36 wyników w czasie 88 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

GP Investments (początek wątku)

Szukam osób które kupiły lub planują kupić mieszkania w Warszawie, ul.Modra od firmy GP Investments . Dawniej sprzedawała to firma Inved – Bud.

Re: GP Investments

tak, chcemy kupic mieszkanie 71m2, w przyszlym tygodniu podpisujemy umowę przedwstpępną.. a co ???????????? ;-))))))))

GP Investments (początek wątku)

Witam, Chcialbym ostrzec kupujacych przed tym deweloperem. Jak wspolpraca przebiegala wzorowo do momentu przelania pieniazkow na konto dewelopera to pozniej to istna droga przez meke. Brak kontaktu. Nikt nie chcial rozmawiac o usterkach bo po sprzedazy juz nikt inwestycja sie nie zajmuje. Kierow

Mieszkania Masarska GP Investments - Kraków (początek wątku)

Witam, czy ktoś może kupił bądź zamierza kupić tu mieszkanie? Apartamenty przy Bulwarze - Kraków www.gpinvestments.com.pl/przybulwarze/index.php Nie ma za dużo informacji na temat doświadczeń klientów z tym deve

Re: Mieszkania Masarska GP Investments - Kraków

Ponegocjuj to pewnie zgodzą się na zwrot 10 000 zl w razie rezygnacji. Mój szwagier coś tam u nich podpisał i jak narazie budynek się buduje. Dość bezpieczny harmonogram i pamiętam że mają finansowanie. Developer z Hiszpanii i to chyba pierwsza inwestycja w Polsce, to jest jakieś ryzyko. Ale

GP Investments zbuduje Centrum południowe (początek wątku)

.: Hiszpanie wygrali bój o Centrum Południowe we Wrocławiu :. 16 października 2006 - 12:43 GP Investments, spółka należąca do hiszpańskiego developera Grupo Prasa zbuduje wrocławskie centrum biznesowe. Komisja przetargowa ogłosiła zwycięzcę historycznej licytacji. Chodzi o zabudowę terenu

Re: GP Investments zbuduje Centrum południowe

No ta wieża 100 m całkiem fajna podobna do tej jakie stawiają w chinach w mieście kanton (dwie wieże o kształcie spirali i wysokości około 200 m ) tyle że ta jest o połowę niższa... Reszty nie komentuje...

Re: Centauris ul. Ślężna kto kupuje mieszkanie?

GP-investments - centrum poludniowe takze

Wiwat, wiezówce:) (początek wątku)

GP Investments, spółka należąca do hiszpańskiego developera Grupo Prasa zbuduje wrocławskie centrum biznesowe. Komisja przetargowa ogłosiła zwycięzcę historycznej licytacji. Chodzi o zabudowę terenu między Poltegorem a hotelem Wrocław

Debata Odwołana!!!

Moi Drodzy, niestety muszę pionformować, że planowana na 23 XI dyskusja na temat zabudowy Centrum Południowego we Wrocławiu nie odbędzie się z powodu braku możliwości zaprezentowania projektu firmy GP Investments. przepraszamy i mamy nadzieję, że zorganizowanie dyskusji w innym termnie

WPBM Mój Dom - najdrozszy deweloper we Wroclawiu

> Ja mogę polecić wpbm mój dom Developer drozszy o 30% od innych. Kiedy u wiekszosci mkw kosztuje 6000 to w WPBM kosztuje 8000-9000. Garaz jak u wiekszosci kosztuje 20-25tys. w WPBM 35 tys. Jest to chyba najdrozszy deweloper we Wrocku razem z GP Investments - tyle ze ci sa z Warszafki i

370 mln zł za grunt pod nowe centrum Wrocławia (początek wątku)

(część spółki LC Corp Leszka Czarneckiego), Echo Investment Michała Sołowowa, węgierski TriGranit (jeden z największych deweloperów w Europie Środkowo- Wschodniej) i GP Investments (spółka powiązana z hiszpańskim potentatem na rynku nieruchomości - firmą Grupo Prasa). W poniedziałek na specjalnej

Re: ostrzeżenie - Socrates Investment S.A.

realizacji opcji SKA IV minął w lutym 2013, do dziś nie mogę odzyskać należnych mi pieniędzy wraz z odsetkami. Otrzymałem pismo od Socrates Investments SA z informacją, że inwestycja przedłuży się do września 2013 i że ktoś zgłosi się do mnie w celu omówienia warunków. Do dziś nikt się do mnie nie zgłosił, o

1 2 3