602 wyników w czasie 51 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

pogotowie guzikowe (początek wątku)

podobno w Józefowie jest nowo otwarta pasmanteria poszukuje guzików do marynarki kto zna adres.

Re: pogotowie guzikowe

ten sklepik jest zaraz za ulicą Błękitną ( idąc os strony torów ) tylko ostrzegam, że PAni często robi przerwy na obiad, kawę , zakupy, nie wiem .. i raczej ciężko ją zastać ( a przynajmniej ja miałam takiego pecha..) ale ta właśnei Pani, bardzo pomocna, miła i sympatyczna, ogólnie sklepik b

Fobia guzikowa (początek wątku)

Mój syn od zawsze panicznie bo się guzików.Nie ma mowy,że ubierze jakąkolwiek rzecz zapinaną na guziki.Wyjątkiem są spodnie,ale guziki muszą być metalowe.Pościele kupuję tylko na zamki.Nie podejdzie blisko osoby,która ma na sobie guziki.Może któraś z Was ma też taki problem,jak sobie radzicie?

Re: Fobia guzikowa

Syn ma 8lat,idzie do 2klasy.Od malutkiego panicznie boi się guzików.Nauczyliśmy się z tym żyć,po prostu wykluczamy je z naszej garderoby.Kiedyś myślałam,że jak na siłę raz i drugi założę mu koszulę lub polo to jakoś wyzbędzie się oporu a to tylko pogarszało sytuację.Czytałam o tym troszkę,chciałam n

guzikowa fobia (początek wątku)

Mój prawie czteroletni synek boi sie guzików na ubraniach.Nigdy nie chciał ,aby takie ciuchy mu zakładać,a jak zaczał mówić,to okazało się,że ich się boi.Nigdy nie spotkało go cos nieprzyjemnego związanego z guzikami,więc nie wiem kompletnie z czego to się wzięło i jak mu pomóc.Jak są luzem ,to n

Re: guzikowa fobia

Jako dziecko poznałam kilkunastoletniego chłopca (syn znajomych moich rodzicow), który miał to samo. Pamiętam, że nie mógł miec guzików przy ubraniu, wszystko miał zapinane na suwak. Nie włożyłby nic co miało guziki. Nie wiem, czy z tego wyrósł, nie mamy z nimi teraz kontaktu. Myślę, że to taka sama

guzikowa pomoc (początek wątku)

Zwracam się z ogromną prośbą do dziewczyn którym pozostają po skończonych twórczych pracach guziki, także te niekompletne. Gdyby któraś z Was miała takie pozostałości guzikowe, które tylko zawadzają w szufladzie to ja bardzo chętnie je przyjmę, podaje swój mail kontaktowy: kawkaczarna

wykladziny guzikowe

sprzedaje też carpet right, jak się nimi interesowałem jakieś 2 lata temu, to cenowo było ciut lepiej niż niz w LM na pewno mają sklep w Częstochowie, ale może i bliżej ciebie też gdzieś są

Re: wykladziny guzikowe

przedpokoju w gorszym i chciałam to ujednolicić. z tej guzikowej wykładziny pewnie GUZIK wyjdzie, więc szukam na nowo. może Ty mi coś doradzisz?

Re:fobia guzikowa

a ja mam tylko posciel 'bezguzikową'i moge spokojnie sie przewracać z boku na bok i popraiwac poduszke bez stresu :) i moja rodzina juz wie, ze jak robia zakupy to WSZYSTKO ma byc 'bezguzikowe'

Re:fobia guzikowa

Też toleruję tylko te w jeansach , a przy garsonce tylko obciągane materiałem. Witaj w klubie!!!!!!!

Guzikowe pole minowe

No i rozpętała się wojna na guziki. A "guzik" wam do tego. Premier to Premier tamto a Prezydent to o ho ho. W "du.ach się wam poprzewracało państwo dziennikarstwo. Dziennikarstwo? "A może inaczej, cholera wie jak" Zachowujecie się jak ta kobieta z przed pałacu co darła się do kamery że ona "ma

Guzikowe pole minowe

Niestety zbyt mało ludzi przeczytało i zrozumiało tekst pana Pacewicza, który moim zdaniem prostym językiem wyłożył dlaczego premier popełnił błąd chęć bycia "równiachą" często w przypadku polityków kończy się żałosnym widokiem -- Paciorka ani kieliszka nigdy nie odmawiam Wolę mieć Parkins

Miasto zatrudniło guzikowych (początek wątku)

Fajnie że GW ma refleks jeśli chodzi o 1 kwietnia. :) Przydałby się taki przy wieściach ze świata naszego sportu...

Miasto zatrudniło guzikowych

liczyłem na coś bardziej wiarygodnego :D

Plisy dziurkowo-guzikowe (początek wątku)

Mam pytania odnosnie plis przy swetrach zapinanych na guziki: 1.Czy lepiej robić je razem z przodami,czy osobno i potem doszyć? 2.Czy,jeśli osobno,to lepiej robić je wzdłuż,czy w poprzek przodów? Jeśli robimy w poprzek,to lepiej będzie nabrać oczka i przerabiać plisę,czy jednak lepiej najpierw

Re: Plisy dziurkowo-guzikowe

Wszystko zależy od fasonu swetra.Powiem Ci jak ja robię. Jesli sweter ma dekolt w szpic zawsze plisę doszywam, wtedy się nie zawija. Robię na cieńszych drutach , najczęściej wzdłuż, w poprzek mam wrażenie, ze tworzy się "falbanka". Plisę najczęściej robię ściagaczem, żeby sweter się nie zawijał

Guzikowo i spinkowo ;) (początek wątku)

Kupiłam sobie wsuwki i zapragnęłam je ozdobić. Kupiłam 'dzieciece' guziki i do roboty. ;) Te kolorowe to guziki kupione, te złotobezowe - to guziki z pudełka mamy ;) Dwie wsuwki robiłam na znalezionych jeszcze w domu ;) Może wydają się trochę dziecinnie...ale lubie tak ;)

1 2 3 4 5 6