dziewczyny, czy możecie polecić mi może jakąś położną własnie z tego szpitala? Nieubłagalnie zbliża sie data porodu i zdecydowaliśmy się na swoją połozną. Jest to mój pierwszy poród, także w ogóle nie mam zielonego pojęcia jak się rozmawia w tej sprawie, czy sie dzwoni, czy umawai na
polecam panią Beatę to Anioł a nie konbieta, pomogła mi i to bardzo nie tylko w czasie porodu który był trudny przedewszystkim psychicznie (moja Córeczka nie żyła gdy ją rodziłam) ale jako jedyna nie zostawiła mnie samej po porodzie pokierowała mną powiedziała co robić dalej, wysłuchała i nie
jak to jest z położna podczas porodu w sw.Rodzinie??? jak sie załatwia formalności dotyczące obecności przy porodzie??czy ma któras z was konkretne namiary na godną polecenia położną, która nie ma nic przeciwko na takie propozycje?!niebawem rodzę i myślę ze obecnośc położnej uspokoi moj
odpisalam Ci na gazetowego -- Moja Basia (30.10.2006)"
Witam Poznańskie Ciężarówki, proszę o polecenie położnej ze św. Rodziny. Czy którejś z Was udało się tam urodzić bez nacięcia, a jeśli tak, to z jaką położną? Z góry dziękuję za odpowiedzi :)
zdecydowanie nie polecam św. rodziny. warunki świetne ale na tym koniec. nie bede sie rozpisywać, ogólnie położne nawet miłe w przeciwieństwie do lekarzy... do czasu... o 19 czy 20 jest zmiana poloznych i te, które przychodzą w nocy to jakies najgorsze jedze... najgorsze sadystki na jakie zdarzyło
Witajcie, czy któraś rodziła ostatnio w Klinice Św. Rodziny i miała opłaconą położną? Proszę polećcie mi jakąś godną zaufania, bo ta z tą którą rodziłam poprzednio przebywa na macierzyńskim :( Będę bardzo wdzięczna za pomoc.
Moja położna niestety nie wróci do maja, bo z nią rozmawiałam :( A co do pani Danuty Zając to właśnie wczoraj do niej dzwoniłam i kazała mi dzwonić do siebie na początku marca, to wtedy się ze mną umówi na spotkanie. Mam też namiar na położną Ewe Piechote, ale póki co do zadnej nie jestem jeszcze
Witam, wiem, ze podobny post juz istnieje jednak nie zawiera on konkretnych informacji. Poszukuje poloznej ze szpitala sw. rodziny. Mialam rodzic z pania Szurkowska jednak przez jakis czas jest to nie mozliwe.... Dlatego poszukuje namiarow telefonmicznych na inne polozne z tego szpitala
Ja umówiłam się z p. Beatą Sobalą. Znam ją ze szkoły rodzenia. Jest bardzo sympatyczna i przekazała mi dużo fachowej wiedzy. Problem w tym, że do 2.09. jest na urlopie. Mam nadzieję, że mój termin się nie przyspieszy. Jeśli potrzebujesz więcej informacji - napisz: ewuniawa@poczta.onet.pl
Witam, czy możecie mi polecić położną ze Szpitala Św. Rodziny? Szukam osoby kompetentnej i godnej zaufania, bo wiem jak ważna jest rola położnej przy porodzie, jeden poród mam już za sobą. Miałam wtedy wspaniałą położną, ale niestety ona już tam nie pracuje :( Może Któraś z Pań też wie
Polecam panią położną Beatę Sobalę, prowadzi Szkołę Rodzenia przy Klinice, w szpitalu na pewno chętnie z nią skontaktują. Powodzenia
dziewczyny, ponownie proszę o pomoc. Dajcie namiary na dobrą położna z tego szpitala. Zbliża sie termin porodu a ja jescze nie rozmawiałam z nikim w tej sprawie. Bardzo was prosze o pomoc. Z góry dziękuję pozdrawiam
Moge polecić Panią Beatę Nowicką. Jeśli chcesz odezwij się na priv:)
Szukam namiarów na dobrą położną z tejże kliniki. Dziekuję -- https://www.suwaczki.com/ https://www.suwaczki.com/tickers/ckaidqk3681rssx1.png
Dziewczyny prosze o pomoc. Pilnie poszukuje jakiegos namiaru na dobra położna ze Św. Rodziny. Moze byc na maila. Moj adres iwo75@gazeta.pl z gory dziekuje Iwona
I ja polecam Panią Beatę Nowicką-super położna:)Wiem z autopsji;)
Dziewczyny ! Polećcie mi jakąś fajną położną ze Św. Rodziny i chętnie poczytam o Waszych doświadczeniach z porodów w tym szpitalu. Namiary na położną proszę przesłać na darkheaven@wp.pl. Dziękuję.