362 wyników w czasie 52 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Logona (początek wątku)

witam Przy zamówieniau w moim sklepie zapraszam na www.drogerianessa.pl zawsze dołączam próbki kosmetyków znanej niemieckiej firmy Logona! są genialne pozdrawiam

Logona

No i oczywiście Logona - ja ją jakoś bardziej lubię, niż Laverę, chociaż nie wiem dlaczego. Może dlatego, że mają ładniejsze kolory cieni do oczu :) Ale też w Niemczech. U nas widziano je gdzieś przy zachodniej granicy, ale nie wiem, gdzie dokładnie.

logona jest w szczecinie i maja sklep on line

Ale ceny nie wiem skad sa wziete. Zel pod oczy z pigwa, który w Niemczech kosztuje w porywach 8 euro u nich kosztuje okolo 96 zlotych. Mam wrazenie, ze kogos tam konkretnie pogielo. Na wszystkim co najmniej dwukrotna przebitka!!! -- UKI-OKI

Logona (początek wątku)

witam Przy zamówieniau w moim sklepie zapraszam na www.drogerianessa.pl zawsze dołączam próbki kosmetyków znanej niemieckiej firmy Logona! są genialne pozdrawiam

Logona (początek wątku)

dostałam dziś newslettera z esentia.pl z informacją, że mają w ofercie kosmetyki niemieckiej marki http://esentia.pl/LOGONA_b678.htm LOGONA . czy ktoś już zna? czy to weleda w przebraniu? ktoś może testował? dla mnie na razie za drogie na testowanie, ale jako że LWW, mam nadzieję, że ktoś coś wie

Re: Logona

Logona to samodzielna marka ekologiczna z certyfikatem. Nie tak popularna jak Weleda, ale na pewno dobra. Ja pamiętam tą markę jeszcze z czasów, kiedy ekologiczne kosmetyki były nieco siermiężne i składały się głównie z nieco tłustawych kremów, dlatego nie wiem, jak marka sprawdza się teraz

Logona cena

Zapłaciłam coś około 12 euro /mieszkam w Berlinie/Jak opisac kolor? Bez, na poczatku myslalam, ze zbyt ciemny, ale po nalozeniu kolor miesza sie z moim wlasnym i wyglada sie naturalnie zdrowo, a nie blado, szaro i wymięcie. Niczym potem tego jeszcze nie pudruje, troche rozu jedynie i to wszyst

Re: Logona cena

fyde alez mozesz kupic podklad Logony u tej pani na allegro, co mamy osobny watek zalozony przez deanne chyba :) popros o cennik i tam zobaczysz co jest... -- kocie muzeum śr., 24-05-2006 Forum: Uroda Wątek: Re: Logona cena Autor: melba_piszczykowa

Logona Volumen Shampoo

Logona-volumen shampoo Bier-Honig.Pieni się przyzwoicie,włosy są po nim miękkie i puszyste,dobrze myje.Zapach,hmm na pewno nie jest to ani miód ,ani piwo.Raczej jakieś zioła.Dla mnie najlepszy z wszystkich do tej pory używanych (tzn.eco,hauschki i urtekram).Nie plącze długich włosów,nie muszę

Re: naturalne szampony - nasze doświdczenia

miałam nie tęsknię... Przymierzam się do jakichś zakupów, będę wdzięczna za podpowiedź. Czy włosy po umyciu szamponami/mydłami z Biolandera lub mydełkami Ekosensu i po użyciu octu będą równie matowe i nieprzyjemne w dotyku jak po eksperymencie z Sonnetem? Może Logona będzie lepsza? Gilori, czy

Logona i Weleda

chyba jeszcze nie było: www.bionatura.pl/ A Weleda ma stronę w budowie. www.weleda.com.pl

logona konturówka malve (początek wątku)

dziewczyny jaki to kolor? róż? zimny czy ciepły?

kosmetyki logona - gdzie? (początek wątku)

Gdzie moge znalesc pelna game kosmetykow Logony (u Pani Adrianny jest tylko czesc produktow dostepna)? Wiem ze duzo jest dostepnych w Bionaturze ale mam kilka watpliwosci - kosmiczne ceny, stare opakowania na zdjeciach (czy to znaczy ze te kosmetyki tez sa stare?), czy sa generalnie godni zaufani

Re: kosmetyki logona - gdzie?

moim zdaniem to oni mają nowe partie ale nie chce im sie tego zaktualizować.

kosmetyki Logona i Sante (początek wątku)

czy wiecie kto je sprowadza? Mam niezwykla ochote na fluid Sante, tylko jak to uczynic????? Pozdrawiam,

Re: kosmetyki Logona i Sante

Ale po co kupowac Logony czy Sante, skoro jest "wspanialy" Oriflame? :))))))))))) -- If it has a face, I don't want to eat it.

1 2 3 4 5 6