Jak pamiętacie pan mąż postanowił, że się rozwodzimy. Mieszkamy w jego mieszkaniu, brak dzieci. Byliśmy ostatnio u 'mojej' prawniczki, która: -zrobi umowę o podział majątku, bo ta, którą zorganizował pan maż była pozbawiona logiki, -napisze wzór pozwu - rozwód bez orzekania o winie -napisze dla
operacja księgowa, to może to mieć s > wój odpowiednik w nowym pieniądzu (dodatkowy skup aktywów). > Przypomnę, że taką właśnie operację robiły, stanowiące wzór dla tuskowców, Niem > cy kiedy wstępowali do euro a niespełniali kryteriów. > Mylisz się. Jesteś źle poinformowany
okoliczności niedocenianej przez wielu komentatorów. Upadek i rozczłonkowanie Niemiec pogłębiło się w związku z Reformacją czyli na tle podziałów religijnych, które stanowiły tło wojen w wieku XVI, zakończonych pokojem z Augsburga (1555) wraz z ustanowioną zasadą „cuius regio eius religio”. Niestety, w
Boga w swoich religiach, w których życie ludzi było niesprawiedliwe, wyznawane w imię Boga przez duchowieństwo i ociemniałych wiernych. I dlatego nie można śpieszyć się i przekazywać majątków w imię wiary w Boga, ale nie można uciekać od stopniowo zwiększającego się sprawiedliwie podziału dóbr
pieniądze jako manager, wszyscy dawni znajomi ich za wzór sielanki, aż tu nagle kryzys zaliczył 3 lata bezrobocia i wszystko się rozsypało, separacja, ona ma już innego o 15 lat starszego Francuza jakiegoś pseudoarystokratę, rozwód i podział majątku w toku. Natomiast związki znajomych rodaków z młodszymi
Drogie Panie. Pozew napisałam, jedyne czego nie wiem to czy można w tym pozwie zawrzeć wniosek o zabezpieczenie alimentów czy mam pisać osobny wniosek? Mam podpisaną przed notariuszem umowę z mężem w której zgadza się na daną wysokość alimentów, mamy podział majątku (akt) i rozdzielność (akt) Do
spadku i podział spadku, złóż wniosek w sądzie. Pomoze Ci każdy prawnik / radca prawny, albo poszukaj wzoru w necie, to proste. Czy bracia są skłonni do rozmów z Toba, czy pasuje im wyłączenie ciebie z podziału majątku? Zastanów się, ile zarabiasz, ile kosztuje mieszkanie do wynajęcia, ile co zostanie
, a co najgorsze, powielać cudze błędy. Dr hab. Paweł Soroka, Warszawska Szkoła Zarządzania – Szkoła Wyższa Po pierwsze, duże zróżnicowanie społeczne i niesprawiedliwość. Poprzedni ustrój był sprawiedliwszy. Po drugie, niesprawiedliwy podział własności. Przemiany własnościowe poszły w kierunku
Sama widzisz, że tu o emocje chodzi, a nie o "sprawiedliwość" przy podziale majątku. Poczułaś ukłucie, że definitywnie się kończy czas posiadania domu rodzinnego - no tak to jest, że nie można na zawsze zostać dzieckiem. Choćby czasem się chciało. Rodzice się starzeją, pewnie sił coraz mniej (stąd
rozliczy bo byłby to "atak na kościół" jest IMHO dowodem że mamy państwo wyznaniowe W tej sytuacji te duże przymusowe daniny dla organizacji do której nie należę, a nawet jakbym należała chciałabym żeby miała podział na to co boskie i co cesarskie jest irytujący. Wiem, że jest dla wielu katolików! Jak