witam Przy zamówieniau w moim sklepie zapraszam na www.drogerianessa.pl zawsze dołączam próbki kosmetyków znanej niemieckiej firmy Logona! są genialne pozdrawiam
No i oczywiście Logona - ja ją jakoś bardziej lubię, niż Laverę, chociaż nie wiem dlaczego. Może dlatego, że mają ładniejsze kolory cieni do oczu :) Ale też w Niemczech. U nas widziano je gdzieś przy zachodniej granicy, ale nie wiem, gdzie dokładnie.
Ale ceny nie wiem skad sa wziete. Zel pod oczy z pigwa, który w Niemczech kosztuje w porywach 8 euro u nich kosztuje okolo 96 zlotych. Mam wrazenie, ze kogos tam konkretnie pogielo. Na wszystkim co najmniej dwukrotna przebitka!!! -- UKI-OKI
witam Przy zamówieniau w moim sklepie zapraszam na www.drogerianessa.pl zawsze dołączam próbki kosmetyków znanej niemieckiej firmy Logona! są genialne pozdrawiam
dostałam dziś newslettera z esentia.pl z informacją, że mają w ofercie kosmetyki niemieckiej marki http://esentia.pl/LOGONA_b678.htm LOGONA . czy ktoś już zna? czy to weleda w przebraniu? ktoś może testował? dla mnie na razie za drogie na testowanie, ale jako że LWW, mam nadzieję, że ktoś coś wie
Logona to samodzielna marka ekologiczna z certyfikatem. Nie tak popularna jak Weleda, ale na pewno dobra. Ja pamiętam tą markę jeszcze z czasów, kiedy ekologiczne kosmetyki były nieco siermiężne i składały się głównie z nieco tłustawych kremów, dlatego nie wiem, jak marka sprawdza się teraz
Zapłaciłam coś około 12 euro /mieszkam w Berlinie/Jak opisac kolor? Bez, na poczatku myslalam, ze zbyt ciemny, ale po nalozeniu kolor miesza sie z moim wlasnym i wyglada sie naturalnie zdrowo, a nie blado, szaro i wymięcie. Niczym potem tego jeszcze nie pudruje, troche rozu jedynie i to wszyst
fyde alez mozesz kupic podklad Logony u tej pani na allegro, co mamy osobny watek zalozony przez deanne chyba :) popros o cennik i tam zobaczysz co jest... -- kocie muzeum śr., 24-05-2006 Forum: Uroda Wątek: Re: Logona cena
Logona-volumen shampoo Bier-Honig.Pieni się przyzwoicie,włosy są po nim miękkie i puszyste,dobrze myje.Zapach,hmm na pewno nie jest to ani miód ,ani piwo.Raczej jakieś zioła.Dla mnie najlepszy z wszystkich do tej pory używanych (tzn.eco,hauschki i urtekram).Nie plącze długich włosów,nie muszę
miałam nie tęsknię... Przymierzam się do jakichś zakupów, będę wdzięczna za podpowiedź. Czy włosy po umyciu szamponami/mydłami z Biolandera lub mydełkami Ekosensu i po użyciu octu będą równie matowe i nieprzyjemne w dotyku jak po eksperymencie z Sonnetem? Może Logona będzie lepsza? Gilori, czy
chyba jeszcze nie było: www.bionatura.pl/ A Weleda ma stronę w budowie. www.weleda.com.pl
dziewczyny jaki to kolor? róż? zimny czy ciepły?
Gdzie moge znalesc pelna game kosmetykow Logony (u Pani Adrianny jest tylko czesc produktow dostepna)? Wiem ze duzo jest dostepnych w Bionaturze ale mam kilka watpliwosci - kosmiczne ceny, stare opakowania na zdjeciach (czy to znaczy ze te kosmetyki tez sa stare?), czy sa generalnie godni zaufani
moim zdaniem to oni mają nowe partie ale nie chce im sie tego zaktualizować.
czy wiecie kto je sprowadza? Mam niezwykla ochote na fluid Sante, tylko jak to uczynic????? Pozdrawiam,
Ale po co kupowac Logony czy Sante, skoro jest "wspanialy" Oriflame? :))))))))))) -- If it has a face, I don't want to eat it.