117 wyników w czasie 48 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

koukla (początek wątku)

W dniu tak uroczystym W dniu twego święta Składa Ci życzenia Ten kto o Tobie pamięta By życie Twe było kwiatkami usłane Tak piękne i czyste Jak letni poranek By obce Ci były kłopoty i niedole Niech nigdy nie będzie Chmurek na twym czole

Re: koukla

STO LAT STO LAT NIECH ZYJE ZYJE NAM STO LAT STO LAT NIECH ZYJE ZYJE NAM JEZCZE RAZ JESZCZE RAZ NIECH ZYJE ZYJE NAM NIEEEEECH ZYYYYYJE NAM

Koukla

Witam Koukla ja też jest po ekonomi i turystyce z praktyką w Grecji. Swoją miłość poznałam w Polsce ale za nim tutaj przybyłam zaraz po obronie. I tak jestem do dziś.

koukla

napisz cos o sobie :) uzupelnij nasze watki :)

Koukla :) (początek wątku)

Wszystkiego Najlepszego z Okazji Urodzin!!! Duzo szczesia, zdrowia, samych radosnych chwil i usmiechu na kazdy dzien!!!! 100 lat!!! -- Polki w Grecji

Re: Koukla :)

Koukla sto lat sto lat i tysiace buziakow -- Polki w Grecji

koukla +bebiak (początek wątku)

pierwszej z okazji imienin a dla drugiej z okazji urodzinek duza buźka i spełnienia marzeń dziewczyny. Kochana a które to rodzinki bo ja 20 sierpnia 18 kończę i idę do 17 hihihihihihi -- Polki w Grecji

Re: koukla +bebiak

Nie da się ukryć, że wg greckiego czasu to właśnie już dziś - które? Jak to: które?!?!? Jasne, że OSIEMNAŚCIE skończone !!! Koukla, niech Ci gwiazdka pomyślności! Wszystkiego NAJ! Jakieś: sto lat... sto pięćdziesiąt może ...? Sobie też - zwłaszcza tych stu pięćdziesięciu he he

Re: STO LAT- koukla

rozpatrzone. -- ML-grecki, ml- polski, angielski, woloski (dialekt) Sofia (2002), Christina (2005)

koukla i morulik dmuchają świeczki (początek wątku)

Wszystkiego najlepszego!!!! -- Byłoby szczęściem móc uszy i inne zmysły zamykać jak oczy.

Re: koukla i morulik dmuchają świeczki

.......... i niech spełniaja się im marzenia :) -- Wszelkie niezadowolenie z tego, czego nam brak płynie z braku wdzięczności za to, co posiadamy. D.Defoe

Zakynthos Hotel Gloria Maris Porto Koukla (początek wątku)

Witam Bardzo prosze o wrażenia osób które odpoczywały w tym roku na Zakynthos w Hotelu Gloria Maris w Porto Koukla. Wszystko na zdjęciach wyglada super. Czy daleko jest do najblizszego miasteczko, i czy przy hotelu jest przystanek autobusowy. Wpisujcie się. Pozdrawiam

Re: Zakynthos Hotel Gloria Maris Porto Koukla

:)

Zakynthos Hotel Gloria Maris Porto Koukla (początek wątku)

Witam serdecznie! Poszukuje informacji na temat hotelu Gloria Maris na Zakynthos w miejscowości Porto Koukla. Może ktoś z Was był i mógłby opisać swoje wrażenia? Poszukuję również waidomości na temat samej miejscowości Porto Koukla. Za pomoc serdecznie dziękuję!

Re: Zakynthos Hotel Gloria Maris Porto Koukla

mam pytanie - jakie linie latają do Zakynthos z Katowic - albo z innego miasta - wybieram się bez biura podróży i mam pytanie jakimi liniami lecicie w lipcu?

Koukla i Morulik miały w niedzielę urodziny:) (początek wątku)

Rzadko bo rzadko ale jednak się pojawiają, a skoro tak to może nawet przeczytają? Dziewczyny, spełnienia marzeń, miłości, ciepła i radości:) Wszystkiego najlepszego dla Was!

Re: Koukla i Morulik miały w niedzielę urodziny:)

Wszystkiego najlepszego! -- Franciszka 30.12.2008 Michal 30.07.2010 Πολύ ξύλο

Re: Kreta

barwo koukla!

1 2 3 4 5 6