bouche2 Re: Wasz ulubiony zespół [ taki starszy] ?? 15.02.10, 19:44 pearl jam, beatles, elvis Odpowiedz Link Zgłoś
mychaxd3 Re: Wasz ulubiony zespół [ taki starszy] ?? 15.02.10, 19:55 US5!! ) no do nowych to on się nie zalicza ... ;D Odpowiedz Link Zgłoś
muszelka Re: Wasz ulubiony zespół [ taki starszy] ?? 15.02.10, 20:10 Queen , Metallica , Bee Gees , Nirvana , Green Day . ; dd Odpowiedz Link Zgłoś
yellow.lady Re: Wasz ulubiony zespół [ taki starszy] ?? 15.02.10, 20:03 Black Eyed Peas. nie z mininego wieku, ale jednak nie taki najmłodszy XD Odpowiedz Link Zgłoś
heyyeah Re: Wasz ulubiony zespół [ taki starszy] ?? 15.02.10, 20:03 AC/DC, Pink Floyd, The Rolling Stones, The Beatles Odpowiedz Link Zgłoś
spongebob Re: Wasz ulubiony zespół [ taki starszy] ?? 15.02.10, 20:10 Z takich starych: Myslovitz T.Love Dżem Republika Z takich nowszych: Plain White T's Green Day Odpowiedz Link Zgłoś
michelle_ Re: Wasz ulubiony zespół [ taki starszy] ?? 15.02.10, 20:12 zależy co rozumiesz pod pojęciem 'starszy'. chodzi ci o to że ma członkowie są starsi, czy o to że zespół już nie istnieje, ale istniał? moim są the beatlesi. < 3 forever. ever. ;* Odpowiedz Link Zgłoś
mweezy Re: Wasz ulubiony zespół [ taki starszy] ?? 15.02.10, 20:30 mam kilka zespołów, które lubię i są dość stare o ile dobrze cię zrozumiałam. my bloody valentine, iron maiden lub rolling stonesi tak na przykład. ale ich to chyba nikomu nie muszę przedstawiać <3 [powiedzcie że nie muszę ] Odpowiedz Link Zgłoś
metalowa Re: Wasz ulubiony zespół [ taki starszy] ?? 19.02.10, 22:13 metallica , nirvana, iron maiden Odpowiedz Link Zgłoś
metalowa Re: Wasz ulubiony zespół [ taki starszy] ?? 19.02.10, 22:14 jeszcze guns n' roses Odpowiedz Link Zgłoś
smutnaa_ Re: Wasz ulubiony zespół [ taki starszy] ?? 19.02.10, 22:19 Ostatnio zakochałam się w sade. Nie zespół co prawda ale kobieta dłuugo śpiewa xD Lubię też piosenki Andrzeja Zauchy ale w wykonaniu Kuby Badacha xD Pozdrawiam. Odpowiedz Link Zgłoś
softy_girl Re: Wasz ulubiony zespół [ taki starszy] ?? 19.02.10, 22:19 Gunses Roses . Odpowiedz Link Zgłoś
jamajka. Re: Wasz ulubiony zespół [ taki starszy] ?? 19.02.10, 22:22 the police. Odpowiedz Link Zgłoś
colaxdd Re: Wasz ulubiony zespół [ taki starszy] ?? 19.02.10, 22:25 Bon Jovi, Europe, Guns N' Roses Odpowiedz Link Zgłoś
stokrotka_q Re: Wasz ulubiony zespół [ taki starszy] ?? 03.05.10, 18:50 Guns 'n roses ;d Odpowiedz Link Zgłoś
marsjanka115 Re: Wasz ulubiony zespół [ taki starszy] ?? 03.05.10, 21:13 ja lubię 30seconds to mars ... i ze starszych to nirvanę .. Odpowiedz Link Zgłoś
ola09 Re: Wasz ulubiony zespół [ taki starszy] ?? 03.05.10, 21:47 Nirvana i jeszcze Metallica The Beatels,The Rollings Stones,Alice In Chains-nie wiem czy Green Day mogłabym zaliczyć do tych starszych czy np. 30 seconds to mars(ale oba kocham) Odpowiedz Link Zgłoś
papson_ave Re: Wasz ulubiony zespół [ taki starszy] ?? 04.05.10, 09:49 Metallica, Nirvana, Pidżama Porno, U2, Iron Maiden, Queen, Led Zeppelin, AC/DC ... Odpowiedz Link Zgłoś
wercia7 Nirvana 04.05.10, 10:17 KOCHAM! Nirvanę!! To najlepszy zespół wszechświata! Odpowiedz Link Zgłoś
psychoxfreak Re: Wasz ulubiony zespół [ taki starszy] ?? 04.05.10, 16:32 Guns N' Roses, Queen, Ramones - przede wszystkim. Odpowiedz Link Zgłoś
xxxnikusxxx Re: Wasz ulubiony zespół [ taki starszy] ?? 04.05.10, 19:15 jak jakiś starszy to może Dżem Odpowiedz Link Zgłoś
misskinga Re: Wasz ulubiony zespół [ taki starszy] ?? 16.05.10, 00:55 Guns n' Roses Odpowiedz Link Zgłoś
joanka Re: Wasz ulubiony zespół [ taki starszy] ?? 16.05.10, 01:09 The Cure The Beatles The Doors Pink Floyd Dire Straits Nick Cave and The Bad Sees Odpowiedz Link Zgłoś
blondi_girl Re: Wasz ulubiony zespół [ taki starszy] ?? 16.05.10, 01:14 The Beatles i Metallica Odpowiedz Link Zgłoś
jblove Re: Wasz ulubiony zespół [ taki starszy] ?? 16.05.10, 08:36 Coś ostatnio polubiłam Dżem ; ) Odpowiedz Link Zgłoś
laney. Re: Wasz ulubiony zespół [ taki starszy] ?? 16.05.10, 08:53 Depeche Mode. Abba. Czasem posłucham AC/DC. Odpowiedz Link Zgłoś
laney. Re: Wasz ulubiony zespół [ taki starszy] ?? 16.05.10, 08:54 znowu zapomniałam. U2! Odpowiedz Link Zgłoś