bachula_gr 07.11.06, 12:31 Jesli komus sie nie podoba kiedy ma urodziny lub/i imieniny i chcialby zmienic lub dodac cos w najnowszym przyszpilonym watku informacyjnym to prosze sie wpisywac tutaj. Podania beda rozpatrywane na biezaco Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
flisvos Re: STO LAT- uwagi 07.11.06, 21:15 mi tam sie pomysl bardzo spodobal, sama tez tak dla wlasnych potrzeb napisalam, ale w ten sposob nikt nie bedzie pominiety! dzieki bacha! pozdrawiam iza Odpowiedz Link
bebiak Re: STO LAT- uwagi 07.11.06, 22:15 Ja oczywiście pewnie nie umiem tego czytać, co nawet do mnie podobne Bo jak to ma być??? Dopiero składałam/składałyśmy/składaliśmy życzenia Sylwii, dopiero nieźle się bawiłam na Jej imieninach a na liście...nie ma? Ja wiem, że naprawdę dobrze się bawiłam w tamtym pokoju i trochę wypiłam ale na Boga w ciągu 3 dni nie zapomniałam, kto obchodził imieniny!!! I jak to czytać???? Hmmm <myśli> Odpowiedz Link
bachula_gr Re: STO LAT- uwagi 07.11.06, 22:33 Bebiak, rozumiem, iz nieznajomosc daty imienin Szefowej jest karygodny ale na Boga, ja tu tylko sprzatam i spisywalam wyznania urodzinowo-imieninowe z watku o dinozaurach, taktownie pomijajc jeno roczniki..... Do uwag=dat jest ten watek, prosze zatem o uzupelnianie tak ISTOTNYCH brakow zaczynajac od siebie... Bebiaku! Odpowiedz Link
koukla Re: STO LAT- uwagi 08.11.06, 13:50 no to ja zawiadamiam ze tez chce dostawac zyczenia urodzinowo-imieninowe ) urodziny mam 25 marca, imieniny 26 maj. I prosze o rozpatrzenie mego podania w trybie natychmiastowym )) Odpowiedz Link
flisvos Re: STO LAT- uwagi 08.11.06, 16:15 no jak tak patrzac, ze ja mam w marcu podwojnie, to jak na razie marzec gora dziewczyny! Odpowiedz Link
flisvos Re: STO LAT- uwagi 08.11.06, 17:23 no to te slynne, zakrapiane imieniny szefowej sa 3 listopada Odpowiedz Link
tutanka Re: STO LAT- uwagi 08.11.06, 17:26 ja mam urodziny 1 sierpnia i imieniny 26 lipca. Odpowiedz Link
bebiak Re: STO LAT 08.11.06, 23:08 A ja już się poprawiam i donoszę: - urodziny 26 maja - imieniny 6 września Odpowiedz Link
filakia1 Re: STO LAT- uwagi 09.11.06, 08:41 oooo! to ja się dopiszę z imieninami 20 kwiecień Odpowiedz Link