5 605 wyników w czasie 268 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Salon A-Studio (początek wątku)

Czy warto odwiedzić? Jaki tam jest najlepszy fryzjer?

salon paznokci studio (początek wątku)

witam, Długo szukałam profesjonalnego studia stylizacji paznokci i nareszcie mi się udało - znalazłam dziewczynę, która jest profesjonalną Wizażystką ale zajmuje się też Tipsami. Swoje usługi wykonuje w domu klienta i nie kasuje za dojazd. Wyobraźcie sobie, że nawet pedicure wykonuje

Projekty studia salony (początek wątku)

Jak najlepiej urządzić mieszkanie? Wejdźi zobacz czego jeszcze nie widziałeś. www.archideko.pl Zobacz nowości firm najlepszych w branży. Wyraź swoją opinie.Czekam

Re: Projekty studia salony

Mam znajomego projektanta i zaje....fajnie mu się podobała A mnie podobała sie tam przejrzystość i brak latających banerków co chyba każdego denerwują. Stronka ok.

salon fryzjerski studio s (początek wątku)

Czy był ktoś może w tym salonie w centrum handlowym Warszawa Wileńska dobrze tam obcinają włosy.

Re: salon fryzjerski studio s

Najgorszy.. byłam na Ursynowie u p. Marty. Nie polecam. Nie umie nawet modelować...

studio 4 salon fryzur (początek wątku)

Czy ktos wie na jakiej ulicy znajduje sie ten salon lub zna nr telefonu? Bardzo mi zalezy na czasie!! dzieki sliczne za odpowiedzi jesli beda!!! wrazenia z salonu tez mile widziane.

Re: studio 4 salon fryzur

KOŁO SZWEDA Z OPRAWKAMI OKULARÓW TRZEBA ZEJŚĆ TYMI SCHODKAMI NIŻEJ I JYZ JEST PO PRAWEJ. WRAŻENIA BARDZO DOBRE, TYLKO TEZ CENY NIEZŁE

salon SYMBIOSIS vs STUDIO LASER (początek wątku)

Trafiłam na ten salon (Poznań) w internecie i nie mogę znaleźć żadnych informacji na ich temat, czy ktoś z Was był tam na depilacje laserowej?? Na temat Studia Laser w Poznaniu bez problemu znalazłam dużo informacji i skłaniam się do tego by właśnie z ich usług skorzystać jednak ciekawi mnie

Re: salon SYMBIOSIS vs STUDIO LASER

hej, nie znam Symbiosis niestety, ja byłam w Mona Lisie www.kosmetyka-laserowa.pl Skorzystałam z wakacyjnej promocji - za 4 zabiegi na pachy zapłaciłam 900 zł. Polecam. Oni wsłpracują z innymi gabinetami w Polsce. Naprawde jestem zadowolona.

Studio Flexi - zmiana lokalizacji salonu (początek wątku)

Informujemy wszystkich naszych klientów o zmianie lokalizacji salonu na ul. Bolkowską 1c Serdecznie zapraszamy. http://www.studioflexi.pl www.studioflexi.pl Nowe zabiegi w salonie: Kriolipoliza Lipo Laser Lifting

Studio Flexi - zapraszamy na zimowe promocje

w dniach: 2014.01.15-2014.01.21 Zapraszamy Panie i Panów na zabieg: Mikrodermabrazja diamentowa z serum i maską kremową na twarz za jedyne 100 PLN oraz inne zabiegi w promocyjnych cenach, szczegóły bezpośrednio w naszym salonie. http://www.studioflexi.pl www.studioflexi.pl

Salon Luisse,Salon Le Grand czy Studio M.Foteckiej (początek wątku)

Który według Was i salon cieszy się najlepszą opinią?

Re: Salon Luisse,Salon Le Grand czy Studio M.Fote

Omijaj Salon Luisse szerokim łukiem.Łukasz Szymczak to pseudo fryzjer

Re: Salony, salony...

lub tez Studio Ekskrecji ;)

Re: Salony, salony...

miau_weglowy napisała: > lub tez Studio Ekskrecji ;) mmmm jak to tajemniczo brzmi ;-)

Salon godny polecenia to Studio Jagoda

Wspaniała atmosfera, fryzjerzy ok, właścicielka zawsze uśmiechnięta. Ledwo wyszłam, a już chciało się wracać z powrotem. Polecam gorąco!!!

STUDIO OMBRE na Fasolowe 13

NIE POLECAM! Fryzjer, p, Wiola, pomalowała mi na bordowo włosy (zamiast jasnego brązu). Jeszcze się dziwiła....Po salonie biega pies. W ogóle mało profesjonalne osoby. Fryzjer, makijażytka - do bani. Ja będę omijać szerokim łukiem.

1 2 3 4 5 6