obecności wyższej rangi z pozostałych porodów). On wtedy jeszcze nawet chyba nie był ginekologiem, robił dopiero specjalizację.
Witam! U mojej mamy stwierdzono raka szyjki macicy w wysokim stopniu zaawansowania. Prosze was o namiary na jakiegoś dobrego lekarza z tej placówki!!!
Prof. Sawicki (ginekolog-położnik-onkolog), przyjmuje w Warszawie przy ul. Niskiej 11 lok. 26, cena niestety wysoka, bo około 200 zł (w tym już badanie usg), ale naprawdę warto. Przyjmuje w poniedziałki i środy od godz. 16 do 19, ale zawsze zostaje do ostatniej pacjentki. Nie ma zapisów... Ja
Kilka lat temu miałam operacje endometriozy. Od tamtej pory temat dla mnie nie istniał. Poczułam, że żyję i unikałam tematu mimo nadal bolesnych miesiączek. Operował mnie ginekolog - onkolog. Miałam niby farta bo był to stopień 1, ale wcześniej 10 lat mnie bolało non stop a diagnozy brak, bo
wypytaj o ilosc partnerow i latwosc osiagania orgazmu pochwowego :-) Gdyby tak bylo jak parafrazujesz to swiezo upieczony student medycyny mialby od razu posade z wysokim wynagrodzeniem,jednakze musi przejsc praktyke pod nadzorem pryncypala lekarza ktory ma doswiadczenie.Doswiadczenie ktore
Ja mam PPO i jak najbardzije moge wybrac lekarza, problem w tym, ze w lokalizacji ktora mi pasuje ZADEN primary care physician nie przyjmuje nowych pacjentow, musialabym na suburbia sie udac, co mi nie pasuje. nie potrzebuje referrals do specjalisty, dlatego nie zalezy mi kto jest general
co mi sie nalezy np. mammogram, kolonoskopia, i > co tam na stanie jest, do ginekologa tez sie sama zapisuje. U nas jak nie ma lekarz i wizyta jest prosta cy tez tzsw follow-up to sie zdzrz ze pyatja czy zgadzasz sie aby przyjela cie nurse practitioner.... Czasami sie zgadzam a czasami nie
piersi, a można było temu zapob > iec gdyby właśnie korzystała z badań profilaktycznych. Do ginekologa też wybier > am się raz w roku nawet jak nic mi nie dolega. Dzięki wysokiej profilaktyce jes > tem zupełnie i spokojna. Radze ci też wybrać się czasem profilaktycznie do lek
sama nie zauwżyłam. Koleżanka która profilaktycznie do onkologa nie poszła teraz jest bez piersi, a można było temu zapobiec gdyby właśnie korzystała z badań profilaktycznych. Do ginekologa też wybieram się raz w roku nawet jak nic mi nie dolega. Dzięki wysokiej profilaktyce jestem zupełnie i spokojna
prolaktyny we krwi, teraz on trochę maleje, ale @ dalej nie widać. Byłam badana przez lekarza rodzinnego, ginekologa a nawet onkologa, ale wszyscy powtarzają, że jestem okazem zdrowia i "chyba przekwitłam". Tylko czy można przekwitnąć w wieku 30 lat? I jak to sprawdzić?
, że prawdopodobnie przekwitłam. Mam bardzo wysoki poziom prol > aktyny we krwi, teraz on trochę maleje, ale @ dalej nie widać. Byłam badana prz > ez lekarza rodzinnego, ginekologa a nawet onkologa, ale wszyscy powtarzają, że > jestem okazem zdrowia i "chyba przekwitłam". Tylko czy
mnie do specjalisty czyli do ginekologa onkologa. Czy moze ktoras z was miala tez tak wysoko zaawansowany stan przedrakowy ? Moze wiecie co mnie czeka u nowego lekarza ? Rece zalamuje bo mam dopiero 30 lat i chce miec dzieci a obawiam sie ze roznie w takim przypadku moze byc .
A tu ze strony Medycyny Praktycznej PRACA W HISZPANII Selekcja do szpitali w Hiszpanii: 40 ginekologów, 40 pediatrów, 10 lekarzy pierwszego kontaktu, 10 radiologów, 5 onkologów klinicznych, 4 nefrologów, 20 kardiologów. Chętnych prosimy o przesłanie CV w języku angielskim na adres