ibuprofenu i to pomagało. Ale pojawiły sie też inne objawy: ból kręgosłupa podczas stania, chodzenia, lezenia czy chodzenia. Budziłam sie rano bardziej obolała niz sie kładłam. Pomyślałam ze powiem rodzinnemu moze cos zaradzi. Często bywałam u lekarza rodzinnego ze względu na anemię po ciązy której nie moge
Witam! z bólem kręgosłupa borykam sie od lat ,ale z tym specyficznym bólem , ktory już nie reaguje na żadną rehabilitację oprócz tramadolu w dużej dawce to od 2 lat. Na początku to żaden lekarz nie wiedział co jest albo nie chciał jak się potem zorientowałam,bo nie wiedział co z tym zrobić. Było
Witam serdecznie i błagam o jakąkolwiek pomoc rzeczową, bo znalazłam się w takiej sytuacji, że już nie daję rady Tuż po Bożym narodzeniu mieliśmy z partnerem wypadek, dachowanie matizem- on uszkodził sobie poważnie bark, a ja kręgosłup. Oboje nie możemy teraz pracować, wszystko nam sie
witam. szukam kręgarza albo chiropraktyka. boli mnie kręgosłup, lekarz zdiagnozował dyskopatię lewostronną, rehabilitacja niewiele pomogła. proszę o pomoc
Złóż też podanie do ZUS-u o pobyt w Ośrodku Rehabilitacji Dziennej. Czeka się teraz niestety prawie rok, ale to tez szansa na uzyskanie bezpłatnej pomocy. Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Reha-Send Rehabilitacja Neurologiczno- Psychiatryczna ul. Staszica 22 20-081, Lublin tel. (081)532-59-52 -
ciężkich tranzytów byłam dwa razy w szpitalu i miałam domową rehabilitację kręgosłupa. Tak czy siak - uziemienie. Teraz odbieram to jako plutoniczne "oczyszczenie" mojego organizmu, choć długotrwałe i żmudne (saturn). Piszę ten post już dzisiaj, mimo, że cieżkie tranzyty jeszcze się nie rozeszły, bo
polecam dr Gawędę z Luxmedu, to bardzo dobry lekarz, zajmował się u mnie problemem z kręgosłupem, doradził mi świetna i skuteczną rehabilitację i nie mam teraz problemu z chodzeniem.
mam do wykonania magnetronik na kręgosłup, czy tam można zrobić to od reki??
Nie wiem czy udało mi się wyleczyc, od czerwca wyglądało że tak- było dużo lepiej (np.ustąpiły zawroty głowy)ale nie wiem kto i co mi złagodziło objawy brałam się za wszystko: medycyna tybetańska, bioenergoterapeta, 3 tyg. rehabilitacja kręgosłupa szyjnego w szpitalu. Także nie wiem co pomagało
zgięciowe bioder, kolan, klatki piersiowej, asymetria miednicy, zesztywnienie kręgosłupa. Nasz wcześniejszy ortopeda raczej skupił się na biodrach i kolanach, dzisiejsza pani doktor bardziej na zgarbionych plecach. Ćwiczymy od 1,5 miesiąca 2 x na tydzień z rehabilitantką, ćwiczenia głównie w