Dlaczego nie powstało jeszcze takie polskie centrum "wiesenthal" tyle że do spraw wyłapywania i osądzania nacjonalistów,którzy mordowali na kresach. Przecież są nazwiska morderców i żyją jeszcze świadkowie tych zajść?
... to jest bardzo dobry pomysł... naprawde coś takiego musi powstać
zapraszam wszystkich do zerkniecia na stronke www.dlaciebie.org sa tam ciekawe informacje na temat alternatywnych metod dbania o zdrowie i swoj wizerunek!! mnie zaciekawily warsztaty, cos nowego w Szczecinie
Gdybym już się miała reklamować, to żeby wyglądac wiarygodnie, założyłabym sobie kilka stałych loginów , bo wtedy nie widać ip;) 16%VOL 22%VAT Takie tam... Forum homeopatia
za rzemieślnikiem przy okulickiego w następnym roku ma ruszyc budowa hali targowej 2. www.echo-dnia.com.pl/newsimg/16706-1-m.jpg, a przecież coś za juliusem buduja?!
Za Rzemieślnikiem ma powstać nowa hala targowa budowana przez stowarzyszenie kupieckie ze Stalowej. Obiekt który powstaje za Juliusem buduje jakiś gość z Tarnobrzega, to ma byc coś w stylu Centrum na Niezłomnych - ale chyba bez spożywczego. Otwarcie podobno na wiosnę. Co do ilości sklepów to
Co myślicie o nowej, nareszcie liberalnej centorwej partii pana Prezydenta?
ciekawy artykul poruszajacy arcywazny dla katowic problem. choc recepta na jego rozwiazanie w postaci zamykania ruchu kolowego na kolejnych ulicach chyba nie do konca przemyslana. katowickie centrum zaniedbane od 20 lat odstraszalo potencjalnych 'pozytywnych' nowych mieszkancow tzn wyksztalconych
Trochę to naciągane. Jak ktoś ma kasę to buduje dom poza centrum. Własny ogród, a do tego zapewne zapłaci mniej za wywóz śmieci niż lokator w 10-piętrowym bloku.
Czyli co? planuja budowe nowej, innej galerii w Toruniu:)????
A może chodzi o dawne tereny po Polchemie?
Znowu się o tym mówi, ale konkretów nie przybywa: www.rc.fm/informacje/?id_informacje=25722
któremu spółka mięsna Byd-Meat wybuduje nowy zakład pod Bydgoszczą, a atrakcyjna działka w centrum miasta zacznie tętnić życiem. Otwarcie centrum: początek 2007 roku. Po tym, jak w zeszłym tygodniu radni przyjęli plan zagospodarowania umożliwiający wybudowanie na terenie Zakładów Mięsnych przy
Bydgoszcz bedzie sliczna a rzeznia nie upadnie!!! kest super brawo Bydzia !!!
zrzucanie winy za brak atrakcyjnego Rynku na "wiekowych mieszkancow starowki" uwazam za bzdure. W kazdym polskim miescie starowka jest zamieszkana przez mieszkancow (czesto wiekowych), a mimo to Rynki tam funkcjonuja doskonale. Moim zdaniem proby stworzenia SZTUCZNEGO centrum rozrywki - np
w tej chwili naturalnym centrum miasta jest rynek i najblizsze jego okolice. juz niedlugo to sie ma zmienic. z materialow wyemitowanych przez legionowska telewizje wynika, ze za kilka miesiecy razem z oddawanym mieszkancom Ratuszem powstanie nowe centrum miasta. ten fragment ma byc
oni i tak już tu bywają..ten pisk hamulców przed rondem..słyszę czasem nawet przed snem.. -- Seniorka..i już...