Szanowni Społeczni! Na jednym z forów pewna miła, acz wyraźnie nerwowa pani, próbuje mnie przekonać, że dieta optymalna jest patologią społeczną. Hm. Jestem psychologiem, wiem też swoje o resocjalizacji, ale może się nie douczyłem... Co społeczni o tym sądzą? Pani ta zażarcie dyskutuje z gr
Masz racje - anoreksja jest niepokojaca. Ale niestety ludzie sa okrutni i zadko kiedy akceptuja innych takimi jacy sa. To wymusza odchudzanie, zmiane samego siebie itp. Najgorsze jest to co pokazuje sie innym za wzor, bo wiadomo ze najlepsza pozywka jest to, co kupi mlodziez, a ona kupuje to c
Szanowni Społeczni! Na jednym z forów pewna miła, acz wyraźnie nerwowa pani, próbuje mnie przekonać, że dieta optymalna jest patologią społeczną. Hm. Jestem psychologiem, wiem też swoje o resocjalizacji, ale może się nie douczyłem... Co społeczni o tym sądzą? Pani ta zażarcie dyskutuje z gr
tez mnie guzik obchodzi propagowanie diet. ja mam jedna, do ktorej doroslem. przestalem jesc mieso, nie dla celow odchudzajaco-wyszczuplajaco-dogorywajacych ale dla przyczyny nastepujacej: nie zabijac gdy nie musze. cos mi ponadto mowi, ze ludzie nie powinni jesc miesa. ale nigdzie sie z tym nie
dzięki palaga :) gratuluje dziewczyny II kresek !!!
Palaga, arielka....a jak u Was? dzisiaj testowanie było?
Dziękuję palaga i ja również trzymam kciuki:)
dziekuje za slowa otuchy palaga;) Tak zrobie jutro z samego rana:) Oby tylko @nie przyszla ale mocno wierze ze tym razem sie udalo:)
ta palaga spotkała;))) neandertalski napisał: > czy to się nazywa agresywna promocja? -- chrobry.blo.pl
Tu masz mój wpis forum.gazeta.pl/forum/w,804,92029511,109387745,Re_PALAGA_prosba_o_adresy_.html
dziewczyny. dopiszcie mnie proszę. mnie coś nie chodzi ten skrypt i nie mogę skopiować listy palaga................9cs..................6.11 :-)
...........4.11.....29 lat :) nadzieja05................11cs..........4.11.....34 lata kasienka467..............3 cs...........5.11.....26 lat :( mimi-1985................2 cs...........6.11.....28 lat....1 dziecko - syn :( naftalka5..................3 cs...........6.11.....25 lat :( palaga
dzięki palaga. nie gniewam się o ten wiek:) trzymam kciuki za nas, a Ciebie za słowo ze do końca roku musi się udać:)
Przykro mi palaga . Mój gin, który ma trójkę dzieci mówi, że najlepsze w dzieciach jest ich robienie. Ja jestem po Przytulankach, czekam na koniec miesiąca. Mam nadzieję, że będę mogła zamknąć listę uśmiechem, czego i Wam serdecznie życzę... A jak nie to następny miesiąc przytulanek przed nami
Tak, plaże są tu rewelacyjne, szerokie, piaszczyste... I ludzi dużo mniej niż nad polskim Bałtykiem. Warto polecić też litewską Mierzeję Kurońską: krzysztofmatys.blog.onet.pl/2012/08/21/palaga/
Tak, bo jest uczciwy. Dość z tymi skorompuwanymi. Chciałbym, żeby się zmniejszyła palaga korupcji i nie chcę słyszeć cały czas o kolejnym polityku, który ma wytoczoną sprawę w prokuraturze.