Szukam osób które kupiły lub planują kupić mieszkania w Warszawie, ul.Modra od firmy GP Investments . Dawniej sprzedawała to firma Inved – Bud.
tak, chcemy kupic mieszkanie 71m2, w przyszlym tygodniu podpisujemy umowę przedwstpępną.. a co ???????????? ;-))))))))
Witam, Chcialbym ostrzec kupujacych przed tym deweloperem. Jak wspolpraca przebiegala wzorowo do momentu przelania pieniazkow na konto dewelopera to pozniej to istna droga przez meke. Brak kontaktu. Nikt nie chcial rozmawiac o usterkach bo po sprzedazy juz nikt inwestycja sie nie zajmuje. Kierow
Witam, czy ktoś może kupił bądź zamierza kupić tu mieszkanie? Apartamenty przy Bulwarze - Kraków www.gpinvestments.com.pl/przybulwarze/index.php Nie ma za dużo informacji na temat doświadczeń klientów z tym deve
Ponegocjuj to pewnie zgodzą się na zwrot 10 000 zl w razie rezygnacji. Mój szwagier coś tam u nich podpisał i jak narazie budynek się buduje. Dość bezpieczny harmonogram i pamiętam że mają finansowanie. Developer z Hiszpanii i to chyba pierwsza inwestycja w Polsce, to jest jakieś ryzyko. Ale
.: Hiszpanie wygrali bój o Centrum Południowe we Wrocławiu :. 16 października 2006 - 12:43 GP Investments, spółka należąca do hiszpańskiego developera Grupo Prasa zbuduje wrocławskie centrum biznesowe. Komisja przetargowa ogłosiła zwycięzcę historycznej licytacji. Chodzi o zabudowę terenu
No ta wieża 100 m całkiem fajna podobna do tej jakie stawiają w chinach w mieście kanton (dwie wieże o kształcie spirali i wysokości około 200 m ) tyle że ta jest o połowę niższa... Reszty nie komentuje...
GP-investments - centrum poludniowe takze
GP Investments, spółka należąca do hiszpańskiego developera Grupo Prasa zbuduje wrocławskie centrum biznesowe. Komisja przetargowa ogłosiła zwycięzcę historycznej licytacji. Chodzi o zabudowę terenu między Poltegorem a hotelem Wrocław
Moi Drodzy, niestety muszę pionformować, że planowana na 23 XI dyskusja na temat zabudowy Centrum Południowego we Wrocławiu nie odbędzie się z powodu braku możliwości zaprezentowania projektu firmy GP Investments. przepraszamy i mamy nadzieję, że zorganizowanie dyskusji w innym termnie
> Ja mogę polecić wpbm mój dom Developer drozszy o 30% od innych. Kiedy u wiekszosci mkw kosztuje 6000 to w WPBM kosztuje 8000-9000. Garaz jak u wiekszosci kosztuje 20-25tys. w WPBM 35 tys. Jest to chyba najdrozszy deweloper we Wrocku razem z GP Investments - tyle ze ci sa z Warszafki i
(część spółki LC Corp Leszka Czarneckiego), Echo Investment Michała Sołowowa, węgierski TriGranit (jeden z największych deweloperów w Europie Środkowo- Wschodniej) i GP Investments (spółka powiązana z hiszpańskim potentatem na rynku nieruchomości - firmą Grupo Prasa). W poniedziałek na specjalnej
realizacji opcji SKA IV minął w lutym 2013, do dziś nie mogę odzyskać należnych mi pieniędzy wraz z odsetkami. Otrzymałem pismo od Socrates Investments SA z informacją, że inwestycja przedłuży się do września 2013 i że ktoś zgłosi się do mnie w celu omówienia warunków. Do dziś nikt się do mnie nie zgłosił, o