8 014 wyników w czasie 209 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Re: A o hejcie i śmierci pod kołami pociągu .nic

się dzieckiem, które nie spędza czasu z rodzicami, a wyobraź sobie, że dziecko tak samo jak z rodzicami, powinno spędzać czas z rówieśnikami i powinno sprawdzać, co lubi, czego pragnie, do czego ma predyspozycje. Rodzice, dom są podstawą, lecz nie całością. Zwłaszcza, gdy dochodzi już do etapu

Re: Konfitura ustrzelił następną celebrytke

Pod szkołami czy przedszkolami to mam wrażenie, że ludziom mózg się wyłącza. Muszą zaparkować jak najbliżej, najlepiej to jakby parking był w środku budynku, wtedy byłoby optymalnie. Mieszkam obok takiego przybytku. Oferuje ono parking dla rodziców w ilości sztuk jeden. Tak, jedno miejsce

Re: Japonskie placki

podkreślają, że dzieci w tym wieku nie powinny przebywać same poza domem, ani chodzić po mniej uczęszczanych miejscach. Rodzice i opiekunowie powinni zapewnić towarzystwo dorosłego lub starszego nastolatka i jasno wyznaczyć miejsca, w których dziecko może przebywać

Re: Szkoła muzyczna - rezygnacja

? To ciekawe, bo zwykle rodzice chcą dla dziecka "normalnego" zawodu, by było inżynierem, lekarzem, prawnikiem, architektem, tłumaczem przysieglym, ksiegowym... A nie jakims tam artystą, malarzem czy muzykiem brzdąkającym w kapeli z kumplami czy nauczycielem muzyki w szkole, czy coś takiego. Chyba, ze

Re: Przedszkole "Klub Kubusia Puchatka" Kiełczów

wspólnego z rzeczywistością. Zwykła przechowalnia z teatrzykiem dla rodziców bo to „rodzic ma być zadowolony”. Po jednym z incydentów mój syn zaczął bać się tam chodzić, następnego dnia kategorycznie mówił, że nie chce iść (i tak byśmy go nie posłali). Jako, że w placówce nie ma kamer było to tylko słowo

Re: Nasza Szkoła na Zbaraskiej 19.

wyposażone w pomoce dydaktyczne. 2. Przy zapisywaniu dziecka otrzymaliśmy zapewnienie od Pani Dyrektor i Prezesa (inni rodzice również), że podwyżki czesnego są symboliczne (na poziomie max 100 zł rocznie). Tymczasem w ciągu trzech lat (od momentu przyjęcia dziecka) czesne wzrosło o prawie 80%. Poczuliśmy

Nie umiem wybaczyć sobie i matce (początek wątku)

zmyła z siebie winę mówiąc, ze sama odeszłam. Mieszkałam z facetem i jego rodzicami, potem wynajęłam z nim mieszkanie. No i tu po pewnym czasie zaczął się kolejny dramat. Zakochałam sie w koledze z pracy, w zasadzie to on "zaczął" ale to uczucie tak mną zawładnęło, że umierałam bedac przy narzeczonym i

Re: Grubaski nie przez geny, czy choroby.

tle kilka afer itd), aż w końcu powstał legalny duży parking. Parkują tam nie tylko dojeżdzający nauczyciele i pracownicy szkoły ale przede wszystkim rodzice przywożący i ale też podwożący swoje pociechy bo rodzice przemeldowywali na czas rekrutacji swoje dzieci ( to nie były pojedyncze przypadki), Do

Re: Rodzice też Was wkurza Librus?

jarzysz, ze dzieci mają swoje konta, a rodzice swoje - to do mnie przychodzily ewentualne uwagi od nauczycieli na temat zachowania dzieci lub maile od wychowawcy. I niemozebnie mnie wkurzalo to, ze wielu rzrczy nie dalo się sprawnie zalatwic/zorganizować, bo byli rodzice, którzy nie odczytywali

Re: Rodzice też Was wkurza Librus?

ogarniania szkoły jest dziecko, które do niej uczęszcza. Paradne natomiast jest to, że o zasranych obowiązkach wypowiada się osoba, która z dzienników elektronicznych nie korzystała - ergo: nie sprawdzała codziennie (!) korespondencji z nauczycielem… -- "Nie pogardzaj drugim człowiekiem, dopóki nie

Re: Edukacja Zdrowotna, kto boi się wiedzy?

uzależnień Gdzie tu masz parafilie? Szczerba pisze o swoich chrześniakach, czyli to nie on podejmował decyzję o ich uczęszczaniu na edukację zdrowotną, tylko ich rodzice. tzw "elity" lewackie posyłają własną dziatwę do prywatnych szkół, często katolickich - poproszę o źródło tego stwierdzenia, najlepiej

1 2 3 4 5 6