II cyklu (5/23) trzeci szczyt dostarczy jeszcze jednej 3, ale przecież jest numerologiczną 7-ką. Chciałabym wiedzieć, co Pan o powyższym myśli. Pozdrawiam i dzięki za sprostowanie moich pomysłów dot. zmiany wibracji podpisu. Dana
skrzywdzić. Zaoferowałam, > że sprawdzę, czy ma dobrze dobrane imiona, szczególnie, że w dacie urodzenia ni > e zauważyłam nic szczególnie niepokojącego, a problem dla numerologicznej sióde > mki raczej nietypowy. > Chłopiec urodził się 23.01.1990r., wibracje imienne 9-7/16-7 (brak
Witam serdecznie. Jestem numerologiczna 33 i przyznac musze ze zycie dosc ciezko mnie doswiadczalo. Od 18 roku zycia sama na siebie pracuje a od 4 lat mieszkam po za granicami kraju. Trzy nie udane zwiazki doprowadzily do tego iz przestalam probowac jednak piatek 13-go (a dokladnie 13
z góry dziękuję za odp no i oczywiście wiem, że jesienią rozpocznie się kolejny -- no sygnatura no przemyśleń
Smutno się dla mnie zaczął. Wygląda na to, że rozstanę się z kimś, kto był dla mnie bardzo ważny. Jestem numerologiczną 33. A jakie są wasze doświadczenia z 7-ką?
amatemi, prosze o interpretacje wibracji. Moje liczby w tym roku 2005 : 6 8 7 9, a w roku 2006 : 7 9 8 1 . Co z tego wynika? Jestem Koziorozcem , 8-ka.Urodzilam sie 18.01.1951 r.
Jak to jest z tymi parami numerologicznymi według Was? Z kim tworzycie szczęśliwe związki? Proszę o wpisy liczb numerologicznych partnera i partnerki z udanych związków:) PS. Ja jestem numerologiczną siódemką i wg różnych źródeł najlepszym dla mnie partnerem są kolejno numerologiczne: 7, 4 i 9
mi wlasnie ta jedna 7-ka swietej pamieci przysnila - byla usmiechnieta i mnie przytulala i z miloscia obcalowana - widzieliscie (typowa) 7-ke, ktora jest wylewna uczuciowo? Takie rzeczy, to tylko w marzeniu sennym ;) Moze ja to widze w sposob wypaczony..ale przynajmniej z mojego zyciowego
dodatkowo wszystko razem to 7. Ażeby było jeszcze bardziej mistycznie to dziecię urodziło się z liczbą losu 7. Nie wiem jak z tą siodemką będzie mu się żyło. Dobrze że chociaż horoskop ma wręcz "królewski", ale ta wszędobylska 7-ka będzie mu się chyba całe życie czkawką odbijać. Wszak to liczba mistyczna
, oraz w pewnych przypadkach może spowodować jeszcze większą dysharmonię. Np. Parzystej wibracji (oraz 7-ce) nie dajemy do środka(wibracja wnętrza) 2-ki, 4-ki, 6-ki, 7-ki, 8-ki. "Wszystkie prawa zastrzeżone. Zabrania się kopiowania i wykorzystywania tekstów zawartych w tym wpisie bez wiedzy i zgody
4 ;) ciekawe kim Menka jest,bo w parze dobrze mi z 2,6 i 7 :P -- https://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/2/23/1._Pu%C5%82k_Artylerii_Motorowej_%281st_Motorized_Artillery_Regiment%29.jpg
Z czego u Ciebie wynikała ta 7-ka? Z daty ur.? > Jakie masz podejscie do życia? slyszalam ze 7 nie jest dobra dla materialisty, > osoby która nie jest chłonna nauki, nie jest uduchowiona.... Podejście mam takie, że "chciałabym, ale się boję". Materialistką może nie jestem, ale
tworzę wokół siebie pustkę. Powiedziała, że fajnie by było, gdyby to drugie imię było 8-ką, to wtedy będę 3-kę , otworzę się bardziej na ludzi i może uniknę tej choroby psychicznej, którą to mogę sobie zafundować :), jako że czeka mnie powtórka ( dwie 7 w dacie ur.)