, teraz te natrętne myśli i czynności, które trzeba wykonywać kilkakrotnie się nasilają.
Ja mam to samo w bloku. Sąsiadka karmi je rzucając chleb tuż obok wejścia do klatki. W dodatku cały czas przesiadują na parapetach w naszej klatce, które są nieustannie obsrane. Ja nie nadążam myć tego i ręce już opadają...
oj przesadzasz-może to hormony??? niech babcia myje ręce zabobony wpuszczasz jednym uchem a wypuszczasz drugim i wszystko. -- 02.08.2008 Oliwka
Nie wiem, co masz zrobić, ale to fajnie, jak dziecko ma kochające je babcie nawet jeśli mają poglądy wychowawcze z poprzedniego stulecia, bo i tak zawsze to matka wychowuje malca. Ekscytuje się znaczy kocha i cieszy się, a tego nigdy za dużo maluchowi, bo one karmią się miłością. Każ babci myć ręce
Chciała bym pogadać z kimś kto ma problemy z natręctwami i ma dziecko. Ja natrętnie myje ręce. Boję się że moje jazdy mogą mieć niedobry wpływ na moje dziecko:(
Ale odkrycie! To natrętne promowanie mycia rąk w każdym odcinku trwa od lat.
Nie chodzi mi o natrętne mycie rąk ale o kobiety, które "siłom" pchają swoich mężów do robienia kariery. Kiedy mąż już jest prezesem, ministrem, czy innym ważniakiem, to często wymienia swoją Lady na nowszy, ładniejszy model. Znacie takie przypadki? -- Ateizm to opium dla mas.
Nie chodzi mi o natrętne mycie rąk ale o kobiety, które "siłom" pchają swoich mężów do robienia kariery. Kiedy mąż już jest prezesem, ministrem, czy innym ważniakiem, to często wymienia swoją Lady na nowszy, ładniejszy model. Znacie takie przypadki? -- Ateizm to opium dla mas.
jest męczące.A często mam dość. Już sobie nawet mówię codziennie że od jutra już nie będę zadawać zadnych pytań i co ?wtedy po chwili powstrzymania mam jeszcze większy nagły ciąg.Poza tym zaraziłam się ???chyba nerwicą mycia rąk od mężą jak go poznałam to mi się spodobało że tak długo mydli ręce i
przykładem psychozy natręctw, jak np. nadmiernie częste mycie rąk albo domykanie lodówki 10 razy :)
też myślę, ze ma to coś wspolnego z nerwica natręctw. Ale z tym sie da zyc. Tak jak z natrętnym myciem rąk - jak myjesz sto razy dziennie i nic sie nie dzieje, to myj sobie dalej. Ale jak myjesz 125 raz, robią ci sie rany a ty dalej myjesz, to trzeba iść do lekarza. Jak mania bezpieczenstwa