Dodaj do ulubionych

STO LAT- uwagi

07.11.06, 12:31
Jesli komus sie nie podoba kiedy ma urodziny lub/i imieniny i chcialby
zmienic lub dodac cos w najnowszym przyszpilonym watku informacyjnym to
prosze sie wpisywac tutaj. Podania beda rozpatrywane na biezaco wink
Obserwuj wątek
    • flisvos Re: STO LAT- uwagi 07.11.06, 21:15
      mi tam sie pomysl bardzo spodobal, sama tez tak dla wlasnych potrzeb napisalam,
      ale w ten sposob nikt nie bedzie pominiety! dzieki bacha!
      pozdrawiam
      iza
      • bebiak Re: STO LAT- uwagi 07.11.06, 22:15
        Ja oczywiście pewnie nie umiem tego czytać, co nawet do mnie podobnesad
        Bo jak to ma być???
        Dopiero składałam/składałyśmy/składaliśmy życzenia Sylwii, dopiero nieźle się
        bawiłam na Jej imieninach a na liście...nie ma?
        Ja wiem, że naprawdę dobrze się bawiłam w tamtym pokoju i trochę wypiłam ale na
        Boga w ciągu 3 dni nie zapomniałam, kto obchodził imieniny!!!
        I jak to czytać????
        Hmmm <myśli>
        • bachula_gr Re: STO LAT- uwagi 07.11.06, 22:33
          Bebiak, rozumiem, iz nieznajomosc daty imienin Szefowej jest karygodny ale na
          Boga, ja tu tylko sprzatam i spisywalam wyznania urodzinowo-imieninowe z watku
          o dinozaurach, taktownie pomijajc jeno roczniki.....
          Do uwag=dat jest ten watek, prosze zatem o uzupelnianie tak ISTOTNYCH brakow
          zaczynajac od siebie... Bebiaku!
    • koukla Re: STO LAT- uwagi 08.11.06, 13:50
      no to ja zawiadamiam ze tez chce dostawac zyczenia urodzinowo-imieninowe smile)
      urodziny mam 25 marca, imieniny 26 maj. I prosze o rozpatrzenie mego podania w
      trybie natychmiastowym smile))
      • bachula_gr Re: STO LAT- koukla 08.11.06, 15:18
        rozpatrzone.
    • flisvos Re: STO LAT- uwagi 08.11.06, 16:15
      no jak tak patrzac, ze ja mam w marcu podwojnie, to jak na razie marzec gora
      dziewczyny!
    • flisvos Re: STO LAT- uwagi 08.11.06, 17:23
      no to te slynne, zakrapiane imieniny szefowej sa 3 listopadasmile
      • tutanka Re: STO LAT- uwagi 08.11.06, 17:26
        ja mam urodziny 1 sierpnia i imieniny 26 lipca.
    • sylwialew Re: STO LAT- uwagi 08.11.06, 21:21
      3 listpada imieniny hahahahahahaha
      • bachula_gr Re: STO LAT- tutanka&sylwialew 08.11.06, 22:00
        uwzglednione!
        • bebiak Re: STO LAT 08.11.06, 23:08
          A ja już się poprawiam i donoszę:
          - urodziny 26 maja
          - imieniny 6 września
    • filakia1 Re: STO LAT- uwagi 09.11.06, 08:41
      oooo! to ja się dopiszę z imieninami 20 kwiecień smile

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka