ale byka zrobiłam O_o
Jak dla mnie - podaj nr konta, nic nie myślę sprawdzać i zaraz wpłacę Ci 50 PLN, więcej nie mogę:( Konto możesz na forum, albo na priv, jak wolisz, ja bym wolała na forum, bo może wówczas więcej osób kapnie choć po dychu, i jakoś się uzbiera co trzeba. Jest nas tu tyle, że każdy z nas może sobie
Okay: 35 1020 2368 0000 2702 0181 1256 PKO BP Baaaardzo serdecznie dziękuję za zainteresowanie i ośmielenie mnie :/ Nie miałam odwagi prosić o pomoc :(
co to jest konto bez konta??
Moze chodzi np. o kartę pre-paid typu Maestro? Jest ona powiązana z rachunkiem bankowym (zeby można ją było zasilić przelewem bankowym) ale nie jest to klasyczne konto bankowe. -- Franz Franz'owaty Świat
Cholera wyskoczyło mi, że login l_i_l_a_b_a_j jest dostępny dopiero od numeru 6 włącznie!! Albo to jest błąd serwera gazety, albo ktoś splagiatował mój nick! No a ja oczywiście loguję się po to, by bardziej być sobą (czytaj: by móc się wyrażać całkowicie) - by nie być zniewoloną przez ogranic
> Dodajmy do tego informacje o kontach szwajcarskich, i czego chcieć > więcej? . właśnie Wasermann powiedział w Pulsie u przesympatycznej Lichockiej, że sprawa kont szwajcarskich, numerycznych kont, zbliża się do finału. -- test
WSI, powiedział o "prowadzenie na zasadzie bezpolitycznych immunitetó (...) wielkich śledztw, które mają pokazać prawdę i rozbić wielkie mafijne struktury." i powiedział o lustracji majątkowej polityków. Dodajmy do tego informacje o kontach szwajcarskich, i czego chcieć więcej? . A teraz
rocznie w Afryce. Podaje nr konta, ktore spisalem z TVP3 (prosze sprawdzic zanim wplacicie): Dzieciom Afryki PeKaO S.A. I O/Warszawa 124 01037-20006598-270-401112-001 Na stronie www.misje.pl mozna znalezc adres e-mail i zapytac, na co
rocznie w Afryce. Podaje nr konta, ktore spisalem z TVP3 (prosze sprawdzic zanim wplacicie): Dzieciom Afryki PeKaO S.A. I O/Warszawa 124 01037-20006598-270-401112-001 na stronie www.misje.pl mozna znalezc adres e-mail i zapytac, na co
Sadze, ze jesli by podliczyc miedzynarodowa pomoc przekazana Afryce w ciagu ostatnich dziesiecioleci uzyskalibysmy sumy, o ktorych 'medrcom sie nie snilo'. Sprawdzilem ostatnio co sie stalo z ta pomoca. Wiekszosc tych pieniedzy, zabranych podatnikom na tzw. Zachodzie, spoczywa na kontach w
a konto na wplate zaliczki poda Jaga (ja bym mogla zmalwersowac pieniadze bo zbieram na motocykl i ciulam kazdy grosz do skarbonki...) a na ognisko (+ pub) bedzie zbieral Leo
Jak powiedzą ile i na jakie konto, będziem płacić!!! ;-)
W Niemczech tez są konta Niektórzy pracownicy mają ich kilka .... Kto pracował w firmach motoryzacyjnych ten wie Ciekawe kto w Polsce uchroni zwykłych pracownikow przed takimi patologiami.
to jest tak oczywiste że tylko zawsze skrzywdzeni etatowi związkowcy i pis nie zatrybią. dodatkowo uciążliwa jest praca w sobotę. nawet gdy pracownik biura obsługi klienta przyjdzie w sobotę na dwie godziny kolejny CAŁY dzień pracy musi mieć wolny. podczas gdy wolałbym żeby w ciągu tygodnia pracował
Z kontem nie powinno być problemu, bo stowarzyszenie "Wrota Karpat Wschodnich" może udostępnić swoje na ten szczytny cel. W końcu Brzeżawa to nasz teren działania. Musiałbym jeszcze zapytać prezesa, Elę Skrzyszowską, ale na pewno się zgodzi. No i uczciwość gwarantowana. Co wy na to?
Rozmawiałem na temat udostępnienia konta z Elą Skrzyszowską, prezesem "Wrót...". Jest jak najbardziej za, ale ma się dowiedzieć, czy nie ma jakichś przeszkód prawnych, aby konto stowarzyszenia było wykorzystywane do takich celów jak nasz. Jeśli wszystko będzie O.K., to udostępnimy numer