1 679 wyników w czasie 110 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Fugazzi, dzięki

, już sprawdziłam. Nie pisze się http na początku, ot co i w tym był problem.

Re: Fugazzi, dzięki

olab1 napisała: > , już sprawdziłam. Nie pisze się http na początku, ot co i w tym był problem. Pisze się! Nie pisze się "www". Pozdrawiam, Fugazzi...

Fugazzi wszystko odszyfruje

Fugazzi i Wszystko jasne... Włodzimierzu

Re: Fugazzi wszystko odszyfruje

Gość portalu: TOM napisał(a): > Fugazzi i Wszystko jasne... Włodzimierzu > Przy jakiejs okazji pewnie pojade. Mialem tak kiedys sporo znajomych, tak zreszta jak i w Lublincu, czy Boronowie. Nie wylazila z ludzi niemczyzna. Nawet w czasie wieczorow polliterackich, a wtedy dosc

Fugazzi - wielkie dzieki:)

Ja juz sie zdecydowalem:) Minolta za te pieniadze to przyzwoity zakup! Jeszcze raz Fugazzi - naleza Ci sie podziekowania za te wszystkie rady i podpowiedzi! Pozdrawiam i w piatek lece do VOBISa po drukarke:) Milky

Pytanie do Fugazzi :)

wystarczy zaledwie na kilka wydruków . Moim zdaniem to lekka przesada równie dobrze można sprzedawać samochody bez kół aby sztucznie zbić cenę . Fugazzi jaka jest prawda , ile kosztują tonery innych firm (nie Koniki) alb ewentualna regeneracja ? Pozdrawiam . -- Spokojnie , spokojnie ... Tobie

Fugazzi- piekne dzięki!:-)))))

Re: Na dobre i na zle - dzisiejsza powtórka!!!Kto

Może Artur Nełkowski? :)) Pozdrawiam, Fugazzi...

Aha,Fugazzi i Laik!

Jak mi się nie uda to dam Wam znać:)

Re: Aha,Fugazzi i Laik!

A skąd je wziąć?Muszę być optymistycznie nastawiona-w koncu pozytywne myslenie to połowa sukcesu no nie?:)

Ile lat ma Fugazzi

Coście ludzie na łeb poupadali? Zycie męzczyzny sie po czterdziestce kończy? Przeciez to dosyc jeszcze młody facet i bez wielkiego trudu może byc do sześćdziesiątki w miarę sprawny w te klocki. Fugazzi w twoich (czytałam tez i inne) postach maluje się z reguły czarny pesymizm i brak nadzieji

Re: Ile lat ma Fugazzi

Dlaczego czytając posty, zawsze złoszczą mnie wycieczki personalne forumowiczów? Jeśli nie znam odpowiedzi na pytanie to po prostu nie odpisuję. Natomiast każdy, stara się odpowiedzieć na post, tylko po to żeby zaistnieć. Nie ważne, co napisze, ważne żeby było. A że potem jest niesmacznie - to

ingerencja w kosmos, fugazzi pomóż! (początek wątku)

serwisy.gazeta.pl/nauka/1,34148,3260380.html?nltxx=1000621&nltdt=2006-04-05-02-05 Po tym artykule zaczęłam się zastanawiać czy człowiek może ingerować w kosmos? Czy jego działan

Fugazzi(inni tez mogą)pomóż znowu... (początek wątku)

Tym razem mam problem z polskimi literami np "ż".Wiem że trzeba użyć"tekst","wstaw czcionkę",ale ma ona styl domyślny i nie wiem jak ją dostosować do stylu który używam.

Re: Fugazzi(inni tez mogą)pomóż znowu...

Nie za bardzo rozumiem. Po co 'wstaw czcionkę"? Żeby zmienić czcionkę którą piszesz? F.

Re: Fugazzi .. i K ś... i czas

.. hipotetycznie, gdyby mozna cofnac czas staralbym sie nie dopuscic do zadnego zabojstwa .. .. ponadto mozliwosc cofniecia czasu czynilaby mordowanie innych sprawa kompletnie bez sensu .. moglibysmy np kogos legalnie lub na probe powiesic i pozniej powiedziec .. ups pomylilismy sie .. to si

Re: Czy jest taki program - reminder?

fugazzi napisał: > Kameleon > www.softshape.com/software/desktop/chamclock/features/ > > > ozdrawiam, Fugazzi... Dzieki Fugazzi. Pozdrawiam.

Re: Czy jest taki program - reminder?

Kameleon www.softshape.com/software/desktop/chamclock/features/ ozdrawiam, Fugazzi...

1 2 3 4 5 6