141 wyników w czasie 75 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

kuflik

Kupiłam wczoraj dwie roślinki. Przesadziłam. Zauroczyły mnie te "szczotki do mycia butelek" :-) Piękny czerwony kolor pręcików z kuleczką pyłku na końcu - no cudo. Podobno wieloletnie. Cieszę się :-)

Kuflik...

... chodziłam dzis kolo niego ,chodziłam ale rozsadek mowil dosc !!! Nie wiem tylko czy jak sie jeszcze spotkamy nie przylezie ze mna do domu :-)))

Re: Kuflik...

a kuflik to co? te dzwoneczki czy ten oxalis?

Kuflik (początek wątku)

Dostałem niedawno kufila i mam parę pytań: 1. Co robi się z kwiatami po przekwitnięciu? Na końcach gałązek z kwiatami wyrastają nowe pędy, tak że "szczotka" kuflika jest jakby w środku gałązki. I co? Obcinać? 2. Czy to normalne, że część liści jest zielona, a część (młode) czerwona? 3. Jak (czy

Re: Kuflik

Hej hej! 1. Lepiej obciąć, pomijając wszystko inne ładnie się zagęści. 2. Tak, młode są takie czerwonawe, potem pozielenieją. 3. Z sadzonek albo z nasion. Pozdrowionka!

to kuflik!

xysztov napisał: > w palmiarni w Wałbrzychu opisany jest, jeśli pamięć mnie nie myli, jako kuflik > szkarłatny. podprowadziłem z tej palmiarnii troche nasion i próbowałem rozmnoży > ć > - niestety bez powodzenia :( > w ubiegłym roku widziałem natomiast w sprzedaży w

Re: szczotki do butelek?

Pinkink, odnosnie Twojego "bottlebrush" bylo juz kiedys pytanie, co to takiego i ktos napisal, ze to kuflik wloski, co tez niue bardzo mi sie widzi, gdyz liscie ma jak oleander, a przeciez calkiem inne kwiaty. Czy nie znasz lacinskiej nazwy? Albo rodziny, do ktorej jest zaliczany? jaki wysoki

Callistemon (kuflik) (początek wątku)

Utrzyma sie w naszych warunkach(Dolny Sląsk)? Widziałem dosyć duże,prawie kwitnące,ale sprowadzane z Włoch. W sieci nie ma nic konkretnego,żadnych porad. Rośnie u Was? -- Honoru mam dużo,to mi nie szkoda. Ale rozumu mniej to i żal... © Bolko z Sierocińca

Re: Kuflik

Re:Kwitnie kuflik

negres napisała: > Kwitnie kuflik, wprawdzie tylko dwa kwiaty ale one cieszą mnie bardzo. > Baferko, co tak ukrywasz pod figowym liściem? :) Kuflik miałam piękny,ogromny ale jak piszę miałam. W ubiegłym roku już go nie było :-(

Re:Kwitnie kuflik

Najbardziej lubie te faze w kwitnieniu kuflika - wezelki.:)

Re: KUFLIK nie kufelik

W necie jest dośc dużo na ten temat, poszukaj w google np.tu: www.magazyndomowy.pl/kuflik-cytrynowy-callistemon-citrinus/

Re: KUFLIK nie kufelik

Dziękuję bardzo:) szukałam pod nieprawidłowym hasłem.

nareszcie chce kwitnąć kuflik! (początek wątku)

muszę się podzielić tym,że w końcu kuflik raczył zakwitnąć,trochę powiedziałam mu do słuchu i wziął się do kwitnięcia,żałuję że nie mogę zdjęcia wysłać,czy u kogoś z was też kwitnie?

Kuflik cytrynowy-szczotka do butelek

:) www.motoallegro.pl/show_item.php?item=977606198&apv_visits=1 Kuflik jest rośliną wieloletnią. Może mieć formę krzaczastą lub na pniu. Dorasta do 80-100 cm. W naszym klimacie nie zimuje na zewnątrz. Kwitnie od czerwca do sierpnia. Lubi stanowisko słoneczne lub półcieniste. Podlewamy regularnie, latem dosyć obficie, zimą umiarkowanie. Zasilamy co dwa

Re: Kuflik cytrynowy-szczotka do butelek

Stawiam na 18 euro, to raz. Kto teraz myje butelki? To dwa ;)))

1 2 3 4 5 6