Takie zestawienie to ty powinnaś zrobić. Zatem, notatnik i długopis w dłonie, odpal kanał "0" na zmianę z Ruspubliką, po 10-ciu minutach masz taką listę, że ci notatnika braknie -- ********* *** * *********
byla moja emocjonalna odpowiedz tym idiotom. Zazwyczaj tekst, otwierajacy temat, pisze w notatniku, koryguje go, poprawiam bledy, i dopiero pozniej wklejam na forum. Tym razem bylo inaczej, pisalem jak by to mozna powiedziec, na zywo, wiec tekst miejscami zawiera bledy historyczne,jak i
W ostatnich miesiącach było szczególnie głośno o karierze Heleny Englert. Aktorka wystąpiła w pożegnalnym spektaklu Jana Englerta w Teatrze Narodowym, przez co musiała mierzyć się z zarzutami o nepotyzm. Niedługo później przedstawiła szerszej publiczności swoją twórczość muzyczną, a szerokim echem o
Co tam nowego w nowych książkach? -- Moje forum: KSIAZKI,MUZYKA ..i Remarque Jeżeli naprawdę nic nie można poradzić, po co doprowadzać się do obłędu? ... Remarque
taziuta napisał: > Pisz, pisz, nie możemy się już doczekać. MIalem to juz w notatniku, wiec czekalem tylko na znak od Ciebie.
No dokładnie, my je dostaliśmy jako gadżet od klienta, dużo, chyba więcej, niż długopisów i notatników:p wciskam ludziom, ale ludzie też nie bardzo chcą to brać 😅
>chyba ono ma nadmiar swoich rzeczy w swoim miejscu Zdecydowanie mniej niż rodzeństwo. Niczego nie zbiera, nie kolekcjonuje, nie jest zainteresowane grami czy social mediami, nie przywiązuje wagi do notatników, piórników, mazaków, ale też np. ubrań. Nie da się nim sterować za pomocą nagród, bo
Typ odeslał karteczkę z notatnika z tekstem: zostaniesz moją dziewczyną? TAK NIE Zakreśl jedno. Tak było xd
aga_sama napisała: > mieści dwie cienkie bluzy, jakieś przekąski i butelki z wo > dą. Paski się nie wżynają. (..) Mieści mu się lap > top, notatnik, woda i jakieś jedzenie czyli wszystko, czego potrzebuje na uczelnie. I bardzo wazne: mieszcza sie w nim 3 butelki wina a gdy
wżynają. Fajny jest też ten kawałek pianki, który wyciągasz i masz małą karimatę do siedzenia, sprawdza się w deszczu/ śniegu, w sytuacjach kiedy potrzeba usiąść a nie bardzo jest na czym. Ja mam jeden, kupiłam teraz synowi studentowi taki sam drugi. Mieści mu się laptop, notatnik, woda i jakieś jedzenie
Zalecam przy pisaniu długich wiadomości, zapisywać je od czasu do czasu w szkicach. Wyłączenie dodatków blokujących wykonywanie skryptów też pomoże. Dodatkowo w zależności od wykorzystywanej przeglądarki zachowanie może się zmieniać. Dla bezpieczeństwa można używać domyślnego notatnika na
W podstawowce mego dziecka. Moze w liceum robi sie notatki, nie wiem. Tu tylko zeszyt cwiczen i maly notatnik do zapisywania pracy domowej. Przy czym ta praca domowa to znowu wypelnienie kartki, ktora nauczycielka wydrukowala i dala, przepisywania nie ma. Dzieci bazgrza tak ze sami nie moga sie