników w czasie 70 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

franken!

indisent propołzal jest taka, ze jadziemy przeze posen soby cie zapakowac do nowego zielonego do bagaznika i dowiezc nad morie. (mowilam ze fajerberd poszet w odstawke? sad so sad). kogo jeszcze z posen? jebno gora dwa miejsca jeszcze sa.

Re: franken!

Gość portalu: fnf napisał(a): > indisent propołzal jest taka, ze jadziemy przeze posen soby cie zapakowac do > nowego zielonego do bagaznika i dowiezc nad morie. (mowilam ze fajerberd poszet > > w odstawke? sad so sad). > kogo jeszcze z posen? jebno gora dwa miejsca jes

Do franken....

Czy nie jestes zbyt brutalny???

Re:Bayern a Franken :-)))

ertes napisał: > A co do ma do rzeczy w matematyce? > Jakas nowa teoria czy dowod? To bylo do Toski :-)))) K.

Re:Bayern a Franken :-)))

A co do ma do rzeczy w matematyce? Jakas nowa teoria czy dowod?

Franken wyrazicielem pogladow DNC

Bo "fair and balanced" nijak do do lewakow nie pasuje. Wiem(niestety) kto to Franken, i powierzenie temu niesmiesznemu komediantowi prowadzenia konwencji swiadczy najlepiej, ze jej uczestnikow powaznie traktowac elektorat nie powinien.To tak jakby prowadzenie konwencji republikanskiej

Re: Franken wyrazicielem pogladow DNC

Franken, i powierzenie temu niesmiesznemu komediantowi prowadzenia konwencji > swiadczy najlepiej, ze jej uczestnikow powaznie traktowac elektorat nie > powinien.To tak jakby prowadzenie konwencji republikanskiej powierzyc Rushowi > Limbaugh- tez byloby i niesmiesznie i zenujaco. Sa granice

jak rozpoznac franken-food (GMO)?

Prosty test. Kupic na probe produky roznych producentow i zostawic w spizarce otwarte. Trzeba tez kupic co najmniej jeden produkt (kasza, ryz ) na pewno naturalny, najlepiej w sklepie etnicznym. Trzymamy to wszystko razem przez pare tygodni i patrzymy, gdzie zalegaja sie mole. Zywnosc z molami jes

Re: jak rozpoznac franken-food (GMO)?

Może jeszcze być tak, że uncle B. po prostu molom nie smakuje, nie że jest szkodliwe. Ale, przyznaję, ten test przekonuje bardziej, niż wszystko inne. bul.

FrankenCKNUK czyli resztki po Hajduku (początek wątku)

Wzmianka o Hajduku w odkopanym wątku o niemal identycznych postaciach skłoniła mnie do pewnych przemyśleń. Otóż, już w wątku "Szósta Klepka zaliczona!" pisałam o podejrzanym podobieństwie Jerzego Hajduka i Janusza Pyziaka. Kurka, jak to teraz zestawiłam, to nawet brzmią podobnie. Są bardzo podobni

Re: FrankenCKNUK czyli resztki po Hajduku

Mnie by jeszcze ciekawiło jak dalszy rozwój porzuconej Cesi miałby się do morału jej historii - miała nauczyć się troszczyć też o siebie. Tymczasem Gaba w swojej odwrotnie, nauczyła brać odpowiedzialność za innych. I potem, mimo zdania swojej "lekcji", w kolejnych tomach rozwijała się w coraz większ

Bamberg to właściwie Frankonia (Franken), a tylko

administracyjnie i landowo Bawaria. Polskie określenie "bamber" pochodzi właśnie od tego miasta. maps.google.com/maps?f=q&hl=de&q=Bamberg&ie=UTF8&z=16&ll=49.890

Ząbkowice Śl.: Straszy ratusz w mieście Franken...

Z tego co napisano wynika, że starosta jest z innej partii niż burmistrz. Tylko dlaczego z tego powodu mają cierpieć mieszkańcy miasta i Bogu ducha winni urzędnicy Urzędu Miejskiego? Ząbkowicka krzywa wieża jest krzywa od dziesiątków lat i jakoś to nikomu w powiecie nie przeszkadza. Wiadukty

Ząbkowice Śl.: Straszy ratusz w mieście Franken... (początek wątku)

Piękne miasteczko przy drodze Wrocław - Kudowa. Piękne ale strasznie zapuszczone. Ktokolwiek jest burmistrzem, powinien być w trybie natychmiastowym spławiony którymś z miejskich ścieków.

Romka Franken..... nie stac nawet na utwardzenie

drogi dojazdowej do POsesji i trzeba zaiwaniac PO klepisku..No coz,buractwo przylecialo,przykaturlalo sie,dawalo z laczka wiec czuli sie jak ryby w wodzie..Ech..Boki mozna zrywac az PO same kostki..Cza cza cza..

Tak sie bawily polskie "elity" u Romka Franken....

ze az sasiedzi wzywali 2 x policje.Zgadnijcie kto imprezowal..?? Ano podpowiem - kuchara Magda przyleciala helikopterem,pedzio od bula przyszedl pieszo,adwokacik "z Kalisza" sie przyturlal bo bylo zgory,Kazka kwadratowa glowe przywiozla taryfa a Borys POlewoj przyjechal cysterna z bimbrem..No i zacz

Re: Rund 150 000 Euro sollen die Franken nun nur

Kiepsko, bardzo kiepsko u mnie z niemieckim, ale z tego co zrozumialem wiadomo tylko tyle, ze Norymberga zapłaciła 150 tys euro mniej niz chciał Lech. Niech mnie ktos poprawi, albo wreszcie to przetłumaczy, bo cos mi sie zdaje, ze autor tej wiadomosci znal sie tylko an cyferkach ...

Rund 150 000 Euro sollen die Franken nun nur an le

"Nun zu dem Erstaunlichen: Rund 150 000 Euro sollen die Franken nun nur an Lech Posen überweisen".(www.kicker.de) Strasznie wielka kasę otrzymaliśmy!!! Świetnie się wzmacniamy!!! Finansowo zresztą też! A co do sponsorów to szkoda już słów a o negocjatorach (dzxiałaczach) naszego lecha) też

1 2 3 4 5 6