237 wyników w czasie 54 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Dieta - palaga społeczna? (początek wątku)

Szanowni Społeczni! Na jednym z forów pewna miła, acz wyraźnie nerwowa pani, próbuje mnie przekonać, że dieta optymalna jest patologią społeczną. Hm. Jestem psychologiem, wiem też swoje o resocjalizacji, ale może się nie douczyłem... Co społeczni o tym sądzą? Pani ta zażarcie dyskutuje z gr

Re: Dieta - palaga społeczna?

Masz racje - anoreksja jest niepokojaca. Ale niestety ludzie sa okrutni i zadko kiedy akceptuja innych takimi jacy sa. To wymusza odchudzanie, zmiane samego siebie itp. Najgorsze jest to co pokazuje sie innym za wzor, bo wiadomo ze najlepsza pozywka jest to, co kupi mlodziez, a ona kupuje to c

Dieta - palaga społeczna? (początek wątku)

Szanowni Społeczni! Na jednym z forów pewna miła, acz wyraźnie nerwowa pani, próbuje mnie przekonać, że dieta optymalna jest patologią społeczną. Hm. Jestem psychologiem, wiem też swoje o resocjalizacji, ale może się nie douczyłem... Co społeczni o tym sądzą? Pani ta zażarcie dyskutuje z gr

Re: Dieta - palaga społeczna?

tez mnie guzik obchodzi propagowanie diet. ja mam jedna, do ktorej doroslem. przestalem jesc mieso, nie dla celow odchudzajaco-wyszczuplajaco-dogorywajacych ale dla przyczyny nastepujacej: nie zabijac gdy nie musze. cos mi ponadto mowi, ze ludzie nie powinni jesc miesa. ale nigdzie sie z tym nie

Re: PAŹDZIERNIK 2013 (testowanie)

dzięki palaga :) gratuluje dziewczyny II kresek !!!

Re: PAŹDZIERNIK 2013 (testowanie)

Palaga, arielka....a jak u Was? dzisiaj testowanie było?

Re: SIERPIEŃ 2013 (testowanie)

Dziękuję palaga i ja również trzymam kciuki:)

Re: SIERPIEŃ 2013 (testowanie)

dziekuje za slowa otuchy palaga;) Tak zrobie jutro z samego rana:) Oby tylko @nie przyszla ale mocno wierze ze tym razem sie udalo:)

najazd hanysów na Zgorzelec za co nas

ta palaga spotkała;))) neandertalski napisał: > czy to się nazywa agresywna promocja? -- chrobry.blo.pl

Re: Litewski Bałtyk - szukam noclegu dla rodziny

Tu masz mój wpis forum.gazeta.pl/forum/w,804,92029511,109387745,Re_PALAGA_prosba_o_adresy_.html

Re: LISTOPAD 2013 (testowanie)

dziewczyny. dopiszcie mnie proszę. mnie coś nie chodzi ten skrypt i nie mogę skopiować listy palaga................9cs..................6.11 :-)

Re: LISTOPAD 2013 (testowanie)

...........4.11.....29 lat :) nadzieja05................11cs..........4.11.....34 lata kasienka467..............3 cs...........5.11.....26 lat :( mimi-1985................2 cs...........6.11.....28 lat....1 dziecko - syn :( naftalka5..................3 cs...........6.11.....25 lat :( palaga

Re: WRZESIEŃ 2013 (testowanie)

dzięki palaga. nie gniewam się o ten wiek:) trzymam kciuki za nas, a Ciebie za słowo ze do końca roku musi się udać:)

Re: WRZESIEŃ 2013 (testowanie)

Przykro mi palaga . Mój gin, który ma trójkę dzieci mówi, że najlepsze w dzieciach jest ich robienie. Ja jestem po Przytulankach, czekam na koniec miesiąca. Mam nadzieję, że będę mogła zamknąć listę uśmiechem, czego i Wam serdecznie życzę... A jak nie to następny miesiąc przytulanek przed nami

Łotwa. Pięć dni w Kurlandii (początek wątku)

Tak, plaże są tu rewelacyjne, szerokie, piaszczyste... I ludzi dużo mniej niż nad polskim Bałtykiem. Warto polecić też litewską Mierzeję Kurońską: krzysztofmatys.blog.onet.pl/2012/08/21/palaga/

Re: www.zlotowski.pl ----- KOSMA ZŁOTOWSK

Tak, bo jest uczciwy. Dość z tymi skorompuwanymi. Chciałbym, żeby się zmniejszyła palaga korupcji i nie chcę słyszeć cały czas o kolejnym polityku, który ma wytoczoną sprawę w prokuraturze.

1 2 3 4 5