piszą tak wulgarnym językiem. Nie każdy musi pisać same mądrości, ale powinniśmy dbać o kulturalny język. Czasami chce się komuś napisać coś dosadniej, ale trzeba trzymać się pewnych granic. Starać się nie uderzać kogoś personalnie. -- Cześć, jestem Asik i mam jeszcze 7 asów w rękawie:-)
dlaczego o Ciebie? nie wiem nawet kim jestes. widze jedynie zbieznosc do dawnej leny_zienkiewicz,...a czujesz, ze to chodzi o Ciebie? -- |\/| /\ C- |) /\
No, ale jak chcą...? Czort ich lizał. Niech klepią te swoje pacierze (i tak od nich nie są lepsi:)) i pasą sobie tą zgraję darmozjadów. Nic mi do tego. Byle się w moje życie nie wtrącali... Niestety wtrącają.
pina_colada88 napisała: > Dobre, dobre. Nie wiem, co w tym dobrego? Te karty mają tyle "znaczeń", że możliwych byłoby kilkadziesiąt interpretacji tego rozkładu, łącznie z Tuskiem czającym się w lesie z generatorem mgły i wyrzutnią Stinger. > Napisala go moja koleżanka ze studiów
z dnia na dzień...albowiem zachowują się zazwyczaj konsekwentnie ujawniając cechy. Gwałtowne zmiany osobowości mają w większości przypadków podłoże patologiczne ewentualnie są formą jakiegoś przedstawienia... Najczęściej jest więc tak,że (nie)akceptowane zachowanie danej jednostki z czasem
"Gdybym miał raz jeszcze życie rozpocząć, trzymałbym się takiego prawidła, ażeby przynajmniej raz na tydzień przeczytać coś z poezji lub posłuchać nieco muzyki; wtedy bowiem zanikłe obecnie części mego mózgu zachowałyby się może przez używanie. Utrata wrażliwości na takie rzeczy jest pewną utratą sz
Moje pytanie brzmi, ile wieków potrzeba by z krajobrazu ludzkiego zniknęli szamani, którzy "mają dostęp do boga" lepszy niż inni!? Ile wiekow potrzeba by pozbyć sie łobuzów w koloratkach? Ile wieków potrzeba, by ludzie zrozumieli, że kler, bez wzgledu na religie, to wyłącznie grupa oszustów
na Księżycu w latach 1969-1972 co ciekawe, największy odsetek rekrutuje się z młodych ludzi poniżej 35 roku życia
bonobo44 napisał: na Księżycu w latach 1969-1972 co ciekawe, największy odsetek rekrutuje się z młodych ludzi > poniżej 35 roku życia ============== bo Polacy poniżej 35 r ż. są masą idiotów, którzy NIC nie wiedzą, NICZEGO nie przeczytali z wyjątkiem Harrego Pottera i Clarksona, no i
ślepo zakochani w „pani Brukseli” wcale nie pamiętają że Zachód w swej polityce nie jest ani altruistyczny ani moralny. Zapomnieli jak alianci sprzedali nasze kresy wschodnie i oddali całą Polskę pod władzę sowiecką . Jednakże trzeba pójść głosować i wybierać, bo Parlament
to nie zwyczaje przychodzące z Zachodu, nie wygodnictwo czy lenistwo, czy tzw. nowe konkurencyjne ruchy duchowe, nie nowoczesność, oświecenie czy racjonalizm a cynizm i obłuda hierarchów i księży odepchną ludzi małej wiary od Kościoła. Trzeba mieć na prawdę głęboką wiarę żeby widzą co wyprawia
a biją się o dziecięce zabawki, napisz, że jeszcze rodziców "sąsiaczeczki" w to wmieszaliście. Raz powiedzieliście córce jak sprawa się ma i koniec, niech dziecko to strawi, a nie że zaraz męża wysyłasz by "sprawę wyjaśnił" z kim? Z 10 lenią dziewczyną??????!!!!
matsuda napisała: > Dorośli ludzie idą do obcego dziecka b > y załatwić z nim sprawę wyłudzenia przez nie zabawki od ich dziecka? Brawo, a j > ak za kilka lat córcia przyjdzie z płaczem, że nie ma koleżanek w klasie to co > - tatuś pójdzie sprawę załatwić? Powinni
Jedna osoba nic nie załatwi i wychodzi na pieniacza lub wichrzyciela. Zmieniać można tylko kolektywnie. Prezesi umieją manipulować grupą. Jak odezwie się małowygadany członek to zgaszą go od razu.Wystarczy wejść na www o spółdzielniach i tam widać, jak członkowie mało orientują się w
www2.gazeta.pl/forum/794674,30353,794652.html?f=13&w=2371821&a=2566087 dlaczego tak jest? w co wierzą? w glana na niewinnych ludzi? ich religią jest nicość mają swastyke w mózgu...