Chciałabym się dowiedzieć czegoś więcej na temat tego przedszkola. Może która z mam posłała tam swoje dziecko i zechce podzielić się jakimiś cennymi informacjami. Mam mały metli i nie wiem co myśleć o tym przedszkolu.
Jeśli chodzi o to przedszkole na ul.Gościniec- to mogę Ci je polecić z czystym sumieniem. Jest wspaniałe, dziecko czuje się tam jak w domu. Jestem zachwycona zarówno "ciociami" jak i samą organizacją. Mnóstwo teatrzyków, róznych imprez, a podejście do dziecka... tego wręcz nie da się opisać
Hej Witam mieszkankę Starej Miłosnej. Niestety tutaj nie najlepiej z przedszkolami. Państwowe tylko jedno malutkie i nic specjalnego. Prywatnych jest kilka, z tych co znam: na ul. Poezji może być , cena ok. 500 zł teraz może więcej, jedzenie dobre, mało zorganizowanych zajęć, Robuś, ceny
Uprzejmie prosze o kilkak slow na temat tego przedszkola, badz innego w Starej Miłosnie. Mam malego synka ktory pierwszy raz pojdzie do przedszkola, a mieszkam tu od niedawna i nie mam kogo zapytac o porade. Dziekuje z gory za pomoc.
Czy ktoś może polecić dobre,sprawdzone niepubliczne przedszkole w Starej Miłosnej lub okolicy? Zależy mi na profesjonalnej kadrze,ciekawych zajęciach dla dzieci, dobrych warunkach lokalowych i w miare sensowym czesnym. Słyszałam dobre opinie o przedszkolach GUMIŚ, LEŚNE SKRZATY,KUBUŚ i przyjaciele
łosnej. Witam serdecznie. Czy ktoś ma jakieś opinie na temat tego przedszkola? Będę wdzieczna za informacje, gdyż rozważam posłanie dziecka do tej placówki. A może ktoś poleci jakieś przedszkole w okolicy Starej Miłosnej? Pozdrawiam -- ZESPÓŁ
Wszystkim mamom polecam nowe przedszkole powstałe w sierpniu w Starej Miłosnej. Montessori House przy Jana Pawła II 214. Fantastyczna atmosfera i najlepsza w świecie dla naszych dzieci metoda Marii Montessori.
Nie polecam żadnego przedszkola w Starej Miłośnie moja córcia chodziła do Kubusia i było wiele problemów szukałam po okolicy aby było logistycznie dobrze a przede wszystkim wychowawczo i lokalowo, trafiliśmy do Dzieci Świata Świat Dzieci w Aninie nasza córcia poszła na okres próbny i odżyła
Witam, Synek dostał się do tego przedszkola. Nie ukrywam, że nie było to przedszkole pierwszego wyboru. Dobrze, ze jednak się dostał. Mamy też "zaklepane" miejsca w "Kubusiu Puchatku i przyjaciołach" i teraz muszę zdecydować, czy idzie do tego państwowego czy do niepublicznego. Będę wdzięczna
Witam, Czy możesz napisać jaki jest koszt przedszkola Kubuś i czy rekrutacja jeszcze trwa? Słyszałam dobre opinie na jego temat z resztą na ich stronie można zauważyć, że się starają, organizują różne atrakcje dla dzieci. Napisz jaką podjęłaś decyzję.
Wg. mnie najlepsze jest ABC w Wesołej-Zielonej. Co prawda moje dziecko tam nie chodziło, bo przedszkole powstało zbyt późno. Moja znajoma jest bardzo zadowalona (jej córka chodzi do tego przedszkola). Jedź i sprawdź. Nie polecam natomiast przedszkola "Kubuś Puchatek i Przyjaciele" w Starej
"Kubuś Puchatek" w Starej Miłosnej. Każde z nich godne polecenia.
Nieśmiało wtrącę, że zgadzam się z loopi. Dla niektórych nadzór nad placówką dziecięcą jest bardzo istotny (przynajmniej dla mnie). Ja wybierając przedszkole dla swojej niespełna wtedy dwuletniej córci, zajrzałam również do Kubusia Puchatka. Mnie interesowało ich przedszkole w Starej