przykładają do takich zwykłych ofiar losu jak ja. Ze sportowcami trenują fajnie, czasem coś podpatrzę, ale ja nie jestem 20 latkiem trenującym od dziecka, wybranym z grona innych super sprawnych młodych ludzi i przygotowujących sią do zawodów, albo nawet olimpiady, by u mnie na 50 m trenują najlepsi z regionu
, długotrwałe. A że widziały też u pewnego intensywnego gracza porażenie nerwu twarzowego, to dorzucają sobie to do kupki minusów nadmiernego korzystania z elektroniki. Tyle, że to działa, bo ja mam dobre dzieci, a czas i wysiłek, który poświęciłam na wychowanie był przeogromny. Jednocześnie doceniam to, że
szmytka1 napisała: > Ja miałam porażenie nerwu twarzowego, zima, jako studentka, więc młody, zdrowy > organizm, a neurolog powiedział, że to jest efekt przewiania właśnie, narażenia > organizmu na ekstremalne warunki. widocznie została ci jakaś neuralgia -i raczej już nie
U 60-90 proc. chorych dochodzi do porażenia nerwu twarzowego. W niektórych przypadkach jest on nieodwracalny. -- Moje forum: KSIAZKI,MUZYKA ..i Remarque Jeżeli naprawdę nic nie można po
. Schorzenie występuje u pacjentów, którzy w przeszłości chorowali na ospę wietrzną. Choroba najczęściej występuje u osób w wieku od 40 do 60 lat. U 60-90 proc. chorych dochodzi do porażenia nerwu twarzowego. W niektórych przypadkach jest on nieodwracalny. -- Moje forum
na pomysł aby może....coś mi kupić skoro sama mam opór ? (Uważam że nie potrzebuje, że szkoda na mnie kasy, że lepiej wydać na dzieci itd ) Jak widzę kolejną parę legginsów u Niego (pokryjomu je chowa) krew mnie zalewa ,ale nie potrafię zdobyć się na odwagę i powiedzieć wprost co myślę BO... Jak to
Witam, Od ponad 10 m-cy walczę z opadniętą stopą. Jest ona wynikiem porażenia nerwu strzałkowego na poziomie kręgosłupa ( operacja usunięcia przepukliny na poziomie L4/L5 ), przed operacją osłabione obie stopy, ale też w obu było zgięcie grzbietowe i podnosiłam palce. Po operacji obudziłam się z
W tym roku lekarze częściej raportują powikłania neurologiczne grypy, szczególnie u dzieci poniżej ósmego roku życia. Jest to najczęściej zapalenie nerwu twarzowego, drgawki, zapalenie mózgu lub rdzenia, zespół G-B. Choroba może rozpoczynać się zaburzeniami świadomości, omdleniem, napadem
u afrykańskich ocalonych – chcą uciec jak najdalej. Dotarła wtedy do mnie złożoność i nieoczywistość tych sytuacji. Ta kobieta po tym wszystkim, co przeszła, miała poczucie siły i sprawczości. Chciała, jak to określiła, normalnego życia – dla siebie i dzieci. Wtedy przypomniałam sobie babcię
testy alergiczne z krwi. Czy oprócz bólu głowy i porażenia nerwu twarzowego masz/miewasz jakieś inne dolegliwości?
jednak znów mam nasilenie . Uczucie można porównać do tego jakby mi ktoś włożył dużą piłkę do głowy która rozpycha wszystko dokoła. Uniemożliwia mi normalne funkcjonowanie, jestem zniechęcona i załamana. 3 i 4 lata temu miałam porażenie nerwu twarzowego. Za każdym razem wracałam do normy po około 2
Niestety, u części chorych objawy są początkowo nieswoiste i mało nasilone, jak zmęczenie, bóle mięśni i stawów, podwyższona temperatura. W miarę postępu infekcji mogą pojawić się groźne powikłania, w tym stany zapalne: ● stawów, ● mięśnia sercowego, ● nerwów czaszkowych (np. porażenie nerwu