Pieniadze to ja mam, nikt nas nie utrzymuje. Chcielismy zaplacic za siebie ale nie chcieli. Wrocic nie jest latwo bo to totalne zadupie. Autostop z malym dzieckiem jest nierealny. Tesciowa tez kreci nosem bo do tej pory wynajmowali fajne kwatery. Raz z nimi bylismy w zakopcu i bylo ok. W zeszlym
hre_up napisała: . > > Gorzej, ze stanem faktycznym danej kwatery - często się zdarza, że zdjęcia w ne > cie sobie, a rzeczywistość sobie... niestety. Dokładnie, photoshop czyni cuda:( my tak 2 lata temu nacięliśmy sie w karpaczu.
nie tylko do 18 lat jest też oddzial pulmonologiczny dla dorosłych, więc mozesz próbować się dostać. Co do klimatu w karpaczu, zgadza się - jest rewelacyjny. Do szpitala zajechałam z dzieckiem mającym mega zaostrzenie, w ciagu 24 godzin wszytkie objawy minęły!. W sumie w karpaczu byliśmy
ja byłam w listopadzie z córą w karpaczu, trafiłam na prawdziwą zimę ze śniegiem po kolana. Klimat cudowny, dziecko kaszlace po nocach od wrzesnia ozdroweiało mi od momentu wjazdu do karpacza. bylismy w szpitalu, od rana zabiegi i badania od ok. 11 do 16-17 spacery spacery spacery, z przerwą
prosiłam o polecenie kwatery w karpaczu a w drugim wątku o opinię na temat willi halka w karpaczu
proszę o polecenie jakiejś kwatery w karpaczu jedziemy z dzieckiem w góry ma 3 latka jest duży wybór , ale najważniejsza opinia rodziców:) dziekuję
polecam ośrodek wczasowy w lesie"lubuszanin" w karpaczu górnymniedaleko świątyni WANG,lecztrzeba mieć samochód.warunki wyśmienite,żarcie bardzo dobre i tanio
pOLECAM centrum pulmonologi i alergologi w karpaczu.Właśnie wróciliśmy,tam są naprawdę specjaliści i mają naprawdę dobry sprzęt do badań.Dziecko było leczone od 5 lat na astmę sterydami(DR.Kucharska!!!!),a po przebadaniu w centrum okazało się że nie ma ani alergi ani astmy.Potrzebne jest
poszukuję 2 os. pokoju z łazienką + małe dziecko w karpaczu dobrze jak będzie ogród z jakimś placem zabaw może ktoś był i poleci mi jakiś pensjonat lub kwaterę
mam świetny namiar na kwaterę w karpaczu-jak by ktoś chciał..:)