Koszt SDM jest prawie żadem .Koszty głównie ponieśli pielgrzymi , rodziny goszczące pielgrzymów i kościół i wolontariusze .Spytaj sie krzystka jakie koszty poniósł Szczecin.Pielgrzymi odkryli prawdziwy wizerunek Polski ( gadałem z nimi radykalnie zmienili zdanie o Polsce) a nie ten z opowiadań to
masz na myśli krzystka, chochulskiego, kądziołkę, buwelskiego , szałabawkę, soskę i innych ? :)
wiesz dlaczego jurczyk został prezydentem? bo ciemna gawiedz głosowała na niego bo " mu sie nalezy " za meczęństwo i zasługi , he he . krzystka nie bronie, nigy na niego nie głosowałem teraz tez nie, ale krzystek w porównaiu z jurczykiem jest jakies " trzy poziomy wyzej " i wszystko na temat , he
krzystka skoro probujesz wszystko co najgorsze przypisac jurczykowi - no wiec nie wszystko - krzystek rzadzi nieprzerwanie od ilus lat w Szczecinie i wszystko wskazuje ze bedzie rzadzil kolejna kadencje - ziemia ktora wypominasz jurczykowi to maly pikus w porownaniu z darowaniem terenu i budynkow szpitala
ale ci którzy nie chca dalej mieć miernego krzystka za prezydenta nic nie ryzykują głosujac w drugiej turze na jacyne ,gorsza od niego napewno nie bedzie a wybrana bedzie zmuszona zawierac kompromisy i sojusze z radnymi wiec niektóre jej populistyczne zagrywki(których niektórzy niepotrzebnie sie
zaproszona do koalicji.Będzie mogła się skupić na bzdurach typu finansowanie in vitro.Osobiście cieszę się że powrót do rady zanotowali bartnik i kopeć. Jacyna to przegrana karta nie warto nią grać.jej poparcie nic nie da popieranej i popierającemu
właściwie ma komfort wyboru koalicjanta PIS lub PO .Nie sadze żeby wziął i PIS i PO razem bo bedzie trzeba się dzielić władzą przez 3.Pewnie będzie licytacja kto od krzystka weżmie mniej.jacyna w rozdaniu jest nieistotna zostanie wieczną radną podobnie z sld.
soska jako były naczelny redaktor katolickiego radia również nie jest przypadkowy i pasuje w składzie ekipy krzystka. przy czym, co podkreślam, Krzystka i soskę, a więc biskupa popiera kloakolicji z udziałem SLD !
oleszczuk nie jest kandydatem pisu.każda koalicja jest dobra by nie dopuścić do władzy PO. PO udowowodniła że jest fałszywa .Najpierw miala krzystka jako swojego , póżniej go wywaliła a terAz przyszła w łachę do krzystka by zgodził się być ich kanndydatem..
aysy.1 napisał: > ...doszedł widać do wniosku, że wśród dwóch liczących się kandydatów : krzystka > i jacyny , lepsza jest jacyna. z tych dwóch też wole jacyne ,choćby dla tego obiecywanego wielokrotnie przez nią stadionu, bo te inne "trele morele"jej i pozostałych kandydatów
...tym razem brudziński. mówił o wyborach i o kandydacie pis szałabawce. jednak chwalił krzystka. pamiętam jak na tym forum Krzystek był sekowany przez żołnierzyków pisu (oraz sld) i raptem z dnia na dzień , jak tylko pisiorki dostały stołeczki, jak ręką odjął poglądy się zmieniły. tfu !
szczecin.gazeta.pl/szczecin/1,34939,16720218,Sad__Prezydent_Szczecina_naruszyl_prawa_czlowieka_.html z krzystka taki prawnik pani kowalewska jak
O filmie "Fotograf" Waldemara Krzystka. wiadomosci.onet.pl/trojmiasto/nowy-film-w-krzystka-fotograf-pokazany-w-gdyni/kykjf