24.03.07, 23:18
Wszystkiego Najlepszego z Okazji Urodzin!!! Duzo szczesia, zdrowia, samych
radosnych chwil i usmiechu na kazdy dzien!!!!
100 lat!!!
Obserwuj wątek
    • justme11 Re: Koukla :) 25.03.07, 13:17
      Wszystkiego naj!
      Duzo słońca i uśmiechu w zyciu...
    • grazyna0501 Re: Koukla :) 25.03.07, 14:02
      wszystkiego najlepszego!
    • sylwialew Re: Koukla :) 25.03.07, 15:49
      Koukla sto lat sto lat i tysiace buziakow
    • annielika Re: Koukla :) 25.03.07, 21:53
      Ode mnie rowniez najserdeczniejsze zyczenia. Troche spoznione, ale szczere!!!!
      • bebiak Re: Koukla :) 25.03.07, 22:05
        I ja, i ja jeszcze muszę się tu zmieścić, ja i moje życzenia: wszystkiego naj,
        uśmiechu i słońca..
        Uffff, zawsze w końcówce ale zawsze z głębi sercasmile
    • moletx Re: Koukla :) 26.03.07, 08:58
      Od nas tez wszystkiego najlepszego...sorki za spoznienie...sad
    • bachula_gr Re: Koukla :) 26.03.07, 09:22
      Najlepszego. Najcieplejszego. Roku nastepnego.
    • filakia1 Re: Koukla :) 26.03.07, 09:27
      i ode mnie STO LAT! STO LAT! STO LAT! SZCZĘŚCIA, ZDROWIA, POMYSLNOŚCI smile))
    • bob75rob1 Re: Koukla :) 26.03.07, 15:54
      Spóźnione, niemniej serdeczne życzenia z Południa od Małgosi i Bartka
    • babycool Re: Koukla :) 26.03.07, 20:01
      Wszsytkiego co najlepsze jest na swiecie: tu na ziemi i wszechswiecie !!!
    • margarita6 Re: Koukla :) 27.03.07, 07:42
      Wszystkiego najlepszego rowniez ode mnie.Sto lat!!

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka