A co to może oznaczać przy osłabiającym się rublu?! www.utro.ru/peredovica/
ze nie bedzie ministrem finansow w rzadzie D. Miedwiediewa. biznes.onet.pl/rosja-minister-finansow-kudrin-nie-chce-byc-w-rzad,18543,4860859,1,news-detal
darekvtb napisał: > W tym tekscie pisza ze chociaz Pu to nie aniol, ale to jednoczesnie ostatni rubiez oporu przed GS. Pewnie dlatego Kudrina zdjeli - bo GS wyznaczyl go na top-managera Rosji? Na to wygląda, ale chodzą pogłoski, że Kudrin może wrócić. Zobaczymy, co będzie po wyborach
Coś w rodzaju "okrągłego stołu". Ale opozycja stawia władzy twarde warunki prowadzące w istocie do odsunięcia Putina i jego klanu od żłoba. Putinowi będzie jednak bardzo trudno przejąć inicjatywę bez uciekania się do przemocy czy "aktów terrorystycznych". W Rosji zanosi się więc na prawicową dyktatu
a rubel spada względem dolara. Pytanie za dwa grosze - umocni się, czy jeszcze szybciej będzie spadać?
Podobno koty z Miedwiediewem juz dawno darli: Kudrin nie chcial podwyzszyc wydatkow na armie. Ale ultimatum Miedwiediewa mnie dziwi... -- „młodzi, wykształceni” to nadchodząca postać współczesnej ciemnoty. A trzeba nam wiedzieć, że nic ma nic gorszego, niż ciemnota mniemająca, iż
Пoвышение пенcий и зaрплaт, переocнaщение aрмии, мoдернизa
przejściowego zmienić reguły gry. Kim jest Kudrin ---- b.minister finansów i wicepremier Rosji 54-letni polityk i ekonomista, jest dziś w Rosji najsilniejszym głosem rozsądku, przebijającym się przez hurapatriotyczny i wściekle antyzachodni jazgot propagandystów i przykremlowskich pochlebców
Obawiam się, że Kudrina może niedługo zmóc śmiertelna choroba, albo okaże się, ze zdefraudował jakieś miliony i trafi do łagru. Ale te wskazniki są uderzające !
Aleksiej Kudrin: na co wystarczy 700 miliardów dolarów? media-w-rosji.blogspot.com/2014/01/aleksiej-kudrin-na-co-wystarczy-700.html Aleksiej Kudrin od lat
To przenosnie. Ze wzgledu na glupote szowinistycznego spoleczenstwa, moze troche potrwac, ale watpie w dluga agonie. W sowku zbyt wiele wplywowych osob nie jest zainteresowanych w scenariuszu "sowek kaputt". Zdecydowanie bardziej "wowan kaputt". wt., 31-03-2015 Forum: Świat Wątek: Kudrin wbija gwozdz do trumny?
". Kudrin moze jeczac dowoli, jak i cala ekipa wywalonych od koryta, a borrat moze Wowana pocalowac w tylek:-)
Wacek rżnie wyjątkowego głupa, zaprzeczając wszystkim swoim dotychczasowym wypocinom. Dotychczas bowiem wmawiał, że bez wiedzy i akceptacji Putina to nie tylko Kudrin, ale i Miedwiediew nie mogą puścić bąka, a tu masz - Kudrin decydował samostojatielno o polityce gospodarczej państwa i o tym, jak
kudrina poza jego matka i wybiorczymi redatorzynami zna ktos ? hahhahhhhah no chyba ze aferzysci z CIA i polskich odpowiednikow jest tylko jednym ministrem w rzadzie ...tacy co chwile leca raz tu raz tam jest ministrem dzis a juztro moze byc poza ministerialna teka a rzad dalej jest ma tyle
Aleksiej Kudrin, wieloletni minister finansów i wicepremier Federacji Rosyjskiej (2000-11) Grozi nam utrata wzrostu, nawet w przypadku, gdyby sankcje nie zostały zaostrzeniu . Spróbowałem oszacować wysokość strat w tym roku i w ciągu najbliższych dwóch lat. A przecież trzeba jeszcze znaleźć
www.themoscowtimes.com/article/507146.html -- Słowo o wyprawie Igora (na polskie fora ;) tinyurl.com/nhk66cm