944 wyników w czasie 238 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Suzan Giżyńska

bardzo podoba mi sie ten klip, choć smutny myślę że współczesne kobiety w miejskiej dżungli czasem nieżle sobie radzą gorzej kiedy zostają w swoich pięknych strojach i pomieszczeniach same do szpiku kości www.youtube

pediatra Giżyńska (początek wątku)

mam pytanie.. Czy ktoś z Was chodził z dzieckiem do Pani Edyty Giżyńskiej- Roman? (chyba przyjmuje w Eskulapie!?) chciałam zasięgnąć opinii czy to dobra, godna polecenia lekarka?? Z góry dziękuje za odpowiedzi :) pozdrawiam, miłej nocki!

Re: pediatra Giżyńska

Ja również polecam Panią Giżyńską.Od jakiegoś czasu tylko do niej chodzę jak się trafi jakieś choróbsko.Synek jest zawsze dokładnie zbadany.Nie spotkałam się u niej nigdy z czymś takim że się spieszy czy jej się nie chce.Wizyta trwa tyle ile potrzeba czasem krócej czasem dłużej.Oczywiście rodzice

Pani Giżyńska ... kandydat (początek wątku)

.. co o Pani Giżyńskiej wiemy, jakie ma doświadczenie w zarządzaniu środkami publicznymi, jak układają się relacje z organizacjami pozarządowymi itp. ... To, co mnie najbardziej ciekawi jakie możliwości wpływu na decyzje we władzach Wojewódzkich Pani Giżyńska posiada ... Pytania stawiam, gdyż skoro

Re: Pani Giżyńska ... kandydat

Amen.

Wygrała Małgorzata Giżyńska. Dlaczego? (początek wątku)

skierował komornika do instytucji w której rodzą się nasze dzieci, ratowane jest zdrowie i to co najcenniejsze - życie nasze i członków naszych rodzin. Chciałbym podziękować pani Małgorzacie Giżyńskiej za to, że dzięki debacie dowiedziałem się o drugiej stronie medalu. -dlatego, że doszło do ugody w

Re: Wygrała Małgorzata Giżyńska. Dlaczego?

gdzie ta debata ?

Re: O Szymonie Giżyńskim

Krętacz i oszust finansowy ( zatrudniał do pracy w swojej gazecie bez żadnej umowy pisemnej, nie odprowadzał podatków). Plecy szerokie , a sapie jak byłby już po ...

Co sądzicie o Giżyńskim? (początek wątku)

Giżyński zawsze był 'dziwnym' pisiorem. Dawało się go słuchać, znaczy się. :) wiadomosci.wp.pl/girzynski-w-wp-premier-musi-lawirowac-nie-jest-samodzielny-

Re: Co sądzicie o Giżyńskim?

Moim zdaniem, nic wielkiego. Duże ambicje, w mafii przeszkadzają. Inteligencji na tyle, by widzieć jak ten projekt się kończy. Trzeba zadbać o przyszłość swoją i rodzinki. Zdaje się, zarabiał sporą kasę w agencji Hofmana. Nawet chcieli kupić TVN dla Kaczusia.

Czarna kampania wyborcza Giżyńskiej (początek wątku)

fary mnie zauroczył, do tego mury, ratusz, klasztor i wiele innych obiektów, a do tego nasz wspaniały Orlik, który uważam za jedną z wizytówek miasta, a wkrótce będzie drugi na saharze. No tak ale ktoś zaraz napisze że Giżyńska kupi teren po spalonym domu kultury co się nie udało przez ostatnie 20 lat

Re: Czarna kampania wyborcza Giżyńskiej

Byłem wczoraj ok 11.30, napotkałem psią kupę na Grudziądzkiej. To normalne? Ktoś w tym mieście gospodarzy? Dla ułatwienia dla myślących wolniej, to reprezentacyjna ulica miasteczka.

a co z Giżyńskim?

Po tym wszystkim widac ze to człowiek który prawdopodobnie dla karierry , czyli stanowisk i pensyjek, wejdzie nawet w pakt z SLD. natomiast jest obrzydliwa reakcja posła Giżyńskiego. przeciez nie od dzis wiadomo że obaj panowie sa ze soba blisko zwiazani i Pan Artur niczego by nie zrobił bez

Re: a co z Giżyńskim?

Idą wybory. Chłopcy zaczynają sie eliminować wzajemnie. W Platformie załatwili już Gilowską w PiS Warzochę. Brawo - nie mogę się doczekać jak będzie dalej.

co sądzicie o Giżyńskim (początek wątku)

Napiszcie swoje opinie na ten temat , zarówno pod względem pełnionych funkcji w szkole jak i w magistracie P.S- nawet fajny facet (przystojniak co nie?)

Re: co sądzicie o Giżyńskim

Nie oczekuje tylko samych pozytywnych opini ale szczerego zdania na wątek który wrzuciłam na forum Proszę równierz o to by bezpodstawnie Go nie obrażano bo nie o to chodzi A opinie na temat życia prywatnego zostawcie sobie dla siebie!!!

Małgorzata Giżyńska-100% burmistrz Chełmna (początek wątku)

Pod każdym względem najlepsza , wreszcie Chełmno doczekało się kandydata/tki która wprowadzi dobre zmiany nie będzie rewolucji w urzędzie jak ludzi straszą , będzie ewolucja. To naprawdę dobra wiadomość dla naszego miasta.

Re: Małgorzata Giżyńska-100% burmistrz Chełmna

Pani Giżyńska to jest konkretna kobita, nie pier..li się w tańcu i takiego burmistrza Chełmno potrzebuje... z silnym, niezłomnym charakterem. I tu właśnie potrzeba konkretów, a nie kolejnej kadencji ciepłej kluchy p. Kędzierskiego...

1 2 3 4 5 6