18 wyników w czasie 32 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

do Pasimpoch:)

Jasne, jak wrócę z pracy, to Ci wyślę. W jakimś moim poście wyżej w tym wątku jest link do albumu, w którym są nasze zdjęcia z rafy przy Conradzie/Coralu, a także chyba jakieś zdjęcie plaży hotelowej, więc możesz też tam zerknąć:) --

do Pasimpoch

Jak wrócisz to napisz, czy nie było problemu z zakwaterowaniem

Re: do pasimpoch

Dobrze, że w naszych polskich jeziorach nikt nie ładuje grubą rurą do wody różnych ścieków... idąc tym tokiem myślenia najlepiej nie wychodzić z domu, bo to spaliny, zanieczyszczenia wody, kwaśne deszcze itp. Jeśli chodzi o czytanie ze zrozumieniem - bynajmniej nie miałAM (JESTEM KOBIETĄ) na myśli z

Re: do pasimpoch

Nad naszymi polskim jeziorami ktoś gorzej lub lepiej ale czówa aby ośrodki turystyczne które rozlokowały się na ich brzegami posiadały kanalizację z przydomowymi oczyszczalniami scieków Nie wyobrażam sobie żeby całą zawartosć PI ..PI ..PI trafiała do jeziora tak jak wszystkie goowna , szczochy

Re: Royal Brayka Beach - wlasnie wrocilem

do pasimpoch - kiedy jedzieci do brayki? my tez sie w sobote na dwa tygodnie!

Re: Marsa alam - jaki hotel - pod kątem rafy

Super! Podaję Ci emaila: pasimpoch@poczta.onet.pl. Wielkie dzięki! Decyzja zapadła - ponownie zabukowaliśmy Braykę - 2 tygodnie od 04 sierpnia;)

Re: zmiana wylotu o 13h - ITAKA

pasimpoch napisała: > Jak tu nie panikować, kiedy kilka lat temu TUI nie poinformowało mnie o zmianie > godziny wylotu!.." to było kilka lat temu. -- http://sportowykremnietylkodlaidiotow.blox.pl/html/1310721.html sportowy krem nie tylko dla idiotów http

Re: Rekiny

pasimpoch napisała: > Widziałam rekina w samej zatoce przy Brayce - właśnie przy snurkowaniu (mijaliś > my się😉 on wypływał z zatoki, ja wracałam) - pomijam wielokrotnie widziane pod > czas nurkowań (choćby rekiny młoty na Elphinstonie). Przy Brayce widywałam rodz > inkę