21 wyników w czasie 58 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Re: Ból i świąd w okolicach pochwy i podczas stos

Rozumiem, niestety takie mamy dziś realia jeśli chodzi o naszą służbę zdrowia :/ Ja gdy mam stan zapalny stosuję dopochwowo Gyno-femidazol i Gynalgin. Pewnie są na receptę. Przemywaj się Tamtum-Rosa i jedz dużo jogurtów.

Płukanie pochwy a ciąża..prosze o odpowiedź... (początek wątku)

Witam Pani Kasiu, Mam pytanie,jestem w 23tc i mam nawracające infekcje pochwy.Na początku dostałam Nystantyne ale po nawrocie lekarz zmienił na Gyno-Femidazol.Oczywiście pomogło ale teraz znowu zaczynam mieć swędzenie i boję sie ze znowu zaczyna się infekcja -wizyta za trzy tygodnie-(lekarz na

Re: Co na upławy?

żółte upławy. Stosuję od tygodnia Gyno-Femidazol i czuję wyraźną poprawę. Do tego krem Pimafucin. Wszystko na receptę ofkorz. Clotrimazol stosuje się chyba tylko w przypadku, gdy specyfiki lżejszego kalibru nie załatwiają sprawy. I na pewno nie w pierwszym trymestrze. Ja mam prikaz zastosować

Re: Jak długo można brać nystatynę?

U mnie to samo. Brałam już Nystatynę, brałam Natamycynę, brałam Sterovag, teraz lekarz przepisał Gyno-Femidazol. Mam 16tc. Spróbuj Sterovag,a nuż pomoże, jest bez recepty. W 2 trymestrze można już brać Gyno-Femidazol (na Rp.) lub lekarz da Ci coś innego. Stałe branie Nystatyny do niczego nie

Re: jak wytruc "drozdzaka"?

Nie wolno brac przez cały miesiac lactowaginalu.Tylko 5-6 w miesiącu. Musisz sobie kupic (na receptę)Flumycon 100 mg i 50 mg. W drugim lub trzecim dniu miesiączki weź 150 mg, za tydzień kolejne 100 za dwa możesz 100 mg. wziąść. Dopochwowo kup Gyno-Femidazol 100 mg i w razie potrzeby weż

piecze..... (początek wątku)

ma szans. Mam w domu Gyno-Femidazol. Czy zaszkodzi jesli zrobie króta kurację? pozrawiam

Re: STAVERAN 40, GYNO-FEMIDAZOL, MYDOCALM

Nasza wspaniała czujna moderatorko już wyjaśniam - to tabletki i czopki przepisywane kobietom w ciąży i po porodzie przez ginekologa. Nie chce opisywać ich właściwości bo wydaje je się z przepisu lekarza. Jeśli ktoś ma receptę albo używa na bierząco będzie wiedział o co chodzi. Tak jest

Re: ginekolog-położnik Przelwekła grzybica

Pani Doktor Jestem bardzo zrozpaczona bo od trzech miesięcy walczę z nawracającą grzybicą pochwy. W lipcu (będąc w 1 miesiącu ciąży i o tym jeszcze nie wiedząc) lekarka przepisała mi czopki Gyno- femidazol-nie pomogły. Po dwóch tygodniach jak dowiedziałam się, że jestem w ciąży - lakarka

Re: czy są tańsze odpowiedniki tych leków na grzy

- Femidazol - nie stosowałam w ogóle, pevaryl dostałam krem ale jeszcze nie wykupiłam bo mam to na osobnej recepcie. ale mam nadzieje ze po tym co mam przejdzie...:) pozdrawiam

Dziewica, grzybica i globulki :((( (początek wątku)

dziewicą i boli, nigdy nie używalam tamponów - w ogóle nie potrafię tych globulek zaaplikować i już. Ona oczywiście,że rozumie - tak tak no ale dzisiaj poszłam po receptę, a tu co - globulki - Gyno - femidazol. Pomózcie - co ja mam zrobić - to znaczy jak je aplikować?? Czy ktoś mial podobny problem

1 2 3