turhotel Re: Grand Gul Beach - Kemer (****) 10.01.06, 12:39 Byliśmy w GG Beach na przełomie maja i czerwca, opcja AI. Jesteśmy zadowoleni. Byliśmy z dwuletnim dzieckiem. Jedzenie ok, duże urozmaicenie, napoje ok, choć piwo w wersji raczej dla niemieckich turystów (czytaj: sikacz :-). W pokojach bliżej basenu rzeczywiście głośno, więc lepiej wybierać te po stronie "zachwaszczonego pola" jak ktoś napisał. Czysto, miło, obsługa ok (poza nadętą recepcją). Ciężko się porozumieć po angielsku. Niemiecki i rosyjski jak najbardziej. Za sejf trzeba płacić gotówką. Do centrum spory spacer, ale można też jechać taksówką (od 4 USD w zależności od umiejętności targowania). Taksówki stoją po drugiej stronie ulicy. Przy samym hotelu wypożyczalnia samochodów, ceny zbliżone do tych w centrum. Pozdrawiam i życzę udanych wczasów marta Odpowiedz Link Zgłoś
etrusek Re: Grand Gul Beach - Kemer (****) 08.01.07, 22:20 Osoby wyjezdzajace do tego hotelu z gory powinni sie nastawic na 95% oblozenie goscmi zza wschodniej granicy. Jezykiem ktorym najlepiej wlada obsluga jest wlasnie rosyjski. O ile na poczatku bulo to moze zabawne o tyle ciagle nagabywanie w jezyku rosyjskim pod koniec stalo sie nie do wytrzymania. Animacje w jezyku rosyjskim sa beznadziejne. Polegala one przewaznie na wydawaniu odglosow przypominajacych w niewielkim stopniu mowe ludzka przez osobnika o niewiadomej dla mnie plci. Codziennie do godz. ok. 21.30 hotel organizuje tzw mini-disco zabawy dla dzieci. Raz w tyg. OK ale codziennie to samo - nie do wytrzymania po 3 dniach. Wyzywienie smaczne, swierze i urozmaicone, hotel bardzo czysty chociaz przydaloby sie jego odswierzenie tzn, malowanie scian, drobne reperacje w lazienkach. Klima sterowana indywidualnie dziala perfekcyjnie. Ogolne wrazenie bardzo dobre. Autor: korzonek, wakacje.pl Odpowiedz Link Zgłoś
etrusek Re: Grand Gul Beach - Kemer (****) 20.03.08, 19:00 Hotel naprawdę godny polecenia! Położony przy samej plaży, woda w morzu błękitna i bardzo, bardzo czysta.Do miasteczka średnim krokiem idzie się 15-20 min. Oczywiście pokoj dostaliśmy w nieciekawym miejscu, z widokiem na drugi hotel i przy samej ulicy, ale chyba Polacy zawsze dostają najgorsze pokoje. Rewalacyjne w hotelu były posiłki, duży wybór i niczego nie brakowało, co prawda po 4 dniach wydaje się, że wszystko smakuje podobnie, ale to chyba z nadmiaru jedzenia :) W hotelu obsługa mówi właściwie po rosyjsku i niemiecku, po angielsku bardzo słabo. Rewelacyjna sauna i łaźnia turecka w cenie pobytu. Sam Kemer jest małą miejscowością, za to bardzo czystą i kameralną. Polecam hotel z czystym sumieniem. Daję mu mocne 4 *. Autor: Ania J. wakacje.pl Odpowiedz Link Zgłoś