a co to znaczy ze PSP ma odblokowane oprogramowanie?b tak jest w opisach na allegro?sa jakies 1004 i 3004-oprocz ceny czyms to sie rozni?
Zamierzam sprzedać konsolę, której praktycznie nie używam (poza demem Lumines). Zestaw zawiera: - nie przerobioną konsolę PSP3004 z wersją softu 6.2x (chyba, piszę z pamięci), kolor srebrny, - karta pamięci sony 2gb, - ochronny futerał (gąbka), - naklejka Resistance Retribution, - instrukcja
Z tego co się orientuje psp 3000 i 3004 to ta sama konsola, w różnych krajach dali inny numer jakiegoś powodu. Psp odtwarza filmy na dyskach UMD i tak jak z DVD filmy przypisane są do regionów. Filmy z USA czy Japonii nie będą działały na europejskich konsolach. Brak blokady oznacza, że konsola
czym sie rozni model 3000 od 3004-który lepszy, o jakiej blokadzie mówią oferty na allegro? czemu na stronie sony jest tylko model 3000 a na allegro w ofercie tylko modele 3004? czy gry na różne modele psp są te same czy trzeba uważać kupując bo na każdy musi być inny typ gry?
nieaktualne, temat do usunięcia
Nowa cena: 400zł + parę dodatków + nowy link: allegro.pl/show_item.php?item=3341291227
kubekjakubek - Ślepy jesteś ? Nie widzisz tego co napisałem wyżej ? " NIEAKTUALNE" Czego spamujesz więc dalej ? <facepalm>
Zachowujesz się jak dzban, najpierw jaja se robisz, podajesz absurdalna cene a potem masz pretensje. Ciesz sie, ze ludzie sie lapia na twoj trolling a nie, chyba ze to bylo na serio ale wtedy :sciana:. I sam jestes 11-latek!!!!!
Sprzedam konsole PSP + gratisy . : Więcej pod : allegro.pl/psp-3004-slim-wifi-karta-8-gb-gratisy-i3088242800.html :>:piwo:
chwilą. PSP jest z grą "God of War" w polskiej wersji językowej (o proszę... tu jest napisane: "Bogusław Linda powraca jako Kratos!" :D ), zawiera unikalną skórkę Deimosa do God Of War III - cokolwiek to znaczy ;) Model spisany z pudełka: PSP-3004 PB. W środku pudełka znajduje się drugie pudełko z
pomóżcie, gdzie w Warszawie kupię PSP 3004??
WITAM Mam do sprzedania Konsolę PSP 3004 SLIM&LITE stan oceniam jako b.dobry posiada drobne ryski na tylnej obudowie ale oceniam je jako zwykłe ślady użytkowania . 1) Konsola posiada polskie menu 2) Konsola jest przerobiona ale nie na stałe czyli jest możliwość wrócenia do starego softu
Jak masz iPada to sprzedaj niby fajny sprzęt ale fajnych gier jest mało PSP było fajne kilka lat temu a teraz to bardziej wciągające już chyba są fajne gierki na isprzęt. Jeszcze ta rozdzielczość, jest fatalna. Jest kilka dobrych produkcji jak GTA czy GoW ale większość to porty z dużych konsol
Kilka dni temu wygrałem w jakimś smsowym konkursie PSP-3004 i sam nie wiem, czy zatrzymać, czy sprzedać. Okazji do grania poza domem zbyt wielu nie mam, ani nie jeżdżę dużo autobusami (mieszkam w małym mieście - chociaż to się najprawdopodobniej niedługo zmieni), ani nie czekam często w kolejkach