flisvos 24.03.07, 23:18 Wszystkiego Najlepszego z Okazji Urodzin!!! Duzo szczesia, zdrowia, samych radosnych chwil i usmiechu na kazdy dzien!!!! 100 lat!!! Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
justme11 Re: Koukla :) 25.03.07, 13:17 Wszystkiego naj! Duzo słońca i uśmiechu w zyciu... Odpowiedz Link
annielika Re: Koukla :) 25.03.07, 21:53 Ode mnie rowniez najserdeczniejsze zyczenia. Troche spoznione, ale szczere!!!! Odpowiedz Link
bebiak Re: Koukla :) 25.03.07, 22:05 I ja, i ja jeszcze muszę się tu zmieścić, ja i moje życzenia: wszystkiego naj, uśmiechu i słońca.. Uffff, zawsze w końcówce ale zawsze z głębi serca Odpowiedz Link
moletx Re: Koukla :) 26.03.07, 08:58 Od nas tez wszystkiego najlepszego...sorki za spoznienie... Odpowiedz Link
bachula_gr Re: Koukla :) 26.03.07, 09:22 Najlepszego. Najcieplejszego. Roku nastepnego. Odpowiedz Link
filakia1 Re: Koukla :) 26.03.07, 09:27 i ode mnie STO LAT! STO LAT! STO LAT! SZCZĘŚCIA, ZDROWIA, POMYSLNOŚCI )) Odpowiedz Link
bob75rob1 Re: Koukla :) 26.03.07, 15:54 Spóźnione, niemniej serdeczne życzenia z Południa od Małgosi i Bartka Odpowiedz Link
babycool Re: Koukla :) 26.03.07, 20:01 Wszsytkiego co najlepsze jest na swiecie: tu na ziemi i wszechswiecie !!! Odpowiedz Link
margarita6 Re: Koukla :) 27.03.07, 07:42 Wszystkiego najlepszego rowniez ode mnie.Sto lat!! Odpowiedz Link