w prawie wolnych, zowdy jednako Uczynki wasze niych dobre bydōm Kej ku sōndowi Bożymu przodom. Bez miyłosierdzio sōndzony bydzie Tyn co go niy mioł, tako mu przidzie Dyć miłosierdzie wiyrchym durś stoji Nadziejōm tego ktō sōndu boji. Tyż niy pōmoże to, braty moje Jak ktosik godo: Ze wiarōm jo je
tam ktosik o złym ranku dowie. Kości zostały rzucone.Veni, vidi...vici.Bez komenterza zatem, bo w Wawie wirusy..od końca czytać to należy. Tylko interpretator do kitu :-). Weź mnie, menie ... przytul... O, mój rozmarynie! Tylko wydało się kasę , na babskie żądze poszło . Na kasę, nie "kosę
bytōmskim było We Donnersmarckōw rynce trefiyło I chocioż srybra juzaś szukali Inaczy wszysko kulnyło dali Prziszoł czas cynku, wōnglo czornego Dzisioj ślimtajōm tam skuli tego Kej stoji jak na kyjzie dziurawy Bytōmsko klōntwa?! Niyszczyńście jawi Bytōm sie buli, ludzi ubywo Skiż downy klōntwy? Kogosik
Łosmy słupek - łosmy grzych Łosmy grzych to łod bergmona Prziszło mu skiż tego skonać Jako gwizdnońć Skarbnikowi? Strach - to kożdy ci tu powiy Nic że z djoskym sztama trzimiesz Już we betach niy podrzymiesz Nic że ktosik kajś zaślimto Zły tref przidzie - ano, wiym to Łosmy słupek
juzci wiem. -wicie,wicie ale nie byliscie do konca... - no wyslem wczesni bo dzis zaroz z rana u Dobrodzieja 3 owiecki my kryli..., ale godojcie dali... -no to pozni ktosik zaczon sarpacke.Dostolek pore razy w pysk,babe jakis juhas wyonacyl,znacy zgwolcil. Ale na poprawiny my so zaproszone! -No to co
Mi sie zdo "balciu ' żeś skonczoł w Polsce szkoła średnio,kiero Ci sie bardzo przidała podczas przeflancowanio do Reichu! Te Twoje wyliczanki, nie dość,że som fałszywe,to jeszcze niczemu i nikomu nie służom !!!!! Jak juz ktosik umrzoł to żodno statystyka mu już nie pomoże! A jak żyje i sie nie
Pamiętam jak na tłumnych zawodach jeździeckich w stajni sobie przy swojej grupce znajomych stałam przy boksie fundacyjnego konia, a co jakiś czas rozlegał się donośny krzyk " uwaga, ogieeeer!" bo ktosik konia prowadził jakiegoś. Zabawne to było. Pewnie też miał " możliwości" i skoczność :-D Jak
Cam. Co do kota, o którym wspomniałaś w wątku o finansach. Wyobraź sobie, że też mi wyszło w Tarocie, że kocura ktosik zabrał ( rannego) i udzielił mu pomocy. A ponieważ kocur nie miał chipa ani nic to pozostał u innych ludzi. (QBuław i K Buław). Ale....wczoraj rano wyszła kotka ( siostra
Fuj! Ale zaś smród na cołke forum! Musioł ktosik gniozdo wanckow rozdeptać?
spodziywali. I niech sie pierom! Tam wojny światowej z tego nie bydzie! A Niymcom przibydzie zaś nowych Flüchtlingow,z kierych sam nikierzi som tak radzi. Już bezmaś ich Turcja wyrychtowała. Czekajom na granicy bo ktosik mondry ji( tej Turcji) pogrozioł palcym. A najważniejsze to,to że ujawniyła sie tam
abo i pałace za murami wysokości co najmnij 4 -5 m. Czynsto z tłuczonym szkłem abo drotym kolczastym na wiyrchu. Złodziyj jako pojyńcie negatywne, złe, nie istnieje!!!! Jak Cie ktosik okradnie, to oznaczo,że Allah sie bardzi opiekuje tym kto ukrod niż Tobom. Natomiast, jak chycisz tego złodzieja