, już sprawdziłam. Nie pisze się http na początku, ot co i w tym był problem.
olab1 napisała: > , już sprawdziłam. Nie pisze się http na początku, ot co i w tym był problem. Pisze się! Nie pisze się "www". Pozdrawiam, Fugazzi...
Fugazzi i Wszystko jasne... Włodzimierzu
Gość portalu: TOM napisał(a): > Fugazzi i Wszystko jasne... Włodzimierzu > Przy jakiejs okazji pewnie pojade. Mialem tak kiedys sporo znajomych, tak zreszta jak i w Lublincu, czy Boronowie. Nie wylazila z ludzi niemczyzna. Nawet w czasie wieczorow polliterackich, a wtedy dosc
Ja juz sie zdecydowalem:) Minolta za te pieniadze to przyzwoity zakup! Jeszcze raz Fugazzi - naleza Ci sie podziekowania za te wszystkie rady i podpowiedzi! Pozdrawiam i w piatek lece do VOBISa po drukarke:) Milky
wystarczy zaledwie na kilka wydruków . Moim zdaniem to lekka przesada równie dobrze można sprzedawać samochody bez kół aby sztucznie zbić cenę . Fugazzi jaka jest prawda , ile kosztują tonery innych firm (nie Koniki) alb ewentualna regeneracja ? Pozdrawiam . -- Spokojnie , spokojnie ... Tobie
Może Artur Nełkowski? :)) Pozdrawiam, Fugazzi...
Jak mi się nie uda to dam Wam znać:)
A skąd je wziąć?Muszę być optymistycznie nastawiona-w koncu pozytywne myslenie to połowa sukcesu no nie?:)
Coście ludzie na łeb poupadali? Zycie męzczyzny sie po czterdziestce kończy? Przeciez to dosyc jeszcze młody facet i bez wielkiego trudu może byc do sześćdziesiątki w miarę sprawny w te klocki. Fugazzi w twoich (czytałam tez i inne) postach maluje się z reguły czarny pesymizm i brak nadzieji
Dlaczego czytając posty, zawsze złoszczą mnie wycieczki personalne forumowiczów? Jeśli nie znam odpowiedzi na pytanie to po prostu nie odpisuję. Natomiast każdy, stara się odpowiedzieć na post, tylko po to żeby zaistnieć. Nie ważne, co napisze, ważne żeby było. A że potem jest niesmacznie - to
serwisy.gazeta.pl/nauka/1,34148,3260380.html?nltxx=1000621&nltdt=2006-04-05-02-05 Po tym artykule zaczęłam się zastanawiać czy człowiek może ingerować w kosmos? Czy jego działan
Tym razem mam problem z polskimi literami np "ż".Wiem że trzeba użyć"tekst","wstaw czcionkę",ale ma ona styl domyślny i nie wiem jak ją dostosować do stylu który używam.
Nie za bardzo rozumiem. Po co 'wstaw czcionkę"? Żeby zmienić czcionkę którą piszesz? F.
.. hipotetycznie, gdyby mozna cofnac czas staralbym sie nie dopuscic do zadnego zabojstwa .. .. ponadto mozliwosc cofniecia czasu czynilaby mordowanie innych sprawa kompletnie bez sensu .. moglibysmy np kogos legalnie lub na probe powiesic i pozniej powiedziec .. ups pomylilismy sie .. to si
fugazzi napisał: > Kameleon > www.softshape.com/software/desktop/chamclock/features/ > > > ozdrawiam, Fugazzi... Dzieki Fugazzi. Pozdrawiam.
Kameleon www.softshape.com/software/desktop/chamclock/features/ ozdrawiam, Fugazzi...