99 wyników w czasie 85 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Humanistycznie zagubiona numerologiczna 7-ka. (początek wątku)

II cyklu (5/23) trzeci szczyt dostarczy jeszcze jednej 3, ale przecież jest numerologiczną 7-. Chciałabym wiedzieć, co Pan o powyższym myśli. Pozdrawiam i dzięki za sprostowanie moich pomysłów dot. zmiany wibracji podpisu. Dana

Re: Humanistycznie zagubiona numerologiczna 7-ka.

skrzywdzić. Zaoferowałam, > że sprawdzę, czy ma dobrze dobrane imiona, szczególnie, że w dacie urodzenia ni > e zauważyłam nic szczególnie niepokojącego, a problem dla numerologicznej sióde > mki raczej nietypowy. > Chłopiec urodził się 23.01.1990r., wibracje imienne 9-7/16-7 (brak

numerologiczna 33-ka (początek wątku)

Witam serdecznie. Jestem numerologiczna 33 i przyznac musze ze zycie dosc ciezko mnie doswiadczalo. Od 18 roku zycia sama na siebie pracuje a od 4 lat mieszkam po za granicami kraju. Trzy nie udane zwiazki doprowadzily do tego iz przestalam probowac jednak piatek 13-go (a dokladnie 13

który dom numerologiczny ma teraz 7-ka ? (początek wątku)

z góry dziękuję za odp no i oczywiście wiem, że jesienią rozpocznie się kolejny -- no sygnatura no przemyśleń

rok numerologiczny 7 (początek wątku)

Smutno się dla mnie zaczął. Wygląda na to, że rozstanę się z kimś, kto był dla mnie bardzo ważny. Jestem numerologiczną 33. A jakie są wasze doświadczenia z 7-?

rok numerologiczny (początek wątku)

amatemi, prosze o interpretacje wibracji. Moje liczby w tym roku 2005 : 6 8 7 9, a w roku 2006 : 7 9 8 1 . Co z tego wynika? Jestem Koziorozcem , 8-ka.Urodzilam sie 18.01.1951 r.

Pary numerologiczne (początek wątku)

Jak to jest z tymi parami numerologicznymi według Was? Z kim tworzycie szczęśliwe związki? Proszę o wpisy liczb numerologicznych partnera i partnerki z udanych związków:) PS. Ja jestem numerologiczną siódemką i wg różnych źródeł najlepszym dla mnie partnerem są kolejno numerologiczne: 7, 4 i 9

Re: Pogaduchy numerologiczne

mi wlasnie ta jedna 7-ka swietej pamieci przysnila - byla usmiechnieta i mnie przytulala i z miloscia obcalowana - widzieliscie (typowa) 7-ke, ktora jest wylewna uczuciowo? Takie rzeczy, to tylko w marzeniu sennym ;) Moze ja to widze w sposob wypaczony..ale przynajmniej z mojego zyciowego

Re: Pogaduchy numerologiczne

dodatkowo wszystko razem to 7. Ażeby było jeszcze bardziej mistycznie to dziecię urodziło się z liczbą losu 7. Nie wiem jak z tą siodemką będzie mu się żyło. Dobrze że chociaż horoskop ma wręcz "królewski", ale ta wszędobylska 7-ka będzie mu się chyba całe życie czkawką odbijać. Wszak to liczba mistyczna

Harmonizacja portretu numerologicznego (początek wątku)

, oraz w pewnych przypadkach może spowodować jeszcze większą dysharmonię. Np. Parzystej wibracji (oraz 7-ce) nie dajemy do środka(wibracja wnętrza) 2-ki, 4-ki, 6-ki, 7-ki, 8-ki. "Wszystkie prawa zastrzeżone. Zabrania się kopiowania i wykorzystywania tekstów zawartych w tym wpisie bez wiedzy i zgody

Re: Wasza liczba numerologiczna

4 ;) ciekawe kim Menka jest,bo w parze dobrze mi z 2,6 i 7 :P -- https://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/2/23/1._Pu%C5%82k_Artylerii_Motorowej_%281st_Motorized_Artillery_Regiment%29.jpg

Re: Zmiany numerologiczne - transformacja

Z czego u Ciebie wynikała ta 7-ka? Z daty ur.? > Jakie masz podejscie do życia? slyszalam ze 7 nie jest dobra dla materialisty, > osoby która nie jest chłonna nauki, nie jest uduchowiona.... Podejście mam takie, że "chciałabym, ale się boję". Materialistką może nie jestem, ale

Re: Zmiany numerologiczne - transformacja

tworzę wokół siebie pustkę. Powiedziała, że fajnie by było, gdyby to drugie imię było 8-, to wtedy będę 3-kę , otworzę się bardziej na ludzi i może uniknę tej choroby psychicznej, którą to mogę sobie zafundować :), jako że czeka mnie powtórka ( dwie 7 w dacie ur.)

1 2 3 4 5 6