: > > zmianynaziemi.pl/wiadomosc/pajaki-ktore-spadly-nieba-w-australii-spowily-okolice-pajeczynami > o swiecie, coz sie wyrabia na swiecie, za niedlugo pewni wiatr tu jakies badziewie przywlecze,albo z jakim transpotrem sie zagosci,podobnie,jak te slimaki "zabojcy" co tu palaga ich okrotna,bo w ogrodach wszystko zzeraja.. -- * https://forum.gazeta.pl/forum/f,11086,Vistula
Tak, plaże są tu rewelacyjne, szerokie, piaszczyste... I ludzi dużo mniej niż nad polskim Bałtykiem. Warto polecić też litewską Mierzeję Kurońską: krzysztofmatys.blog.onet.pl/2012/08/21/palaga/
.11.....28 lat :( naftalka5..................3 cs...........6.11.....25 lat :( palaga......................9cs............6.11 ....?? lat :) 82różyczka..............18 cs..........7.11.....31 lat :) zuczekija...................5 cs..........8.11.....34 lata arielka13...................3 cs
....................2 cs...........4.11.....29 lat smile nadzieja05................11cs..........4.11.....34 lata sad kasienka467..............3 cs...........5.11.....26 lat sad mimi-1985................2 cs...........6.11.....28 lat sad naftalka5..................3 cs...........6.11.....25 lat sad palaga
.........................7.10 34 lata :( maesstra..........................21 cs.........................8.10 29 lat palaga...............................8 cs........................10.10 36 lat agita1983...........................1 cs.......................10.10 30 lat arielka13............................2 cs
.........................7.10 34 lata :( maesstra..........................21 cs.........................8.10 29 lat palaga...............................8 cs........................10.10 36 lat agita1983...........................1 cs.......................10.10 30 lat arielka13............................2 cs
:( palaga..................7 cs.............13.09 36 lat :( 82rozyczka...........16 cs............13.09 31 lat :( aniab.27.................1cs............14.09 32 lata :( gaba85................12 cs............14.09 28 lat pepapigg...............1 cs............14.09 36 lat :( eeffaa
........... 11.09 22 lata :) polapa...................x cs............11.09 33 lata :( ewelin5.................2 cs............12.09 27 lat :( palaga..................7 cs.............13.09 36 lat :( 82rozyczka...........16 cs............13.09 31 lat :( aniab.27.................1cs............14
..............18.08.2013 29 lat :) nitka128...............3cs..............19.08.2013 28 lat palaga………………..6cs………0;…19.08.2013 36 lat papagajka............4cs..............20.08.2013 29 lat gaba85................11cs............20.08.2013 28 lat
palaga………………..6cs……………19.08.2013 36 lat papagajka............4cs..............20.08.2013 29 lat gaba85................11cs............20.08.2013 28 lat katharin...............2cs..............21.08.2013 31 lat elka791...............5 cs..............21.08.2013 28 lat smile paszczakin...........8cs..............22.08.2013 34
Tu masz mój wpis forum.gazeta.pl/forum/w,804,92029511,109387745,Re_PALAGA_prosba_o_adresy_.html
> Przepraszam. Byłem trochę wstawiony i dlatego przyczepiłem się. :-( powiedz co za wynalazek bierzesz, że tak szybko przechodzi i jeszcze do tego stymuluje kulturę ? BTW - zadolenia to największy płocka bolączka a może nawet palaga i problem sądzac na podstawie częstości pojawiania się
moze w nim wylezec bez zrywania palaga z > zabawkami i przechylania sie ;-) pałąk się odczepia, a dziecko można przypiąć- jest taka uprząż, przynajmniej ja mam w swoim foteliku FP ale sądze, ze jak sie zacznie siadanie, raczkowanie i chodzenie to fotelik bedzie juz mało przydatny
18 kg, ale zastanawiam sie czy dziecko jak zaczyna byc bardzo ruchliwe (okolo 7 miesiaca) moze w nim wylezec bez zrywania palaga z zabawkami i przechylania sie ;-)
. Lekarze twierdza,ze to jakas palaga z tym cisnieniem.Staram sie malo solic,nie zuywam zadnych swinstw typu kostki rosolowe,nie jadam potraw slonych, zawiesistych,ale widocznie juz tak jest ze jedni jedza i maja niskie inni musza cale zycie uwazac jesli nie chca aby cisnienie sprawialo klopoty