leosia-wspaniala napisał(a): > No ale wyjaśnij mi proszę, jaka różnica pomiędzy zwróceniem się do szefowej Fra > u Schmidt a Frau Schmidt-Mueller, bo wcale tego nie wyjaśniłaś? Gdyby ta pani nazywała się Schmidt-Mueller, to nie miałabym z tym żadnych problemów. Ale ona miała
>Jest różnica, bo w Niemczech nie używa się zwrotu pani (Frau) bez nazwiska. No ale wyjaśnij mi proszę, jaka różnica pomiędzy zwróceniem się do szefowej Frau Schmidt a Frau Schmidt-Mueller, bo wcale tego nie wyjaśniłaś? >Ty pewnie o wielu rzeczach byś nie pomyślała, ale zdaje się, że
abria napisała: > buty które kupią są wyprodukowane w Chinach, ich ubrania przez niewolnice w szwalniach Bangladeszu, a wszystko sponsorowane przez podatnika z UE no patrz, to zupełnie tak, jak buty i ubrania kowalskiej czy innej frau schmidt > dla gospodarki UE lepiej by było
Selbst Fluthelfer schütteln den Kopf: Frau Merkel, schicken Sie endlich echte Macher! Feuerwehr, THW und freiwillige Fluthelfer arbeiten ohne Unterlass, um die Flutschäden im rheinland-pfälzischen Kreis Ahrweiler zu beseitigen. Doch hinter dem Treiben an der Ahr steckt kein Plan. Um nach der
Czytac bo to jest czysto prowda !!! ######################################## Die Orbán-Vertraute Maria Schmidt im Gespräch mit dem Deutschland Kurier »Was ist mit Deutschland nur los?« " »Angela Merkel hat aus Deutschland eine DDR gemacht«, so Maria Schmidt, Generaldirektorin des
Teraz pewnie jest po prostu Frau Schmidt Natürlich, tyle że nie Schmidt, ale Schmid... a córka Bianca zdaje się że skacze wzwyż. Nie wiadomo co z Grażyną, tą bardziej sportowo utalentowaną z sióstr Rabsztyn
W 1982 wyszla za maz za Niemca - Heralda Schmidta i wycofala sie ze sportu. Teraz pewnie jest po prostu Frau Schmidt
To co on pedziou jo wiedziou juz wczesni, ale podobnie o niej se Helmut Schmidt wypedziou ;) Mondre osoby ja rozszyfrowali, ale ona mou duzo GLUPICH ZWOLENNIKOW co Frau Angela z domu Kazmierczak i tak wyjlowac bydom ! -- pyrsk Ballest "Dobra retoryka jest tarcza niewiedzy" http
ja.nusz napisał: > W Niemczech jednak, dziatwa nawet w późnym stadium edukacji mówi o nauczycielac > h konsekwentnie Frau Schmidt, Herr Meyer. :) Moje szwagrostwo tak mówi np. o sąsiadach. My mamy na szczęście "ponazywanych", toteż mówimy o nich "szlunca", "zyzia", "stara
" "pan od wuefu" kończył się chyba najpóźniej na etapie 3. oddziału. Później za plecami belfrów waliło się tylko nazwiskami lub nadanymi ksywami. W Niemczech jednak, dziatwa nawet w późnym stadium edukacji mówi o nauczycielach konsekwentnie Frau Schmidt, Herr Meyer. :)
" Gupota mou miano Frau Kazmierczak i Ch.Schmidt! -- pyrsk Ballest "Dobra retoryka jest tarcza niewiedzy" http://tiny.pl/rksz Gleiwitz
skrzyżowaniu na czerwonym świetle niż przedstawi się Doktor Peter Krause. Paranoja jakaś. Owszem, zdarzyło mi się, że ktoś przedstawiając się osobie młodszej mówił "Jestem pani (Frau) Schmidt", szczególnie starsze pokolenia czasem to robią, ale doktor, profesor, czy po prostu inżynier - never.
Sprechen wir von Doppelstandarten? Die Ursache wurzelt im antirussischen Rassismus: Offener Brief an Frau Bundeskanzler Angela Merkel / Roman Gasenko. Sehr geehrte Frau Merkel, wir in Russland, die uns als Enkelkinder des 2.Weltkrieges wahrnehmen, müssen erbittert mitverfolgen, wie