38 073 wyników w czasie 57 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

kleik (początek wątku)

czy moge kleik ryzowy mieszac z woda a nie z mlekiem (pomimo iz na opakowaniu pisze dodaj mleko?) jesli tak to czy proporcje mam zachowac takie same jak bym mieszala z mlekiem?

Re: kleik

Oczywiście że możesz. Proporcje na opakowaniu sa orientacyjne, sypiesz na oko po prostu do uzyskania zadowalającej cie konsystencji, tak do mleka jak i do wody. -- http://lilypie.com https://lilypie.com/pic/090428/S3eN.jpghttps://m1.lilypie.com/h50vp2/.png

kleik (początek wątku)

Dziewczyny jestem zielona w tych kaszkach, kleikach... Proszę doradźcie co lepsze kleik kukurydziany czy ryżowy. Kupujecie gotowy czy pichcicie same? -- https://www.suwaczki.com/ https://www.suwaczki.com/tickers/km5stv73arjlax7c.png

Re: kleik

Witam! Jeśli Dziecko ma tendencję do zaparć, to raczej kukurydziany. Jeśli nie to ryżowy będzie równie dobry, jak kukurydziany :o)mamy jeszcze do dyspozycji kaszkę jaglaną. Pozdrawiam Joanna Czerwińska

kleik

to moze jest ten skok rozwojowy i ze rosnie i potrzebuje wiecej jedzenia wiec zrobilam jej wczoraj 150 ml mleka+ 3 plaskie lyzeczki kleiku ryzowego i razem to wyszlo 180ml mieszanki i zjadla wszytsko i chciala jeszcze to jej jeszcze dorobilam i w sumie na noc zjadla 230 ml mieszanki :-) bardzo

Re: kleik

batutko to super! że ania tak ładnie ci zjadła kleik:-D no i najważniejsze że ci tak ładnie teraz śpi w nocy, myśle że ona ci się budziła bo faktycznie była głoda ona ci wogóle dużo je, no napewno dużo więcej niż mi misia

kleik (początek wątku)

dziewczyny pytanko...moja corka ma 12 tyg za tydzien rowne 3 miesiace-moja mama mi mowila ze od 3 m mozna zaczac dodawac kleik ryzowy do ostatniego jedzenie-chociaz ze spaniem w nocy problemow moja corcia nie ma spi do okolo 6-7 ,w CB mowili ze kleik podawac od 4 m czyli od 16 tyg ,kiedy wy

Re: kleik

ja zaczelam dawac kaszke ryzowa po 4 miesiacu, ale tylko dlatego, ze moja corka budzi sie w nocy co godzine-dwie. po kaszce spi pierwsze 4 godziny bez przerwy. skoro Twoja corka spi dobrze, to mysle, ze wprowadzanie kaszki nie bardzo ma sens. do 6 miesiaca dziecku naprawde wystarczy tylko Tw

kleik (początek wątku)

moja corka skonczy za tydzien 3 miesiace,karmie butelka i zastanawiam sie od kiedy mozna podawac kleik ryzowy do ostatnieo karmienia i w jakich ilosicach z gory dziekuje -- paulien suzanne 11.12.2007

Re: kleik

no to jeszzce bym z miesiąc poczekała :) i delikatnie najpierw po miarce i obserwować reakcję czy nie ma zaparć miarkę tak na porcjję mleka u mnie to by było w tym wieku ok 120 ml -- mamo miałam dzis potrójne deja vu....

kleiki (początek wątku)

czy konieczne jest w 7 mies. podawanie kleików dodawanych do mleka niemowlakowi, który b. dobrze przybiera na wadze i ma b. dobry apetyt? kierujemy się schematem żywieniowym wg pediatrów. Podajemy rownież kaszkę na mleku nastepnym oraz kaszkę manna jako ekspozycja na gluten.

Re: kleiki

Witam! Jesli maluch zjada kaszkę bezglutenowa na mm i ma dodawany do zupki gluten w dawce ekspozycyjnej to jest OK. Przy pulchnych bobasach kaszka nie musi byc podawana codziennie:) Pozdrawiam

Kleik (początek wątku)

Witam. Karmię Alę ściąganym mlekiem. Czy mogę podawać jej kleik do każdej porcji? Jeśli nie to jak często? -- Ala 25.09.2007 Mikołaj 11.08.1997 Ala

Re: Kleik

Możesz, ale czy jest taka potrzeba? Jeśli córcia prawidłowo przybiera, to w ogóle nie ma konieczności podawania kleików i kaszek, to duża dawka węglowodanów. A kleik (ryżowy?) ma właściwości zapierające, uważaj więc na zatwardzenie. -- Anielka (25.10.2005), Antek (01

KLEIK (początek wątku)

ILE POSIŁKÓW MLECZNYCH MOŻNA ZAGĘŚCIĆ KLEIKIEM U 6 MIESIĘCZNEGO DZIECKA. Z GÓRY DZIĘKUJĘ ZA ODPOWIEDŹ. POZDRAWIAM.

Re: KLEIK

Dwa trzy a nawet wszystkie ryzykując głównie zaparciem oraz ewentualnie przekarmieniem.

Kleik (początek wątku)

Pani doktor.ostatnio było parę postów o wprowadzaniu nowości po 4 miesiący zycia.W wiekszości z nich przeczytałam o zagęszczaniu wieczornego mleka kaszką.Mój synek tez za parę dni kończy 4 miesiące i myślałam o dodawaniu do mleka na wieczór nie kaszki a kleiku kukurydzianego.Czy mozna

Re: Kleik

Witam, mozna wybrać albo kleik albo kaszkę - w zależności od decyzji rodziców. Zageszczenie porcji wieczornych jest niekiedy czynnikiem przedłużającym nocny sen,na czym wielu osobom bardzo zależy. I kaszki i jabłko są do wprowadzenia w 5 miesiącu zycia. Kolejnośc nie ma istotnego

kleik (początek wątku)

kupiłam kleik ryżowy po 4 m-cu które się robi na mleku początkowym czy mogę go zrobić na mleku następnym czyli po 6 m-cu? Jest jakaś różnica?

Re: kleik

nie ma różnicy z jakim mm,ale uważaj na ryżowy,bo powoduje zaparcia u dzieci z problemami "brzuszkowymi". -- https://www.suwaczki.com/ https://www.suwaczki.com/tickers/tb73k6nlmcxwimyz.png

1 2 3 4 5 6