405 020 wyników w czasie 1 193 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Może jestem naiwna,ale nie wierzę,że dorośli ludzi

piszą tak wulgarnym językiem. Nie każdy musi pisać same mądrości, ale powinniśmy dbać o kulturalny język. Czasami chce się komuś napisać coś dosadniej, ale trzeba trzymać się pewnych granic. Starać się nie uderzać kogoś personalnie. -- Cześć, jestem Asik i mam jeszcze 7 asów w rękawie:-)

Re: Może jestem naiwna,ale nie wierzę,że dorośli

dlaczego o Ciebie? nie wiem nawet kim jestes. widze jedynie zbieznosc do dawnej leny_zienkiewicz,...a czujesz, ze to chodzi o Ciebie? -- |\/| /\ C- |) /\

Dorośli ludzie a w zabobony wierzą

No, ale jak chcą...? Czort ich lizał. Niech klepią te swoje pacierze (i tak od nich nie są lepsi:)) i pasą sobie tą zgraję darmozjadów. Nic mi do tego. Byle się w moje życie nie wtrącali... Niestety wtrącają.

Niby dorośli ludzie, a w bajki wierzą...

pina_colada88 napisała: > Dobre, dobre. Nie wiem, co w tym dobrego? Te karty mają tyle "znaczeń", że możliwych byłoby kilkadziesiąt interpretacji tego rozkładu, łącznie z Tuskiem czającym się w lesie z generatorem mgły i wyrzutnią Stinger. > Napisala go moja koleżanka ze studiów

dorośli ludzie (nie)normalnieją

z dnia na dzień...albowiem zachowują się zazwyczaj konsekwentnie ujawniając cechy. Gwałtowne zmiany osobowości mają w większości przypadków podłoże patologiczne ewentualnie są formą jakiegoś przedstawienia... Najczęściej jest więc tak,że (nie)akceptowane zachowanie danej jednostki z czasem

Ateiści - ludzie, którzy wierzą, że nie wierzą :-)

"Gdybym miał raz jeszcze życie rozpocząć, trzymałbym się takiego prawidła, ażeby przynajmniej raz na tydzień przeczytać coś z poezji lub posłuchać nieco muzyki; wtedy bowiem zanikłe obecnie części mego mózgu zachowałyby się może przez używanie. Utrata wrażliwości na takie rzeczy jest pewną utratą sz

Bardzo proszę się na mnie nie obrażać!

Moje pytanie brzmi, ile wieków potrzeba by z krajobrazu ludzkiego zniknęli szamani, którzy "mają dostęp do boga" lepszy niż inni!? Ile wiekow potrzeba by pozbyć sie łobuzów w koloratkach? Ile wieków potrzeba, by ludzie zrozumieli, że kler, bez wzgledu na religie, to wyłącznie grupa oszustów

Co piąty dorosły nie wierzy w lądowanie 12 ludzi

na Księżycu w latach 1969-1972 co ciekawe, największy odsetek rekrutuje się z młodych ludzi poniżej 35 roku życia

Re: Co piąty dorosły nie wierzy w lądowanie 12 lu

bonobo44 napisał: na Księżycu w latach 1969-1972 co ciekawe, największy odsetek rekrutuje się z młodych ludzi > poniżej 35 roku życia ============== bo Polacy poniżej 35 r ż. są masą idiotów, którzy NIC nie wiedzą, NICZEGO nie przeczytali z wyjątkiem Harrego Pottera i Clarksona, no i

O tym że ludzie Tuska "nie dorośli" dobrze wiemy

ślepo zakochani w „pani Brukseli” wcale nie pamiętają że Zachód w swej polityce nie jest ani altruistyczny ani moralny. Zapomnieli jak alianci sprzedali nasze kresy wschodnie i oddali całą Polskę pod władzę sowiecką . Jednakże trzeba pójść głosować i wybierać, bo Parlament

to nie zwyczaje przychodzące z Zachodu, nie wygodn

to nie zwyczaje przychodzące z Zachodu, nie wygodnictwo czy lenistwo, czy tzw. nowe konkurencyjne ruchy duchowe, nie nowoczesność, oświecenie czy racjonalizm a cynizm i obłuda hierarchów i księży odepchną ludzi małej wiary od Kościoła. Trzeba mieć na prawdę głęboką wiarę żeby widzą co wyprawia

dorośli ludzie,

a biją się o dziecięce zabawki, napisz, że jeszcze rodziców "sąsiaczeczki" w to wmieszaliście. Raz powiedzieliście córce jak sprawa się ma i koniec, niech dziecko to strawi, a nie że zaraz męża wysyłasz by "sprawę wyjaśnił" z kim? Z 10 lenią dziewczyną??????!!!!

Re: dorośli ludzie,

matsuda napisała: > Dorośli ludzie idą do obcego dziecka b > y załatwić z nim sprawę wyłudzenia przez nie zabawki od ich dziecka? Brawo, a j > ak za kilka lat córcia przyjdzie z płaczem, że nie ma koleżanek w klasie to co > - tatuś pójdzie sprawę załatwić? Powinni

Ludzie nie wierzą że coś załatwią

Jedna osoba nic nie załatwi i wychodzi na pieniacza lub wichrzyciela. Zmieniać można tylko kolektywnie. Prezesi umieją manipulować grupą. Jak odezwie się małowygadany członek to zgaszą go od razu.Wystarczy wejść na www o spółdzielniach i tam widać, jak członkowie mało orientują się w

ludzie-"przemoc" do bydląt jeszcze nie dorośli...

www2.gazeta.pl/forum/794674,30353,794652.html?f=13&w=2371821&a=2566087 dlaczego tak jest? w co wierzą? w glana na niewinnych ludzi? ich religią jest nicość mają swastyke w mózgu...

1 2 3 4 5 6