1 213 wyników w czasie 69 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Paktofonika ; *

Paktofonika (początek wątku)

Jestem ciekaw czy ktoś jeszcze ich słucha. xP Paktofonika - polski zespół hip-hopowy, stowrzony został w 1998r., a rozwiązany w 2003r. Więcej tu : pl.wikipedia.org/wiki/Paktofonika Największe "przeboje" to

paktofonika.

słucham, słucham ;] najbardziej lubię właśnie "chwile ulotne" , "znikam" i "dla pewnego swego" to chyba moje ulubione ;p

Paktofonika!!!

A Tyskie, Zywiec, Mayday

SLASKA - Paktofonika, Kaliber44 itd. Negatyw to kolejny zespol, ktory idzie w slady Myslovitz, chlopcy takze sa z Myslowic. MAYDAY najwieksza impreza techno w Polsce, na ktora przyjezdzaja jedni z najlepszych dj-ow na swiecie. I moglbym wymieniac tak dalej... Pozdrowienia z Brighton

Paktofonika.

Boże, oddaj nam Magika w zamian za innych hiphopowców , którzy nawet nie wiedzą o czym śpiewają. Rewelacja. Dla mnie byli geniuszami. Większość piosenek znam na pamięć i żałuję, że teraz nie ma tak dobrej polskiej muzyki.

Paktofonika

Nie słucham rapu ani hip-hopu.

Paktofonika (początek wątku)

w zyciu nie pomyslalem , ze oni mieli takie ciezkie zycie , teraz dziekuje Bogu , ze sam tego nie musze znosic , zawsze im zazdroscilem :(((

Re: Paktofonika

MAGIK byl wielkim artysta... Pamietam, ze jeszcze jakies pol roku po jego smierci, kiedy wchodzilo sie na czata "HIPhop" w onecie czy gdzies tam, ludzie - nie wiem, czy dla szpanu, czy mowili prawde - wypowiadali sie "Ja chce, zeby MAgik zyl" wrecz regularnie. Pokoj jego duszy. Uwielbi

Paktofonika!!!

Paktofonika

ja bardzo lubie paktofonike a zwlaszcza piosenke gdyby ;*

kaliber 44, paktofonika (początek wątku)

Cześć są tu jacyś fani kalibra 44 lub paktofoniki? Czy tylko rock i pop? wiem że był taki wątek ale dawno. Ja bardzo lubię i uważam że ich piosenki dają dużo do myślenia. Chociaż niewielu potrafi je zrozumieć. Teraz rzadko spotyka się takich raperów jakim był Magik A wy jak uważacie? Jakie

Paktofonika.!

słucham czasami PAKTOFONIKI:-*:-D

Magik - Paktofonika, Kaliber 44 (początek wątku)

Pewnie 3/4 osób nie bedzie wiedziało o co i o kogo mi chodzi, ale trudno.. Słucha ktoś Magika tzn. Paktofoniki lub Kaliber 44. A może mieszka ktoś w Katowicach lub niedaleko , bo w końcu to tu powstały te zespoły.? Proszę żeby się nie wypowiadały osoby, które nie słuchają tego lub czegos podobn

Paktofonika - Priorytety

Paktofonika - Priorytety homer16.wrzuta.pl/audio/iM9whpZnpr/paktofonika_-_priorytety -- CEO iloveitsbeautiful.blox.pl/html

Paktofonika - Gdyby

Paktofonika - Gdyby pajda91.wrzuta.pl/audio/gxyf6WHkZV/paktofonika_-_gdyby -- CEO iloveitsbeautiful.blox.pl/html

Paktofonika-Priorytety

Paktofonika-Priorytety szyszuniaa555.wrzuta.pl/audio/czl2yr6bXv/paktofonika-priorytety

Paktofonika - Gdyby

Paktofonika - Gdyby stefan1995.wrzuta.pl/audio/3gS5MBAG2j/paktofonika_-_gdyby

1 2 3 4 5 6