69 402 wyników w czasie 192 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

ft3---ft4 ? (początek wątku)

Czy ktoś może napisać mi ale tak łopatologicznie jak przelicza się FT3-FT4 w procentach? jest jakiś wzór na to?

Re: ft3---ft4 ?

forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=24776&w=87298559&a=87870143 :)

FT3 FT4 (początek wątku)

Dzień dobry ,bardzo proszę o interpretację moich wyników: TSH 1.72 (0.25-5.00) FT3 4.57(4.00-8.30) 13.26% FT4 14.32 (9.00-20.00) 48.36% Dla lekarza wszystko jest w porządku, natomiast ja się zastanawiam czy FT3 nie jest za niskie lub FT4 za wysokie. Badania zrobiłam bo od jakiegoś czasu źle się

ft4 ft3

po 2tyg na dawce 81,25: ft4 96% ft3 31% zmienić dawkę euthyroxu? czy zostać na tej samej? uzupełniam niedobory. nam też stwierdzona nowa chorobę autoimm.miastenię. i muszę zbadać nadnercza bo potas ciągle w dół. zastanawiam się czy czasem przez ta ww chorobę nie nam problemów z ustawieniem

ft4 ft3

dzieki Wam sprobuje tak robic tlyko czy wtedy na pewno przyjmie sie ten hormon tak dobrze jak teraz? zeby zas mi nie zjechaly w dół. myslicie, ze te hormony beda sie utrzymywac na takim poziomie na stalej dawce? kiedy moga ulec zmianie? i troszke mnei martwi to TSH cóż tak skacze.. ale

FT3&FT4 (początek wątku)

Witam, wiem, że mogę sprawdzić sama, ale poza niedoczynnością i hashimoto jestem jeszcze osobą z aniridią,wolę pójść na skróty i zapytam-czy FT4 i FT3 może mi wypisać lek.rodzinny?koleżanka raz dostała rzekomo Ft4 od lekarza,ja w lipcu nie, ale w tym było od ginekolożki polecone ANTY TG i ANTY TPO

Re: FT3&FT4

Bardzo dziękuję, jeszcze jedno pytanie:) jestem weganką, zażywam witaminy w celu uzupełnienia kwasu omega 3 i wit.B, jest tam 150ug jodu.Lepiej byłoby ich nie brać? anty tg mam 900jednostek....

FT3, FT4

W poniedziałek będę miała wynik ferrytyny, ale na razie zamieszczam jeszcze badania z marca 2010, TSH nie robiłam. FT4 29.87% FT3 62.08%

Re: FT3, FT4

Warto zrobić nowe TSH, FT4 i FT3. Te, które podałaś, są takie sobie. -- pozdrawiam, Harmoniak (Hashimoto od 2008. Novo) •• http://tinyurl.com/przewodnik1 Przewodnik po forum •• http://hashimoto.pl/test test na niedoczynność

tarczyca ft3 ft4 (początek wątku)

o czym swiadczy lekko zawyzone ft4? : 22,56 pmol/l norma( 12-22) ft3 5,40 pmol/l.USG jest prawidłowe, tsh 1,25 , aty TG i anty TPO rowniez w normie.

Re: tarczyca ft3 ft4

ft 3 i ft 4 !

jakis absurd powyzej wpisał - przepraszam pisałam z dzieckiem które to tu to tam wpisywał conieconieco a to przeoczyłam:) -- "Mam kota na gorącym dachu mojej głowy on czuwa nad smakiem i kolorem moich nocnych spraw"

Re: czy z okolic wrocka ?????

badania to FT4 i 3. -- forum.gazeta.pl/forum/71,1.html?f=24712 forum.gazeta.pl/forum/71,1.html?f=24776

TSH FT3 FT4

-- dysortografia :( ,więc sory za błędy- staram się Moje córeczki fotoforum.gazeta.pl/5,2,saba76.html

FT3 czy FT4?? (początek wątku)

Co jest ważniejsze w ciąży? cały czas słyszałam że ft4, że powinno być w górnej granicy normy w ciąży, że potrzebne dziecku...natomiast o ft3 że odpowiada za nastrój i tycie, brak energii itp.. Teraz czytam już w drugim wątku że ft3 ważniejsze w ciąży i od niego zależy jej powodzenie...jak to

Re: FT3 czy FT4??

Za samopoczucie i rozwój dziecka odpowiada FT3, które powstaje przez konwesje z FT4. Jak nie masz FT4, to nie ma też FT3. Dlatego trzeba mieć jedno i drugie. Dlatego też trzeba oznaczać ZAWSZE obydwa hormony

FT3 i FT4 (początek wątku)

Prosze o wyjaśnienie , zrobiłam sobnie małe podsumowanie FT3 i FT4 na podstawie kilku lat i generalnie zauwazyłam ,ze ciagle spada (lecze sie od kilku lat, euthurox 75) ,obecnie ft3 około 20% a pare lat temu miałam na poziomie miedzy 50 ma 60%.czy ktos moze mi podpowiedziec, dlaczego byc

Re: FT3 i FT4

Tak zgodnie z waszymi sugestiami ,jem biofer folik, pożadne zelazo w trakcie załatwiania ale chciałabym jeszcze zapytac a co sie bierze zeby poprawic przemiane ft3 w ft4? selen? czytałam troche dzis rozne watki na forum i dopiero sie zgubiłam w wiadomosciach w tym temacie. dziekuje

1 2 3 4 5 6