237 wyników w czasie 77 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Re:pajaki jak w scenefikten

: > > zmianynaziemi.pl/wiadomosc/pajaki-ktore-spadly-nieba-w-australii-spowily-okolice-pajeczynami > o swiecie, coz sie wyrabia na swiecie, za niedlugo pewni wiatr tu jakies badziewie przywlecze,albo z jakim transpotrem sie zagosci,podobnie,jak te slimaki "zabojcy" co tu palaga ich okrotna,bo w ogrodach wszystko zzeraja.. -- * https://forum.gazeta.pl/forum/f,11086,Vistula

Łotwa. Pięć dni w Kurlandii (początek wątku)

Tak, plaże są tu rewelacyjne, szerokie, piaszczyste... I ludzi dużo mniej niż nad polskim Bałtykiem. Warto polecić też litewską Mierzeję Kurońską: krzysztofmatys.blog.onet.pl/2012/08/21/palaga/

Re: AKTUALNA LISTA

.11.....28 lat :( naftalka5..................3 cs...........6.11.....25 lat :( palaga......................9cs............6.11 ....?? lat :) 82różyczka..............18 cs..........7.11.....31 lat :) zuczekija...................5 cs..........8.11.....34 lata arielka13...................3 cs

Re: AKTUALNA LISTA

....................2 cs...........4.11.....29 lat smile nadzieja05................11cs..........4.11.....34 lata sad kasienka467..............3 cs...........5.11.....26 lat sad mimi-1985................2 cs...........6.11.....28 lat sad naftalka5..................3 cs...........6.11.....25 lat sad palaga

Re: PAŹDZIERNIK 2013 (testowanie)

.........................7.10 34 lata :( maesstra..........................21 cs.........................8.10 29 lat palaga...............................8 cs........................10.10 36 lat agita1983...........................1 cs.......................10.10 30 lat arielka13............................2 cs

Re: PAŹDZIERNIK 2013 AKTUALIZACJA LISTY

.........................7.10 34 lata :( maesstra..........................21 cs.........................8.10 29 lat palaga...............................8 cs........................10.10 36 lat agita1983...........................1 cs.......................10.10 30 lat arielka13............................2 cs

Re: WRZESIEŃ 2013 (testowanie)

:( palaga..................7 cs.............13.09 36 lat :( 82rozyczka...........16 cs............13.09 31 lat :( aniab.27.................1cs............14.09 32 lata :( gaba85................12 cs............14.09 28 lat pepapigg...............1 cs............14.09 36 lat :( eeffaa

Re: WRZESIEŃ 2013 (testowanie)

........... 11.09 22 lata :) polapa...................x cs............11.09 33 lata :( ewelin5.................2 cs............12.09 27 lat :( palaga..................7 cs.............13.09 36 lat :( 82rozyczka...........16 cs............13.09 31 lat :( aniab.27.................1cs............14

Re: SIERPIEŃ 2013 (testowanie)

..............18.08.2013 29 lat :) nitka128...............3cs..............19.08.2013 28 lat palaga………………..6cs………0;…19.08.2013 36 lat papagajka............4cs..............20.08.2013 29 lat gaba85................11cs............20.08.2013 28 lat

Re: SIERPIEŃ 2013 (testowanie)

palaga………………..6cs……………19.08.2013 36 lat papagajka............4cs..............20.08.2013 29 lat gaba85................11cs............20.08.2013 28 lat katharin...............2cs..............21.08.2013 31 lat elka791...............5 cs..............21.08.2013 28 lat smile paszczakin...........8cs..............22.08.2013 34

Re: Litewski Bałtyk - szukam noclegu dla rodziny

Tu masz mój wpis forum.gazeta.pl/forum/w,804,92029511,109387745,Re_PALAGA_prosba_o_adresy_.html

Re: Roman -

> Przepraszam. Byłem trochę wstawiony i dlatego przyczepiłem się. :-( powiedz co za wynalazek bierzesz, że tak szybko przechodzi i jeszcze do tego stymuluje kulturę ? BTW - zadolenia to największy płocka bolączka a może nawet palaga i problem sądzac na podstawie częstości pojawiania się

Re: Jak długo służy dziecku leżaczek - bujaczek?

moze w nim wylezec bez zrywania palaga z > zabawkami i przechylania sie ;-) pałąk się odczepia, a dziecko można przypiąć- jest taka uprząż, przynajmniej ja mam w swoim foteliku FP ale sądze, ze jak sie zacznie siadanie, raczkowanie i chodzenie to fotelik bedzie juz mało przydatny

Jak długo służy dziecku leżaczek - bujaczek? (początek wątku)

18 kg, ale zastanawiam sie czy dziecko jak zaczyna byc bardzo ruchliwe (okolo 7 miesiaca) moze w nim wylezec bez zrywania palaga z zabawkami i przechylania sie ;-)

Re: Podwyzszone cisnienie w mlodym wieku :-( Ktos

. Lekarze twierdza,ze to jakas palaga z tym cisnieniem.Staram sie malo solic,nie zuywam zadnych swinstw typu kostki rosolowe,nie jadam potraw slonych, zawiesistych,ale widocznie juz tak jest ze jedni jedza i maja niskie inni musza cale zycie uwazac jesli nie chca aby cisnienie sprawialo klopoty

1 2 3 4 5