ona chce cos lepszego. Udzieliłam porad najlepiej jak umiałam, a jej mąz pojechał do sklepu i bez jej wiedzy i udziału kupił chicco liteway. ;) -- Blog www.swiat-wozkow.blog.onet.pl FP
pasujący spiwór 2w1 na ebayu za bodajże 20£. Miałam też kiedyś chicco liteway i bardzo ten wózek lubiłam, był bardzo wygodny i solidny, wbrew kiepskiej opinii jaką ma ta marka na wózkowych forach. Użytkowałam go prawie dwa lata, odsprzedałam w bardzo dobrym stanie. -- doradca po kursie
Ja mam chicco liteway bez pałąka i jest super. Wcześniej miałam jane muuma i tam pałąk był, ale dziecko ciągle było przyssane i leciało na pyszczek.
preferuje własne nogi a młodszy wiszenie na mamusi ;) Póki co rozważam: -maclaren techno lub maclaren quest -cosatto supa (wpadł mi w oko ten model bo ma wyjątkowo śliczne tapicerki, a jest tu dość popularny i chwalony) -quinny zapp xtra (miałam dla średniaka i sobie chwaliłam) -chicco liteway
Pałąk z chicco lite-way chyba nie pasuje do bee, musi być od multiwaya. Ja mam z f-my partner, dokładnie ten: allegro.pl/kutnik-barierka-na-rurke-owalna-i4246654678.html Idealny nie
Chicco Liteway, tylko nie wiem, czy ma okienko w budce i czy jest ona wystarczajaco duza. No i tez nie wiem, czy ma regulacje raczek (raczej nie). Wiec w sumie odpada :-) A czemu zalezy ci na tych pojedynczych kolach z przodu? One sie prawie zawsze po czasie koslawia. Ja ich wrecz unikam (mam w
A, ten... trzeba bylo napisac ze liteway-o podobny :) -- ================================================================== 1% dla Ingi
O nie ten joie brisk to nie;) Ale chicco liteway i chicco echo nawet mi się podobają. I jeszcze espiro metro w nowym "kawowym" kolorze :P :D Zwariowałam co nie? :P :D:D:D:D
z tych trzech to tylko m&p tempo mogłby od biedy być, choć 7kg to standard ten drugi waży 7,6 więc tragedia - bardzo ciężki a hauck wygląda jak chicco liteway, pomijając wygląd, to jak sobie przypomnę swojego haucka mini star, kupionego 10lat temu, to aż mi gorąco, wtedy daliśmy za niego 480
A ja miałam liteway'a przy synku i był nawet spoko:) Mój (miałam rocznik 2008 lub 2009) był bardzo sztywny, nie miał amortyzacji i w sumie dlatego go sprzedałam:) Zamieniłam na espiro magic i w sumie też był spoko:) Ale wiadomo, że nie wiem jak z trwałością tych wózków, bo jeździłam nim jakieś 2
Wczoraj tego qfold'a w sklepie ogladalam. I tak jak mi sie najpierw spodobal, tak beznadziejne dosc ma oparcie. Wogole to pionu nie ma (albo nie wyczailam jak go ustawic). I nie wiem, jak z jakoscia, a na podroze to wole z tym nie ryzykowac. Kiedys sobie do testow chicco liteway kupilam. Za chwile