1 002 wyników w czasie 245 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Siva Grand Beach (początek wątku)

Kto był ostanio.Prosze o kontakt gg5975699

Grand Gul Beach (początek wątku)

W lipcu wybieram sie z rodziną do Grand Gul Beach w Kemer. Czy ktoś był może w tym hotelu? Czy jest tam siłownia :)? All inclusive w porządku? Z góry dzięki!

Re: Grand Gul Beach

forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=20943&w=19424047

Grand Pearl Beach Colakli (początek wątku)

Hotel GRAND PEARL BEACH 5*- Colakli-Turcja Pobyt w dniach 31.10-7.11.2012, biuro podróży GTI Travel. Wylot z Katowic. Zakupiona wycieczka jako last minute. Uczestniczki: trzy ryczące czterdziestki Są to MOJE prywatne opinie, odczucia, spostrzeżenia

Re: Grand Pearl Beach Colakli

Witam, mam pytanie czy przy meldunku dobrze jest włożyć w paszport kilka $ czy dopiero jak zobaczę pokój. Wolałabym nie mieć pokoju w podziemiu lub w jakimś innym mało sympatycznym miejscu - jadę tam z małymi dziećmi. Z góry dziękuję za odpowiedź.

Siva Grand Beach ( Bungalow) (początek wątku)

Szukam informacji o chotelu od osób które tam były

Miami Beach/Grand Bahama (początek wątku)

Wrocilem z wakacji w Miami Beach. jesli sie wybieracie i macie jakies pytania - piszcie - jecek e-mail dirk99@poczta.fm

Grand Gul Beach - Kemer (****) (początek wątku)

www.gulhotels.com/

Re: Grand Gul Beach - Kemer (****)

Byliśmy w GG Beach na przełomie maja i czerwca, opcja AI. Jesteśmy zadowoleni. Byliśmy z dwuletnim dzieckiem. Jedzenie ok, duże urozmaicenie, napoje ok, choć piwo w wersji raczej dla niemieckich turystów (czytaj: sikacz :-). W pokojach bliżej basenu rzeczywiście głośno, więc lepiej wybierać

Hurghada - Siva Grand Beach (początek wątku)

Witam wszystkich urlopowiczów. Wlasnie wrócilismy z Hurghady z 2 tygodniowego urlopu. Mieszkalismy w Hotelu Siva grand Beach. Organizatorem byla firma OASIS. Te dwa tygodnie byly rewelacyjne. Ale tak naprawde chce napisac o naszym rezydencie. Sayed Kolaib - Egipcjanin, śwetnie mówi po polsku

Re: Hurghada - Siva Grand Beach

Witam.Też wybieramy się do siva 16.06 macie może zdjęcia hotelu bo nigdzie nie można odszukać żadnych info oraz zdjęć.Bardzo proszę o przesłanie na maila MORAWSCY@TLEN.PL z góry dziękulę. Pozdro RM

Siva Grand Beach 16.06 (początek wątku)

Witam.Kto leci do siva grand beach 16.06 z oasis wylot z Warszawy ??

Grand Pearl Beach Side. Info. (początek wątku)

Witam, lecimy tam z dziećmi 4.06 z Wawy. Jak wygląda sprawa z ręcznikami i materacami przy basenie i na plaży, oraz w jakich godzinach czynne są zjeżdżalnie? Pozostałe opinie też będą przydatne, szczególnie z tego roku, bo czytając wcześniejsze odechciewa się wyjazdu. Pozdrawiam.

Re: Grand Pearl Beach Side. Info.

na początku czerwca powinno być ok:) nie powinno być dużo ludzi (oby nie było)pokoje poproś od strony basenu z lewej od recepcji ja taki miałem bez dawania 20 dolarów:) i był ok . jedzenie dla mnie było słabe ale to kwestia gustu (7y raz w turcji) jeśli nie będzie ruskich to będą fajne wakacje jeśli

zoltaczka w siva grand beach! (początek wątku)

ratunku! zarezerwowalem wczasy w "siva grand beach" z oasis'u - pojawily sie w swietnej cenie i to w wersji all inclusive. niestety, ale wyczytalem ze byl zamkniety z powodu zoltaczki. pewnie dlatego tak stanial..... czy to prawda????? az mnie ciarki przeszly, bo nie jestem zaszczepiony

Re: zoltaczka w siva grand beach!

Tak to prawda. Od lipca jest glosno w Niemczech o tej sprawiea jak zwykle nikt nic niewie w Polsce.Ja bym niejechal do tego hotelu....

1 2 3 4 5 6