148 546 wyników w czasie 261 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

nowe centrum (początek wątku)

Dlaczego nie powstało jeszcze takie polskie centrum "wiesenthal" tyle że do spraw wyłapywania i osądzania nacjonalistów,którzy mordowali na kresach. Przecież są nazwiska morderców i żyją jeszcze świadkowie tych zajść?

Re: nowe centrum

... to jest bardzo dobry pomysł... naprawde coś takiego musi powstać

nowe centrum (początek wątku)

zapraszam wszystkich do zerkniecia na stronke www.dlaciebie.org sa tam ciekawe informacje na temat alternatywnych metod dbania o zdrowie i swoj wizerunek!! mnie zaciekawily warsztaty, cos nowego w Szczecinie

Re: nowe centrum

Gdybym już się miała reklamować, to żeby wyglądac wiarygodnie, założyłabym sobie kilka stałych loginów , bo wtedy nie widać ip;) 16%VOL 22%VAT Takie tam... Forum homeopatia

nowe "CENTRUM"? (początek wątku)

za rzemieślnikiem przy okulickiego w następnym roku ma ruszyc budowa hali targowej 2. www.echo-dnia.com.pl/newsimg/16706-1-m.jpg, a przecież coś za juliusem buduja?!

Re: nowe "CENTRUM"?

Za Rzemieślnikiem ma powstać nowa hala targowa budowana przez stowarzyszenie kupieckie ze Stalowej. Obiekt który powstaje za Juliusem buduje jakiś gość z Tarnobrzega, to ma byc coś w stylu Centrum na Niezłomnych - ale chyba bez spożywczego. Otwarcie podobno na wiosnę. Co do ilości sklepów to

NOWE CENTRUM (początek wątku)

Co myślicie o nowej, nareszcie liberalnej centorwej partii pana Prezydenta?

nowe centrum

ciekawy artykul poruszajacy arcywazny dla katowic problem. choc recepta na jego rozwiazanie w postaci zamykania ruchu kolowego na kolejnych ulicach chyba nie do konca przemyslana. katowickie centrum zaniedbane od 20 lat odstraszalo potencjalnych 'pozytywnych' nowych mieszkancow tzn wyksztalconych

Re: nowe centrum

Trochę to naciągane. Jak ktoś ma kasę to buduje dom poza centrum. Własny ogród, a do tego zapewne zapłaci mniej za wywóz śmieci niż lokator w 10-piętrowym bloku.

Re: nowe centrum

Czyli co? planuja budowe nowej, innej galerii w Toruniu:)????

Re: nowe centrum

A może chodzi o dawne tereny po Polchemie?

Centrum nowych technologii (początek wątku)

Znowu się o tym mówi, ale konkretów nie przybywa: www.rc.fm/informacje/?id_informacje=25722

NOWE CENTRUM HANDLOWE (początek wątku)

któremu spółka mięsna Byd-Meat wybuduje nowy zakład pod Bydgoszczą, a atrakcyjna działka w centrum miasta zacznie tętnić życiem. Otwarcie centrum: początek 2007 roku. Po tym, jak w zeszłym tygodniu radni przyjęli plan zagospodarowania umożliwiający wybudowanie na terenie Zakładów Mięsnych przy

Re: NOWE CENTRUM HANDLOWE

Bydgoszcz bedzie sliczna a rzeznia nie upadnie!!! kest super brawo Bydzia !!!

Tworzymy nowe centrum:)

forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=322&w=4540099&a=4540099

Re: Tworzymy nowe centrum:)

zrzucanie winy za brak atrakcyjnego Rynku na "wiekowych mieszkancow starowki" uwazam za bzdure. W kazdym polskim miescie starowka jest zamieszkana przez mieszkancow (czesto wiekowych), a mimo to Rynki tam funkcjonuja doskonale. Moim zdaniem proby stworzenia SZTUCZNEGO centrum rozrywki - np

nowe centrum Legionowa (początek wątku)

w tej chwili naturalnym centrum miasta jest rynek i najblizsze jego okolice. juz niedlugo to sie ma zmienic. z materialow wyemitowanych przez legionowska telewizje wynika, ze za kilka miesiecy razem z oddawanym mieszkancom Ratuszem powstanie nowe centrum miasta. ten fragment ma byc

Re: nowe centrum Legionowa

oni i tak już tu bywają..ten pisk hamulców przed rondem..słyszę czasem nawet przed snem.. -- Seniorka..i już...

1 2 3 4 5 6