Bardzo proszę rodziców dzieci chodzących do szkoły o wypełnienie krótkiej, anonimowej ankiety. Ankieta składa się z 10 pytań i dotyczy szkolnej strony internetowej. Otrzymane dane pozwolą mi na napisanie pracy dyplomowej. Z góry bardzo dziękuję. https://docs.google.com/a/gazeta.pl/forms/d/1bd
Bardzo proszę rodziców dzieci chodzących do szkoły o wypełnienie anonimowej ankiety. Ankieta składa się z 10 pytań i dotyczy szkolnej strony internetowej. Otrzymane dane pozwolą mi na napisanie pracy dyplomowej. Z góry bardzo dziękuję. https://docs.google.com/a/gazeta.pl/forms/d/1bdDcVBOCeEnrajT0
Bardzo proszę rodziców dzieci chodzących do szkoły o wypełnienie krótkiej, anonimowej ankiety. Ankieta https://docs.google.com/a/gazeta.pl/forms/d/1bdDcVBOCeEnrajT0BhpFTLaCJjS4lVGPE0VFUJ8kDeE/viewform Ankieta dotyczy szkolnej strony internetowej. Otrzymane dane pozwolą mi na napisanie pracy
Podaję jeszcze raz link, bo źle się wkleił https://docs.google.com/a/gazeta.pl/forms/d/1bdDcVBOCeEnrajT0BhpFTLaCJjS4lVGPE0VFUJ8kDeE/viewform Ankieta
Bardzo proszę rodziców dzieci chodzących do szkoły o wypełnienie anonimowej ankiety. Ankieta jest krótka i dotyczy szkolnej strony internetowej. Otrzymane dane pozwolą mi na napisanie pracy dyplomowej. Z góry bardzo dziękuję. https://docs.google.com/a/gazeta.pl/forms/d/1bdDcVBOCeEnrajT0Bhp
Witam serdecznie.I znów jak co roku o tej porze targa mną niepokój bo nie wiem czy podanie od rodzica dziecka juz chodzącego to formalność i dziecko pójdzie napewno we wrześniu do starszej grupy.Czy też może coś się wydarzyć...?Czy znane są wam takie przypadki,że dziecku i Rodzicom po roku
zastępczych. 3. Dzieci już uczęszczające do przedszkola. 4. Dzieci z rodzin wielodzietnych (3 i więcej dzieci - liczbę i wiek należy wpisać w karcie zgłoszenia dziecka do przedszkola - dział III). 5. Dzieci obojga rodziców pracujących zawodowo (miejsce pracy poświadczone przez zakład pracy w karcie
Rozważam możliwość zapisania cóeki do tej szkoły, ale tak naprawdę niewiele o tej szkole wiem. Dlatego BARDZO zależy mi na nawiązaniu kontaktu z rodzicami dzieci uczęszczających do tej szkoły. Jagoda
Moja córka pójdzie tam do zerówki, na mnie też szkoła zrobiła dobre wrażenie:-)) 18.06 jest spotkanie rodziców i dzieci, które rozpoczynają edukacje we wrześniu 2008...
Logika jest taka: Rodzice są zadowoleni z poziomu nauczania dzieci
nie będzie podstaw do karania. Ale wtedy rodzice musieliby podjąc decyzję. STRACH !
(nadgorliwa nieco) nie pytając nas - rodziców o zdanie, zostawiła córkę na zajęciach religii kilka razy. Uśmiechnięta pani katechetka spodobała się dziecku i piosenki, które dzieci śpiewały również... Jestem wierząca, mąż w zasadzie również, ale unikamy praktyk religijnych. Dlatego jestem pełna obaw - jak
do angielskich szkół publicznych, bo ich rodziców nie stać na szkoły prywatne. Oni rwą sobie włosy z głowy uważając że poziom tych szkół jest o kilka metrów poniżej dna Tamizy a nasze władze oświatowe zmierzają ku temu poziomowi w ekspresowym tempie, więc proszę nie tumanić rodziców że