Dodaj do ulubionych

Grand Gul Beach - Kemer (****)

13.01.05, 19:12
www.gulhotels.com/
Obserwuj wątek
    • turhotel Re: Grand Gul Beach - Kemer (****) 10.01.06, 12:39
      Byliśmy w GG Beach na przełomie maja i czerwca, opcja AI.
      Jesteśmy zadowoleni. Byliśmy z dwuletnim dzieckiem.
      Jedzenie ok, duże urozmaicenie, napoje ok, choć piwo w wersji raczej dla
      niemieckich turystów (czytaj: sikacz :-). W pokojach bliżej basenu rzeczywiście
      głośno, więc lepiej wybierać te po stronie "zachwaszczonego pola" jak ktoś
      napisał.
      Czysto, miło, obsługa ok (poza nadętą recepcją).
      Ciężko się porozumieć po angielsku. Niemiecki i rosyjski jak najbardziej.
      Za sejf trzeba płacić gotówką.
      Do centrum spory spacer, ale można też jechać taksówką (od 4 USD w zależności
      od umiejętności targowania). Taksówki stoją po drugiej stronie ulicy.
      Przy samym hotelu wypożyczalnia samochodów, ceny zbliżone do tych w centrum.
      Pozdrawiam i życzę udanych wczasów

      marta
    • etrusek Re: Grand Gul Beach - Kemer (****) 08.01.07, 22:20
      Osoby wyjezdzajace do tego hotelu z gory powinni sie nastawic na 95% oblozenie
      goscmi zza wschodniej granicy. Jezykiem ktorym najlepiej wlada obsluga jest
      wlasnie rosyjski. O ile na poczatku bulo to moze zabawne o tyle ciagle
      nagabywanie w jezyku rosyjskim pod koniec stalo sie nie do wytrzymania.
      Animacje w jezyku rosyjskim sa beznadziejne. Polegala one przewaznie na
      wydawaniu odglosow przypominajacych w niewielkim stopniu mowe ludzka przez
      osobnika o niewiadomej dla mnie plci. Codziennie do godz. ok. 21.30 hotel
      organizuje tzw mini-disco zabawy dla dzieci. Raz w tyg. OK ale codziennie to
      samo - nie do wytrzymania po 3 dniach. Wyzywienie smaczne, swierze i
      urozmaicone, hotel bardzo czysty chociaz przydaloby sie jego odswierzenie tzn,
      malowanie scian, drobne reperacje w lazienkach. Klima sterowana indywidualnie
      dziala perfekcyjnie. Ogolne wrazenie bardzo dobre.
      Autor: korzonek, wakacje.pl
    • etrusek Re: Grand Gul Beach - Kemer (****) 20.03.08, 19:00
      Hotel naprawdę godny polecenia! Położony przy samej plaży, woda w
      morzu błękitna i bardzo, bardzo czysta.Do miasteczka średnim krokiem
      idzie się 15-20 min. Oczywiście pokoj dostaliśmy w nieciekawym
      miejscu, z widokiem na drugi hotel i przy samej ulicy, ale chyba
      Polacy zawsze dostają najgorsze pokoje. Rewalacyjne w hotelu były
      posiłki, duży wybór i niczego nie brakowało, co prawda po 4 dniach
      wydaje się, że wszystko smakuje podobnie, ale to chyba z nadmiaru
      jedzenia :) W hotelu obsługa mówi właściwie po rosyjsku i niemiecku,
      po angielsku bardzo słabo. Rewelacyjna sauna i łaźnia turecka w
      cenie pobytu. Sam Kemer jest małą miejscowością, za to bardzo czystą
      i kameralną. Polecam hotel z czystym sumieniem. Daję mu mocne 4 *.
      Autor: Ania J. wakacje.pl

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka